Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

felőlem motorola, felőled kamera! :DDD

viccet félretéve sosem értettem van-e igazán létjogosultságuk ezeknek a legolcsóbb kompakt fényképezőgépeknek a szintjét alig elérő kamerás mobiloknak (mobilos kameráknak :D )

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) David75


David75
őstag

na ez már jobb lehet mint az innovi:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#3) kokyt válasza amanoba (#1) üzenetére


kokyt
senior tag

Azért ez kicsit másabb megközelítés. Nagyobb szenzor, fejlettebb optika. Elsősorban kompakt, és csak másodsorban telefon. Nem egy rossz elgondolás, de a célközönség biztos nem én vagyok :)

(#4) RaveForce


RaveForce
veterán

megtörtént végre :D teszteeeet :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) amanoba válasza kokyt (#3) üzenetére


amanoba
őstag

80K-ért nem jo elgondolás sztem... :(

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) PierNight


PierNight
aktív tag

kell kell kell kell :(
mér ennyi? :( 50ér venném.. :D

(#7) kaller1 válasza PierNight (#6) üzenetére


kaller1
veterán

Piacra dobás után pár hónappal biztos ott landol az ára... :) Szerintem szépre sikerült darab lett.

.::> <::.

(#8) Hebry


Hebry
senior tag

Túl drága.
Eddig is voltak ehhez hasonló fényképfonok, csak nincs túl sok értelműk, szerintem.

(#9) -XadAnuX+ válasza amanoba (#5) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Egyáltalán nem az. Kicsit túl van árazva, amúgy nem lenne olyan rossz, reális ár mellett.

(#10) nrgia


nrgia
őstag

Ez legalább nem akkora mellényúlás mint a neves gyártók szánalmas próbálkozásai.... :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#11) amanoba válasza -XadAnuX+ (#9) üzenetére


amanoba
őstag

ugyanezt irtam én is... :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) Taybore


Taybore
aktív tag

Követendő példa lehetne nagy(obb) gyártóknak is az ilyesmi. (Samsung, Nokia, LG...) Mert amit mostanában kamerának neveznek a mobiltelefonban, azok elég ratyi képet csinálnak. Hiába 5-8-12 MPixel, ha homályos, nem színhelyes vagy zajos a kép. A 4 MPixeles Samsung kompaktom szebb képeket csinál (4-5 éves létére) mint a mostani csúcsmobilok több megapixelen. Egy ilyen CCD-vel és rendes optikával már szép képeket lehet(ne) csinálni mobilokkal is. Akkor tényleg nem lenne szükség külön fényképezőre egy kiránduláshoz vagy nyaraláshoz. A telót meg úgyis mindig visszük magunkkal.
Az ára viszont tényleg sok. Egy alap mobil tudását hozza, ami ~20ezer. A benne lévő kompakt gép is kb 30ezret érhet. A kettő összegénél nem is ér többet ez a kütyü.

(#13) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Felőlem MP3 felőled kamera? :DD Ez már minden csak nem telefon :P

(#14) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nem tudom miért nem így csinálja az összes gyártó. Most mindenki a kamerára recskázik, logikusabb így megközelíteni. Venni egy szép kis kompakt gépet, és beleépíteni egy telót. Ennyi.

(#15) legiaap válasza -XadAnuX+ (#9) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem nagyon is korrekt az ára, de végülis tök mindegy, mert úgy sem lehet majd itthon kapni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16) DarkByte válasza FoxiestFox (#14) üzenetére


DarkByte
addikt

Mert mondjuk az eredmény egy marha vastag telefon. Nem mindenkinek jön be; én mondjuk együtt tudnék vele élni, csak nem ilyen szoftveres körítéssel. :)

(#17) FoxiestFox válasza DarkByte (#16) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Oké de azt kéne megérteniük az embereknek, hogy ha jó minőségű képeket akarnak, akkor nem lesz a telefon 5mm vastag, nem fér el az optika... Ha meg mikroszkopikus méretű érzékelőket használnak esőcsepp méretű optikával, akkor nem kell sírni a zajos hulladék képek miatt.

(#18) plus44


plus44
veterán

Igazából nem csúnya, csak kereslet nem lesz rá.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) <NewL>


<NewL>
addikt

a kutyának se kell ilyen,ennyiért.
6300 + 30K-ért egy fényképező és még akkor is olcsóbb vagyok. és még külön külön is szebbek.
akinek kell vegye ezt

There's an app for that

(#20) DarkByte válasza FoxiestFox (#17) üzenetére


DarkByte
addikt

Teljes mértékben egyetértek. A minőségnek ára van jelen esetben, aki ezzel együtt tud élni annak ez egy tök jó telefon lehet.

(#21) joey04


joey04
titán

81k? ezek hülyék?
meg is érdemli a sok fogyatékos aki megveszi.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

nem rossz,de elég drága

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.