Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] Notch

Hozzászólások

(#24) .Szaki. válasza #56573440 (#21) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nekem is volt 5,5"-es telefonom, annak volt kávája, lapát kezem van, de kétkezes volt és nem volt a kedvencem egyébként sem. A kávamentességről alkotott véleményemet összesen egy típussal való kapcsolatom alapján tudtam alkotni, ez pedig egy Galaxy S8, ami jó barátomé, így sokszor előfordul, hogy a kezembe kerül. Nekem valahogy nem jött át a dolog, a lefolyó kijelző miatt gyakran volt téves parancs. Ettől függetlenül abszolút elismerem, hogy egy eszméletlen szép, jó és nagyon gyors telefon, más kérdés, hogy a felület sajnos nem az én világom. Pedig a Note8 egy kicsit még el is tántorított, mondván, hogy majd egyszer talán, de nem, nem nekem való. :N

De én pláne nem feltétlen vagyok hiteles, mert számomra a legideálisabb telefon továbbra is az i5S, amitől még mindig baromira nem akarok megválni. :D Egyébként is minden igény kérdése, látod van akinek a Mi Mix az igazi, én meg lehet a falnak vágnám. Te pedig az iPhone-t.. :R

Syl

Nem ismerem a csatornát, mindjárt ránézek, de komolyan van aki azokat a másolatokat meg is veszi?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] Notch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.