Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

mobilos droid zöld volt, tabletes droid sötétebb kék, kettő között megállva inkább lett világoskék az új 4.0

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) forintuser


forintuser
őstag

Csak le kellett volna cserélnem a DEFY-t egy S-re.... :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#3) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nah ez itt a nagy UI revamp. Ha egy év fejlesztés után sem fognak tudni érdemi fejlődést bemutatni akkor roppant szomorú leszek. Persze ne ítéljünk elhamarkodottan:)

(#4) keIdor


keIdor
titán

Lehet mégis csak jövőre jön...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) Polllen válasza forintuser (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Majd CM7-tel feldobod ezt is. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) tariattila


tariattila
veterán

nekem ez inkább a cián színvilágát idézi mintsem a kéket... :DDD

(#7) fatal` válasza tariattila (#6) üzenetére


fatal`
titán

Férfiaknak az mind kék :D

[ Szerkesztve ]

(#8) lmisi


lmisi
senior tag

Ezek a képek semmitmondóak, ha nem fake az egész.
Van e benne többmagos támogatás?
Többféle felbontás támogatás, főleg a fejlesztők támogatása e téren.
Gyorsabb mint az elődök?
Nyomtatási modul/kezelés végre lesz benne?

(#9) tariattila válasza fatal` (#7) üzenetére


tariattila
veterán

akkor most összezavartál a nemi identitásommal kapcsolatban...
;]

(#10) forintuser válasza Polllen (#5) üzenetére


forintuser
őstag

Megrögzött MIUI-s vagyok. :))

Holnapkészítést vállalok.

(#11) rep3at válasza fatal` (#7) üzenetére


rep3at
őstag

:C

Forward thinking. كرر

(#12) Pantal válasza fatal` (#7) üzenetére


Pantal
senior tag

Hát de milyen igaz! :))

[ Szerkesztve ]

(#13) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Szerintem ez kamu. Több okom is van ezt feltételezni:

Először is, ha jól tudom, az Ice Cream Sandwichet már arra hegyezik ki, hogy teljes mértékben fizikai gombok nélkül irányítható legyen, pl. a Nexus Prime-on se lesznek előlapi gombok. A fotók általában prototípusokról szivárognak ki. Miért tesztelnék a 4.0-t egy gombos telón? Ezen kívül túlságosan is úgy néz ki, mint egy feltémázott 2.2, vagy 2.3. Ennél szerintem sokkal drasztikusabb változások lesznek a felületben a Honeycomb felé.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#14) Xaels válasza Tomy Yayo (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Az első pontod hülyeség. Attól, hogy úgy alkotnak meg valamit, hogy ne kelljen fizikai gombokat használni még lehet benne rá támogatás és tegyük hozzá 1-2 fizikai gomb sohasem jelent hátrányt szvsz. Arról nem beszélve, hogy akkor az összes eddig kiadott gombokkal rendelkező telefon felejtse el az új verziót?! Na ezt nem tehetik meg. Amúgy a hangerő és power gombokon kívül a Sensation-ön sincs klasszikus értelemben vett fizikai gomb pedig 2.3.4 van csak rá.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) petymeg2033 válasza Xaels (#14) üzenetére


petymeg2033
tag

Mielőtt valakit lehülyézel (nem óvoda), értelmezd, amit írt.
Nem azt mondta, hogy az ICS nem támogatja a gombokat, hanem, hogy arra van kihegyezve, hogy fizikai gombok nélkül is használható legyen, ezért várná az ember, hogy a kiszivárgó képeken is egy olyan telefon legyen, aminek nincsen gombja, és ámuljon a nép, hogy ez milyen jó.

És mint írják Nexus S-re is jön majd ez a verzió, aminek meg vannak gombjai. Illetve sejtésem szerint a mostani zászlóshajókra mind ki fog majd jönni.

(#16) fatal` válasza petymeg2033 (#15) üzenetére


fatal`
titán

Nem hülyézett le senkit, olvasd el mégegyszer.

(#17) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

relevans XDA-s forumtopic szerint erosen fakegyanusak a shotok. majd kiderul...

(#18) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

A képek alapján sok változás nem lesz... :U

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#19) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ezek a fake? képek alapján bármit is kijelenteni értelmetlen.
Már a cikk címe is rettentően félretájékoztató és bulvár illatú. ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#20) kolosanyi válasza fatal` (#7) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez f@szság... Az nem meggyvörös, hanem piros. Kész! Aki meg részletezni akarja az árnyalatot, annak az meggyvörös. Ilyenkor el kell dönteni, hogy árnyalatról, vagy színről beszélünk-e. Szerintem nem ugyanaz. Persze lehet, hogy én beszélek baromságot, és valójában csak a pasi szólal meg belőlem. Erre egy nő vlásza biztosan az igen lenne... :DDD

(#21) fatal` válasza kolosanyi (#20) üzenetére


fatal`
titán

Egyetértek. :D

A banán meg a citrom pedig gyümölcsök, nem színek. :DDD

(#22) DeathAdder


DeathAdder
veterán

De miért pont Ice Cream Sandwich? :DDD Miért nem tanyasi bableves?

(#23) kolosanyi válasza DeathAdder (#22) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mert süti nevek ABC rendben. Bár lehetne ízes bukta is ennyiből... :DDD

(#24) bloomberg válasza kolosanyi (#20) üzenetére


bloomberg
tag

Nálatok nincs nyomdász a családban, mi ???

Olyan szín nincs, hogy piros, azt úgy hívják, hogy vörös.

Ezt mióta próbálja apám belém verni, de még mindig nem sikerült neki :))

(#25) kolosanyi válasza bloomberg (#24) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nincs, és ezt mondd az RGB skálának... :D
Vagy az is vörös? :F

[ Szerkesztve ]

(#26) D1Rect


D1Rect
félisten

Azon kívül, hogy más színű, miért örülünk neki?

(#27) Xaels válasza D1Rect (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Egyesítik a Tablet-es és a telefonos verziókat. Remélhetőleg végre lesz rendes GPU gyorsítás UI szinten is és akkor nem jönnek majd a laggos Androiddal egyes hittérítők.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) kolosanyi válasza Xaels (#27) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az elvileg a 3.x-től már benne van, csak ott meg mást szúrtak el.

(#29) Xaels válasza kolosanyi (#28) üzenetére


Xaels
félisten

De az csak a Tabletes verzió.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30) bloomberg válasza kolosanyi (#25) üzenetére


bloomberg
tag

Most lehet rosszul értelemezem a hozzászólásod, de az RGB az red, green, blue, vagyis vörös, zöld, kék, vagy nem?

vagy te is ezt mondod??

(#31) D1Rect válasza Xaels (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

Értem, mondjuk egy S2-re feltolható? Képes lesz kihasználni a 2. magot is? Egy tab 10.1-re is felmegy? Az almafanok sikítva fognak menekülni. :D

(#32) keIdor válasza D1Rect (#31) üzenetére


keIdor
titán

Galaxy S II biztosan megkapja. 2 magot is valszeg ez majd használ már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) Xaels válasza D1Rect (#31) üzenetére


Xaels
félisten

Hát elméletben igen, mind telefonon, mind tableten azonosak lesznek a verziók. Hivatalosan a gyártókon múlik, hogy kiadják-e majd frissítés formájában vagy sem.(Elvileg 1,5 évig kellene nekik).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) kolosanyi válasza bloomberg (#30) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mármint azt mondd a skálának, hogy csak vörös van, piros nem. Elég sok vöröses (pirosas :P ) árnyalat van ott. :)

(#35) robertel


robertel
senior tag

Várom már nexus s tulajként:)
Amúgy gondolom a nexus one is megkapja még ezt a frissítést nem?
Az icecream utáni frissítésről tud valaki valamit már? Beáll az android egy éves új verziókra vagy hamarabb készül el az új verzió? Csak kiváncsiság:)
Egyébként meddig lehet támogatott az első két nexus modell? (mert gondolom egy ideig elsznek, mivel hardveresen nem sok különbség van köztük, jó persze az s új architektúra, de akkro is)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#36) bradam válasza robertel (#35) üzenetére


bradam
aktív tag

Szerintem 2 verziónál többet nem fognak megkapni a Nexus modellek hivatalosan :U De ne legyen igazam.

(#37) robertel válasza bradam (#36) üzenetére


robertel
senior tag

Hát ne:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#38) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Én a legjobban annak örülnék ha megoldanák a az alcsony audio latencyt és megjelenhetne végre ez az app is droidra.:
[link]

Nem kellene egy csomó pedált bulikra magammal cipelnem meg erősítő hegyeket. :D

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#39) bigrock válasza Brutális eb (#38) üzenetére


bigrock
addikt

A latency-ről nem a hangchip tehet? Az epül cuccok mindig is jók voltak audio téren. //off: milyen zenét nyomtok?//

(#40) Brutális eb válasza bigrock (#39) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem sajnos olvastam fórumokat és a droid kezel valamit rosszúl.
Punk-trash-HC-mötal :))

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#41) kolosanyi válasza Brutális eb (#40) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szólj, ha buliztok Budapesten, vagy Kaposváron. :DD

(#42) bigrock válasza kolosanyi (#41) üzenetére


bigrock
addikt

metált birod? :))

[ Szerkesztve ]

(#43) kolosanyi válasza bigrock (#42) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért érzem úgy, hogy kissé elkanyarodtunk a témától? :DDD Amúgy igen, és te? :))

[ Szerkesztve ]

(#44) kerelo


kerelo
senior tag

Nekem tetszik ez a felület.bárcsak jönne már

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#45) robertel


robertel
senior tag

A gomb nélküli kezelés alatt most mit is értenek?
Az új nexuson fizikai gombok nem lezsnek a képernyő alattk? Se fizikai se kapacitív, se semmi?
Vagy kapacitív lesz csak fizikai nem? Mert ez eddig is igy volt nexus S-en :F

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#46) #16820480 válasza robertel (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

a gomb nélküli kezelés szerintem az, hogy egyáltalán nincsenek a kijelző körül sehol gombok. van egy bekapcsológomb, és kész.

(#47) robertel válasza #16820480 (#46) üzenetére


robertel
senior tag

Szeritnem is, na de google biztosan megoldja, hogy a meglévő telefonokon is lehessen még használni a gombokat.
És ezt még egy ideig meg is kell oldania, ez csak egy lehetőség szerintem, meg nem hiszem, hogy a mostanában megjelenő csúcsgépekre ne menne fel még az icecream utáni frissítés is.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#48) #16820480 válasza robertel (#47) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem azt mondta senki, hogy nem lehet majd gombokkal kezelni, hanem hogy nem lesz rá szükség, ezért az új modellekről le lehet hagyni őket. amúgy én egy fizikai gombnak az előlapon örülnék, mert kényelmesebb azzal feléleszteni a képernyőt, mint a telefon tetején kotorászni...

(#49) robertel válasza #16820480 (#48) üzenetére


robertel
senior tag

Szokás kérdése, nekem is szokatlan volt, de megszoktam.
Amúgy van egy érzésem nem fog az összes gyártó hirtelen gombnélküli készülékeket kiadni.. :U

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#50) #16820480 válasza robertel (#49) üzenetére


#16820480
törölt tag

én egy felvesz/letesz gombnak örülnék igazából, mert múltkor is hangpostára futottam amiatt, hogy nem sikerült elég gyorsan és pontosan eltalálni a képernyőn levő hívásmegszakító gombot.
amúgy nekem pont van a telefonomon egy hardveres előlapi gomb, szóval nincs mit megszokni :) és az utódján is lesz, ha jól tudom. de gyanítom, hogy a többi gyártó is fog egy kicsit variálni. bár ha vennék másik telefont, akkor szinte biztosan nexus-t vennék. azoknak a legjobb a szoftveres támogatottsága.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.