Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Micsoda meglepetés. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Karma válasza Polllen (#1) üzenetére


Karma
félisten

Az a meglepetés inkább, hogy eddig próbálkoztak.

“All nothings are not equal.”

(#3) robertel


robertel
senior tag

Kiváncsi leszek nálunk mennyi lesz, meg arra is, hogyha n9 nagy siker lesz a forgalmazó országokban, akkro nokia változtat-e a meego politikáján..
Arról van valakinek infója, hogy idén ez az egy telefon jelenik csak meg nokiától vagy lesz több wp7es nokia is?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#4) kaller1 válasza Polllen (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Ez csak a kezdet, pár év alatt lefuttatják az egész symbian vonalat.

.::> <::.

(#5) keIdor válasza robertel (#3) üzenetére


keIdor
titán

N900-nál szerintem nem lesz nagyobb sikere. Nincs marketing így nem jut el a tömeghez. 1-2 lelkes PH-s nem váltja meg a világot.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

Mondjuk az S40 kivonását nem értem. Csak WP7? alsóbb kategória? Az hozta nekik eddig a több pénzt. Ennyire leszabályozná őket a :F MS

(#7) Rav3n02 válasza robertel (#3) üzenetére


Rav3n02
senior tag

A Symbian elég hamar ki fogják tudni söpörni, márpedig ha sikerül, akkor lehet, hogy nem dobják kútba a Meego-t ;]

(#8) robertel válasza keIdor (#5) üzenetére


robertel
senior tag

Valószinű igy lesz, meg félek árazás is jóval 100e Ft felett lesz.
Érdekes a symbian is, egyszer azt írják, hogy fejlesztik, "okosítják", most meg egy hatalmas piacról egy az egyben kiveszik.
Jobb lenne ha inkább minél gyorsabban kihalna symbian, nem veszödnének vele annyit, csak viszi igy a pénzt.
Nem tudom pl nokia 500-tól mit remélnek. Hasonló androidos telefonok mellett labdába se rúghat.

Ricardo

Mondjuk Usa piacon igy is nagyon kcisi volt a nokia részesedése, talán távol keleten meg kelet-európában van még esélye, de csak az alsókategóriában, 30e Ft körül.
Arra kiváncsi leszek mikor lezsnek középkategóriás wp7es nokiák, és, hogy az áraik is középkategóriásak lesznek-e :DDD

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#9) plus44


plus44
veterán

De n9 sem lesz, nem?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) keIdor válasza robertel (#8) üzenetére


keIdor
titán

Pedig ez a Belle már életképes próbálkozás. Mondjuk a Nokia 500 elég harmatos, N8 1GHz-en talán versenyképes lehetne nyomott áron.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

szerencsés kutyák ;]

All→M8

(#12) fateless


fateless
veterán

A S40-es mobilok kivonása előtt értetlenül állok :F

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13) Karma válasza plus44 (#9) üzenetére


Karma
félisten

Nem bizony.

fateless: Odakinn az se kell a kutyának se.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#14) robertel válasza plus44 (#9) üzenetére


robertel
senior tag

Amerikában ,meg sok európai nagypiacon nem, nálunk igen.
Ti mire tippeltek mennyi lesz majd egy középkategóriás belépő wp7es nokia?:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#15) korpicschess válasza robertel (#14) üzenetére


korpicschess
veterán

70-80... :U

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#16) Brutális eb válasza robertel (#14) üzenetére


Brutális eb
addikt

75-80

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#17) Polllen válasza Brutális eb (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ennyiért árulják a többit is, így picit kevés lesz a nokia üdvösségéhez, nem? :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ha ebből valami igaz lenne, akkor egész pofásak lennének a wp7es nokiák:
http://www.gsmarena.com/leaked_promo_video_supposedly_shows_new_nokia_wp7_phones-news-2980.php

(#19) olbaidhun válasza Karma (#13) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1 nem fog labdába rúgni!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#20) keIdor válasza Dr.Anonymus (#18) üzenetére


keIdor
titán

Jól néz ki.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) Karma válasza olbaidhun (#19) üzenetére


Karma
félisten

Izé, én az S40-ről és a Symbianról beszéltem.
A MeeGo egyébként sokat persze nem tarolhat ott, hiszen nem vezetik be :)

“All nothings are not equal.”

(#22) baltazar325


baltazar325
csendes tag

Sokan írják, hogy a meego nem kapott megfelelő hátteret (reklámok, támogatás stb. stb.), és hogy több nagyobb piacon nem is lesz kapható (tudtommal Angliában sem). Ha ez így van megvan a következő befektetés. Mivel a meegot megjelenésekor igen nagy érdeklődés övezte, ezért csak venni kell belőle itthon X darabot és el kell adni Angliában. Biztos vinnék mint a cukrot, feltéve, ha a teló nem kezdene túl nagy árral. Ha a Nokia nem akarja kivinni, akkor majd mi kivisszük. :D ;]

(#23) Karma válasza baltazar325 (#22) üzenetére


Karma
félisten

Gyártani is te akarod a sufnidban? :U :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24) baltazar325 válasza Karma (#23) üzenetére


baltazar325
csendes tag

Hegesztővel, fejszével... :DDD

(#25) baltazar325


baltazar325
csendes tag

De a befektetőknek talán megérné... :U

(#26) robertel válasza korpicschess (#15) üzenetére


robertel
senior tag

Nyitóárnak ez még egész korrekt lenne nokiától

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#27) baltazar325


baltazar325
csendes tag

Én csak azt bánom, hogy a Nokia háttérbe akarja szorítani azt, ami még jól is sikerült. Nem mondom, hogy a WP7 rossz lenne, mert nem az. Csakhogy nem látok benne fantáziát, egyediséget. Ha egy symbianos, androidos, vagy almás telefont fogok a kezemben azokon érződik, hogy egyedi. Most mondhatnátok azt, hogy az androidos telókból is van vagy egy tucat, de jobb esetben mindegyik gyártó rárakja a saját felületét. És sajnos, a WP7 ezt nem engedi. Ezzel ellentétben a meego teljesen egyedi, de a Nokia nem akar vele foglalkozni. :( (Vajon mi lett volna, ha a Microsofttal csak jövőre kötnék meg azt a bizonyos szerződést?)

(#28) keIdor válasza baltazar325 (#27) üzenetére


keIdor
titán

Csőd?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) Ricardo válasza keIdor (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

És ha egy/két évvel előbb megcsinálják rendesen a meegot?

(#30) keIdor válasza Ricardo (#29) üzenetére


keIdor
titán

Nem itt tartananak az biztos...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Most akkor kitalálták az okosságot?:P

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#32) Ricardo válasza JR.CSé (#31) üzenetére


Ricardo
félisten

Kicsit későn. Már aláírtak a MS-nak. nem véletlenül nem terjesztik rendesen az N9-et.

(#33) JR.CSé válasza Ricardo (#32) üzenetére


JR.CSé
senior tag

A fő h itt lessz:R

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#34) plus44 válasza JR.CSé (#33) üzenetére


plus44
veterán

Az egy dolog hogy itt lesz, ha nem 100%-osan teszik oda magukat a fejlesztők akkor mit érsz vele? Nem lesz rendszeresen frissítés, nem lesz annyira támogatott, akkor mit érsz vele, hogy itt kapható lesz? Nem ilyen egyszerű ez.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#35) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Azért remélem, hogy globálisan nem az Amerikai piaci igények fogják meghatározni az irányvonalat... Hiszen Európa a legfontosabb piacuk!

:U

(#36) Ricardo válasza =Mentor= (#35) üzenetére


Ricardo
félisten

Még :U Remélem ez az amerikai cég belépésével nem változik. Az első WP7 Nokia mindenesetre ott kezd.

(#37) csab2 válasza baltazar325 (#27) üzenetére


csab2
veterán

Komolyan gondolod, hogy a WP7 nem egyedi?
Pont az benne a jó - többek között - hogy tök más mint a Symbian, Android, iOS!

Az meg hogy Amcsiban csak a WP7-et fogja nyomni a Nokia, egyáltalán nem meglepő, mert éve óta azt lehetett olvasni, hogy Amcsiban a Nokia egyáltalán nem megy. A buta Nokiák meg végkép nem.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#38) baltazar325 válasza csab2 (#37) üzenetére


baltazar325
csendes tag

Mindenkinek megvan a véleménye, neked is, úgyhogy nem foglak győzködni az egyediség kérdéséről, mert ez szubjektív. Csakhogy a WP7 felületét a Microsoft nem engedi variálni. Így ha veszel egy WP7-es HTC-t, az ugyanolyan lesz belülről mint egy WP7-es Nokia. Én erre gondoltam. (Meg nekem a Meego ötletei jobban tetszenek.)

[ Szerkesztve ]

(#39) csab2 válasza baltazar325 (#38) üzenetére


csab2
veterán

Így már más. Azt hittem, hogy úgy érted, hogy a többi rendszerhez képest nem egyedi a WP7.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#40) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Szomorú látni, hogy a Nokia egyre csak szorul ki a piacokról...
Első nagy pofon, hogy az okostelefon piacról szorul ki, majd fizikai piacokról is, mint Japán, és most USA...

Ha nem jön be a WP7 Nokia, akkor bezony nagy bajban lesz a gyártó...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#41) Karma válasza mrlujoak (#40) üzenetére


Karma
félisten

Az USA-bol egyeduralkodo helyzetbol szorultak ki mar evekkel ezelott. Ez most csak annyit tesz, hogy feladjak a probalkozast.

“All nothings are not equal.”

(#42) Ricardo válasza mrlujoak (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

Talán akkor megpróbálkoznak a meegoval. Lehet hogy a mostani készülékük egy tapogatózás. Mire számíthatnak ha nem jön be a WP7

(#43) mrlujoak válasza Karma (#41) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ergo végleg, mint Japánból...

Pont ezt írtam... :P nekötözködj! :DDD

Ricardo:
hmm, MeeGo. Félek, hasonló lesz, mint a Bada. Van, meg jó, de mostanában nem világmegváltó...
Az a baj, annyit toporgott a Nokia, hogy ha a WP7 beindulna jövőre, már a Nokia név nem fog annyit érni... De ne legyen igazam, és legyen 3 nagy...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#44) Ricardo válasza mrlujoak (#43) üzenetére


Ricardo
félisten

Kíváncsian várom mennyire jön be nekik a WP7.

(#45) dz1989


dz1989
senior tag

Hát ez szomorú :( , valamit kell lépniük mert a symbian kiesik az nem jó, DE A S40 is!!!!!! :Y
:( :O

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#46) madstunt válasza Ricardo (#44) üzenetére


madstunt
addikt

szerintem nemigazán, főleg amíg ez a vízfejű van a cég élén

(#47) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Épp ma olvastam egy másik oldalon, hogy a WP7-tel akarnak áttörést elérni az amerikai piacon. Soha nem látott kampányt ígérnek. Úgy vélik, aki elismertté válik Amerikában az világszinten is nagyobb eséllyel versenyez. Emiatt csúszhat a WP7 telók európai premierje is!

A Nokia amerikai részlegének igazgatója a következőket nyilatkozta: "Az az igazság, hogy ha nem leszünk sikeresek a Windows Phone-nal, mindegy lesz, mit csinálunk mással, más piacokon".

Ezeket a törekvéseket én némi kétellyel figyelem, mert pont a Nokia legfontosabb felvevőpiacát az európait másodlagosként kezelni nem tűnik túl okos húzásnak... Mindent egy lapra tesznek fel úgy néz ki. Bár én továbbra is azt mondom, ha a WP7 nem jön be, egy utolsó utáni esélyként még mindig ott a MeeGo.

:U

[ Szerkesztve ]

(#48) Ricardo válasza =Mentor= (#47) üzenetére


Ricardo
félisten

Túl nagy hangsúlyt fektetnek amerikára. Várom hogy mi lesz ebből, de nem vagyok bizakodó.

(#49) drzsoo1


drzsoo1
aktív tag

3 nagy gyártó ugrott rá a wp7 re, a piaci eredményeik egyelöre nem igazolják az előzetes várakozásokat. Ráadásul a nokia korábbi vevőköre és a wp7 célcsoporja csak részben fedik egymást. Amig az androidbol lehet tini telefont gyártani, a wp7 marad az üzleti szférában, ami alapvetően nem lenne baj, csak ezzel nem fognak piaci részesedést szerezni se itt se az usaban. a lassu vergödés folytatodni fog, szépen csusznak a gödörbe. A samsung piaci stratégiáját követnék, ma ök uralnák az okostelefon piacot is, persze ehhez hardver is kell, nem N8, N500 szintü termék, ez a wp7 hez kevés lesz.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#50) keIdor válasza drzsoo1 (#49) üzenetére


keIdor
titán

Ráadásul a Mango se fogja megváltani a világot. Hiányosságokat javít, de egyébként csak felzárkózik a másik két nagy mellé. Nem a Mangoval fognak piacot szerezni, valahol olvastam, hogy azzal akarnak...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.