Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Szépek, pláne az msi matx deszkája tetszik.
+Vajon mikor érhet ide kishazánkba?

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#2) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Az MSI féle 890FXA-GD70 kisé kezd Giga elnevezést felvenni

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Az uccsó Msi az tetszik...

nothing is true everything is permitted..

(#4) Móci


Móci
addikt

Azok az ECS lapok eléggé visszataszítóak, kellene a fenének... Az utolsó MSI viszont nagyon is pofás.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) B4nd1t4


B4nd1t4
tag

Nem rossz az MSI, de az uccso 2 lapom 1-2 hónapon belül megadta magát... Remélem csak Én vagyok ilyen szerencsétlen és nem az MSI minőségellenőrei vannak szabin...

Alamuszi Nyuszi nagyot ugrik... :)

(#6) 14adam


14adam
addikt

"teljes méretű alaplat"
Ecs azoknak tökéletes akik nem nézegetik,hogy mi van a gépbe.Ronda a kinézete de legalább sok jó tulajdonsága van.Most is itt van bent a szekrényben egy Ecs deszka(lila színű :D ),de még mindig tökéletes,jó lapjaik vannak/voltak csak a kinézete kicsit csufi

(#7) Angel1981 válasza Móci (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

Valóban, vagy jó 5 éves design - de ettől még ellátja feladatát.

(#8) audi100td válasza Móci (#4) üzenetére


audi100td
nagyúr

Én elfogadnék egy ECS lapot is, nem rosszak azok. :)

(#9) szuper-t


szuper-t
senior tag

Nekem sosem volt jó tapasztalatom msi lappal:S
vagy ezzel egyedül vagyok?
/nem fikázásnak szántam/

(#10) Gyuri27 válasza audi100td (#8) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K
Csak lehetne itthon normálisan kapni. Nem csak hébe-hóba.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11) Móci válasza audi100td (#8) üzenetére


Móci
addikt

Egy ilyennek én sem mondanék nemet azért...
Csak amik a hírben szerepelnek, ennyire nem tetszenek, igaz nem is ez a kategória.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) Archer


Archer
őstag

Jó áron meg ha van normális BIOS ellátottsága, én is elfogadnék egy ECS lapot, kit érdekel milyen színe van. Abit lapjai sem voltak ilyen-olyan csicsásak mégis jó lapok voltak. Ipari szegmensben is van 2-3 szín az alaplapokon aztán csókolom, mégis minőségi lapokról van szó.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#13) dízelracer válasza audi100td (#8) üzenetére


dízelracer
senior tag

De nem ám! 1,5évig volt egy nForce4 s939-es ECS lapom. Nagyon fasza volt minden szempontból. Kiforrott driverek, jó bios, bírta a tuningot is és ami a lényeg: vagy 20%-al olcsóbb volt újonnan mint a konkurencia. Egy ilyen M2 -t is simán bevállalnék. Brutál a hűtés rajta. :D

(#14) hfrankee


hfrankee
senior tag

Na egy ilyen ECS lap lehetne életem első AMD-s platformjának az alapja.
Na,majd télen.... :K

(#15) ABee


ABee
tag

Nem értem ezt az új trendet a 890fx nél. Tegyük a csipet minél közelebb a fetekhez hátha fázik? Miért kell ez? Amúgy nem értek rá szétdícsérni az ECSeket miután kipróbáltátok ôket? Biztos jó alaplapokat csinálnak ha ti mondjátok de egy grafikus nem ártana nekik mert vannak bajok a dobozok perspektivikusságával.

(#16) bacsis


bacsis
Közösségépítő

És a DFI hol marad? :U :O

[ Szerkesztve ]

(#17) audi100td válasza bacsis (#16) üzenetére


audi100td
nagyúr

Szerintem az már nem lesz. :(

(#18) dízelracer válasza ABee (#15) üzenetére


dízelracer
senior tag

Engem az sem zavarna ha sima jelöletlen barna kartondobozban forgalmaznák. A legutolsó utáni szempont az esztétikum. Az alaplapot úgy sem látom mert bent van a gépben a dobozát szintén nem látom mert fent van a szekrény tetején a sok kacat közt.

(#19) Dyno válasza Gyuri27 (#10) üzenetére


Dyno
veterán

Én is nagyon örülnék neki.

(#20) Gyuri27 válasza bacsis (#16) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ők mindig egy féléves csúszásban vannak. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#21) marcias válasza dízelracer (#18) üzenetére


marcias
őstag

Detto.

Steam: marcias88

(#22) ABee válasza dízelracer (#18) üzenetére


ABee
tag

Tulajdonképpen a barna kartondoboz, nem is rossz ötlet, legalább környezetbarát lenne. Én azonban első sorban arra gondoltam hogy ha egy cég ami komoly tőkét fordít alaplap gyártásra nem képes egy olyan marketing anyagot kiadni ahol a kamu dobozkép szélét rendesen átforgatják (úgy hogy perspektivikusan helyes képet adjon) a tetejére akkor az ember elgondolkozik. Vajon azért nem voltak képesek a gyártás költségéhez képest minimális összeget rááldozni erre mert azt a pénzt is a gyártásba ölték (ami nagyon helyes) vagy azért mert tesznek arra amit csinálnak marketinganyagostul alaplapostul együtt. Mert nem baj ha egy lap olcsó csak ne legyen mellé sz@r is. Ki tudja min spóroltak még a szilárdelektrolitos kondikon kívül, vagy esetleg min fognak (gondolok itt a bios frissítésekre).

(#23) z00li válasza Sza_Sa (#1) üzenetére


z00li
senior tag

Csatlakozom. Nekem is a matx-es msi tetszik. :K
Most is msi lapom van, az előző is az volt, szerintem a következő is az lesz. :D

(#24) Sza_Sa válasza z00li (#23) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Szintén msi. :K Egy asus mellett teljesit, és nagyon meg vagyok vele elégedve, mind felépitésben mint bios szinten. Egyvalami hiányzik, az pedig a 4pines sysfan csatlakozó hiánya. Sajna 3-as van rajta, a gigán amit lecseréltem, azon volt.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#25) dízelracer válasza ABee (#22) üzenetére


dízelracer
senior tag

Jut eszembe. Mercury szervízbe ladott cserés lapok sima kartondobozban jöttek anno. :K

(#26) Probber


Probber
őstag

Nekem bármelyik jó lenne, de ha lehetne választani, akkor bizony az utolsót kérném! :DDD

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#27) hazai válasza Probber (#26) üzenetére


hazai
tag

szerintem az msi a legjobb srpabiro!!!!

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#28) Archer


Archer
őstag

Amúgy valaki tudna mondani róla valamit, hogy a szilárd elektrolitos kondiknak mennyi előnyük van a hagyományos kondikkal szemben. Csak mert amelyik lapon jó minőségű kondik voltak, a lapnak előbb járt le a termékciklusa (elavult) minthogy a kondik megadták volna magukat.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#29) Eddie141


Eddie141
senior tag

Mindig is szerettem az amd-t és jelenleg is amd-m van, de most egyszerűen váltanom kell intelre, mert a gyártók nem veszik a fáradtságot a fejlesztésre, illetve a termékek terjesztésére. Éppen ezen okokból magyarországon kb 5fajta am3-mas DDR3-mas és SLI-s lap volt kapható (jelzem jelenleg egyáltalán nem lehet kapni normális áron :) ), és abből az 5fajátából kb 20db-t adtak el, így használtan sem található sehol.
Köszönöm AMD. Így 8év amd-s múlt után át kell térnem az általam elég erősen utált és elitélt sötét oldalra :)
(Jelenleg AM3-mas SLI-s, DDR3-mas lapot keresek. Ezen paraméterek a fontosak. Vagy i5..)

(#30) Osibaa válasza Eddie141 (#29) üzenetére


Osibaa
senior tag

Nem értelek. Mi köze van az AMD-nek ahhoz, hogy Mo-on nem találsz normális alaplapot? Pláne "normális" áron. Pláne, hogy nVidia chipsettel keresel. :D

Az AMD-vel Te nem állsz semmilyen üzleti kapcsolatban. Te a kiskerrel állsz kapcsolatban, az a nagykerrel, az az alaplapgyártóval és az az AMD-vel. Ha nem jutsz hozzá egy laphoz, akkor az a közted és az AMD között álló szereplők sara.

"40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

(#31) audi100td válasza Eddie141 (#29) üzenetére


audi100td
nagyúr

Radeon-t kell venni, ott nincs ilyen probléma. :P

Az AMD-nek logikus módon nem érdeke az SLI rendszer támogatása, az már csak az nV hibája, hogy nem képes versenyképes chipset-eket gyártani.

Egyébként pl. külföldről be tudod szerezni, ha mindenáron ilyen lapra van szükséged: [link] [link]

(#32) Gismo válasza hfrankee (#14) üzenetére


Gismo
addikt

Én is pontosan így tettem. Csak én már megvettem életem első AMD platformos gépét.
Az ECS-ről eddig csak jót tudok mondani (bát tuningolni nem próbáltam) Nagyon jók a BIOS-ai, driverei, stabil és hűvös deszka, csak jólenne ha nem mATX méretű lenne(neccesen fér el az accelero S1+turbo module az Audigy 1 mellett.)

(#33) Gyuri27 válasza audi100td (#31) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az első chipset nem valami fényes. A második árán meg lapot is lehet venni.
Továbbá egy grillfermi mellé minek még egy? :DDD

Ecs lapok szimpatikusak. :K
Valaki linkelne egy müködő ecs honlapot?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#34) DeckardCain válasza Gyuri27 (#33) üzenetére


DeckardCain
senior tag

grillfermi :DDD

Nálam működik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.