Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) lolchief70 válasza amisis (#46) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Szia! Az adreno 203 teljesítményéről mit tapasztaltál?
Van-e akadas a fő képernyők közötti lapozasnal, ha sok widget van kitéve?

(#52) Pool_ válasza Pool_ (#42) üzenetére


Pool_
tag

DHL-el adták fel, szóval esélyes a vám mert a dhl automatikusan vámol. :(

(#53) amisis válasza lercom (#48) üzenetére


amisis
aktív tag

Hat egy masfel napot elmegy komolyabb hasznalattal is de visszafogottan 2 nap is lehetseges. A telefonos nem eszleltem melegedest kb olyan 30fok korul szokott lenni. Magnesen szenzor talalhato benne(programmal letesztelve). Nekem nexus 7 em van ahoz kepes sokkal lassabb ez az andreno telepakolva a kepernyo mar meg meg doccen neha. :O

Apple iPhone 8 Plus

(#54) lolchief70 válasza amisis (#53) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Köszi!

Hát ez az amitől tartottam. :(
Ha már váltok a Zte V970-ről, akkor olyanra szeretnék ami GPU-ban is erősebb.
Azért a HD felbontás már igényli a combosabb GPU-t és ha akad ill. döcög a főképernyő lapozása az nem jó.
Valami képfeltöltő oldalra nem tudnál feltenni pár képet erdeti méretben?

(#55) amisis válasza lolchief70 (#54) üzenetére


amisis
aktív tag

Igen mar tobben montak hogy kene az eredeti meret, termesztesen majd felrakok. :U

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#56) Zeki


Zeki
nagyúr

Ennyi?
Semmi bővebb infó, hogy vált be a napi használatban?

(#57) Pool_ válasza Zeki (#56) üzenetére


Pool_
tag

Nekem megjött azóta, nekem tetszik végülis, bár nem volt még tapasztalatom más kínai telefonnal.
Eddig HTC desire-t használtam, ahhoz képest egy álom.
Viszont iszonyatosan melegszik. Nem tudom ez mennyire normális ezeknél a 4 magos csodáknál, de ahogy olvasgatom eléggé.
A melegszik azt jelenti konkrétan hogy egy idő után kellemetlen fogni is, és nem kell hozzá játékot sem indítani.
Ehhez kezdek hozzászokni. Ezen kívül lett egy pici repedés a hátlap külső felén (2 rétegből áll a hátlap), pedig még csak asztalra sem tettem le ha nem raktam alá valami puhát. De ezt nem igen lehet észrevenni, csak ha kimondottan keresi valaki.
Aztán az alsó hangerő gombot kicsit nehézkes megnyomni, ez valami konstrukciós/összeszerelési hiba lehet, de lehet hogy csak egyedi probléma nálam) Szerintem egy szétszedéssel ez megoldható lenne, de egyenlőre nem bántom.
A kamera tűrhető, sample képeket lehet találni a neten. Bár desire után csak jobb lehet :)
Volt pár szoftveres probléma is, ezeket sikerült megoldanom, a javítást közre is tettem a faeamobile fórumán ha érdekel valakit esetleg. A lényeg hogy hiányzott pár google specifikus lib meg fájl a romból, ezeket pótolni kellett.
Nagyjából ennyi.
Az akku szerintem egész jó, a desire-nél mindenképp jobb. Most még elég sokat nyomkodom, így estére már töltőre kell rakni, így bővebben nem tudok még nyilatkozni róla. De biztató.
A játékokkal sincs gond szerintem, nyilván az erősebb gpu igényes játékokat kerülni érdemes, de ilyenből nincs sok, illetve nem is szívesen játszanék ilyenekkel ilyen kis kijelzőn.

(#58) Zeki válasza Pool_ (#57) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!
Akkor hanyagolom ezt a telót.

(#59) b0ki válasza amisis (#53) üzenetére


b0ki
csendes tag

Szia!

Akksija hogy bírja, ha nem használod? Akkor is csak 2 nap kb vagy akkor többre is lehet számítani (mennyire)?

(#60) amisis válasza b0ki (#59) üzenetére


amisis
aktív tag

Hello!

Nagynehezen 0 használattal kibirta 3 és fél napig, de ha nem használom mi értelme az okostelefonnak :)

Apple iPhone 8 Plus

(#61) FoxPuppy


FoxPuppy
tag

Sziasztok,

Hát sajnos úgy látom, hogy ennek a telónak nincs nagy lelkes tábora itt (valamilyen szinten érthető). :(

Készítettem egy kicsit módosított magyar MIUI romot, akit érdekel ITT éri el.

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.