Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Valahogy éreztem hogy ez lehet a következő lépcső. :(((

(#2) muveszur válasza eldiablo (#1) üzenetére


muveszur
addikt

Sztem ez nagyon jó ötlet, csak igy tovább!!! :R :C

(#3) REDeath


REDeath
őstag

én nemegsézen értem mi lesz az összeolvadásból.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom, én nehezen képzelek el FÚZIÓT...

én fenntartásokkal kezelem a spekulációkat...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) joey04


joey04
titán

Szerintem nem fog bekövetkezni...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Inarus


Inarus
addikt

Hát lehet, hogy jó lesz a piacnak, mertt elmaradnak a felesleges csatározások, de hogy ezzel is a user veszít hosszú távon az eléggé valószínű. Nem főként a konkurenciaharc idézett elő újabb és újabb fejlesztéseket eddig is?

(#7) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

nagyon érdekes gossip.

-google evvel eljutna azonnal az okosteló piac 60%+hoz. Nem 0ról indítana amiből lenne pl 2év múlva 3%, 5év múlva meg 5%. (Mert a témára erősen ráfeküdt MS (WM7), hypolt IPhone, ingyenes kitünő és a piacon jelenleg legnagyobb Symbian mellett nehéz lesz hóditani az tuti.) Arrol nem szólva, hogy ha a google fejlesztőbagázs beáll a symbi mögé úgyérzem az symbinek nem kis lökés lesz.
-nokia pedig meg se tudja számolni mit is kérhetne cserébe.

Kacsa? Lehet. Ettől még nagyon van reláció ebben a kacsában, mert mind a google, mind a Nokia rengeteget nyer ha symbi-androide egyesül.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#8) Dare2Live válasza Dare2Live (#7) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

meglátjuk

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.