Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Ez egy hasznos alkalmazas majd lehet jol nyomonkovetni kolykoket merre jarnak, vagy ep leselkedni a baratnon/felesegen :DD ,azon kivul amire kitalaltak az alkalmazast persze az is nagyon hasznos :DDD

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Itt pedig egy hazai "live" beszámoló olvasható a cucc éles használatáról. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) cekkk


cekkk
veterán

Én használom, nagyon jó. De ennek is akkor van értelme, ha végig van internetes elérhetőség a telefonon, mert egyébként nem működik.

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És most jöjjenek a gúúúgöl engem ne figyeljen meg a program segítségével című kommentek :D ;]

All→M8

(#5) siti válasza callmeakos (#4) üzenetére


siti
senior tag

engem ne figyeljen meg a google hogy hol merre járok, mit netezek stb, de találja meg amit kell ingyen és gyorsan :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#6) szabyka95


szabyka95
őstag

nekem nem lovi be, hogy eppen hol van az LG g2 m :S ha webrol akarok playbol installalni valamit, ugyanugy nem reagal ra a telefon, lehet azert mert rom-ot frissitettem ? :S

(#7) Sofian válasza szabyka95 (#6) üzenetére


Sofian
őstag

Kell a Google Play Services...

(#8) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Most nem azért, de mi értelme ennek a natív proginak?!
Az elveszett/ellopott telefonon hogy mérem be azt?!
Magát az ADM-et úgyis tartalmazza maga a rendszer, ez egy plusz felesleges alkalmazás, ami csak fut a háttérben...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#9) Sofian válasza kakuk.tamas (#8) üzenetére


Sofian
őstag

Több mint egy eszközzel rendelkezel -> az egyikről megkeresheted a másikat.. voila.. :)

(#10) kakuk.tamas válasza Sofian (#9) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Erre az eddigi verzió is bőven elegendő, és kielégítő volt.
És ha nagyon akartad, telefonon/tabon is elérted böngészőből.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) spawn21 válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor Téged nem érdekel, köszi :C

Nekem bejön :)

iPhone 13p

(#12) takacsbotond


takacsbotond
őstag

A McAffe nem ugyan ezt tudja???

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#13) kakuk.tamas válasza spawn21 (#11) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Maga az ADM érdekel. Be is van kapcsolva a telómon.
A programmal igazi bajom addig nincs, míg nem lesz kötelező eleme a rendszernek.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) szabyka95 válasza Sofian (#7) üzenetére


szabyka95
őstag

felvan rakva ..

(#15) kakuk.tamas válasza takacsbotond (#12) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Meg a LookOut, a Symantech, az Avast..... Soroljam még? És ezek sokkal hamarabb léteztek.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#16) kakuk.tamas válasza szabyka95 (#14) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A háttérszinkronizálás bevan kapcsolva?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#17) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez egy jó dolog. :)

(#18) szabyka95 válasza kakuk.tamas (#16) üzenetére


szabyka95
őstag

nincs, nagyon ette az akkut, de amikor be volt, akkor se merte be

(#19) kakuk.tamas válasza szabyka95 (#18) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Pedig anélkül nem fog menni, mivel ha nincs engedélyezve, nem tud csatlakozni a telóhoz.
Ergo bemérni se tudja, és a Play se megy normálisan...
És bekapcsolt mobilnet+wifi+GPS se árt neki... Hogy pontosabb legyen.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) szabyka95 válasza kakuk.tamas (#19) üzenetére


szabyka95
őstag

hatterszinkronizalasan te azt erted, hogy az adatok. wi-fi jelszavakat, s mas beallitasokat a google szerveren tarolja ? mert csak ez alol van nekem kiveve a pipa

(#21) kakuk.tamas válasza szabyka95 (#20) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Beállítások - - - > Fiókok - - - > Háttéradatok szinkronizálása, és Automatikus szinkronizálás. Mindkettő pipa be. (nem tudom pontosan, hogy mi magyarul a neve, mert angol rendszerem van)
És a fiókodnál kapcsold be az Alkalmazás adatok szinkronizálását, és a Személyes adatok szinkronizálását.
És a Hozzáféréseknél (Accessibility) engedélyezd a Device Managert, ha szükséges.
Plusz a telefonodon van a Google Beállítások app, ott is kapcsold be a ADM-et.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#22) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Inkább a latitude-nak lenne már valami jó alternatívája cross-platformon!!!!
Augusztusban megszüntették, azóta nincs semmi. :(

(#23) halkow


halkow
őstag

Hasznos app tetszik

Alcatel onetouch idol2s the king

(#24) aawbr válasza Krugszvele (#22) üzenetére


aawbr
csendes tag

De van, a G+ on a helyek cím alatt, csak be kell kapcsolni

[ Szerkesztve ]

(#25) SkiDev


SkiDev
senior tag

Egyedül akkor talál meg ha be van kapcsolva a GPS-vevő is... De ez nem meríti az aksit, ha az interneteléréssel együtt folyamatosan aktívak? :F Vagy akkor van ennél jobb, mert elolvasva fórumtársunk által belinkelt cikket, csak jobb az, amelyik képet is tud készíteni.... Mondjuk nálam szerintem mindegy, hogy van lopásvédelem vagy nincs, mert hiába mintás a záram, megnyomom oldalt a kikapcsológombot és ki is tudom rögtön a készüléket offolni :S (Szerintem ez valami bug)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#26) Gusztáv válasza SkiDev (#25) üzenetére


Gusztáv
addikt

Attól, hogy a gps engedélyezve van, még nem működik folyamatosan, csak ha valamelyik alkalmazásnak szüksége van rá.

Laci

(#27) Bone123 válasza cekkk (#3) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Elvileg kikapcsolva is működik az erase és lock, a device manager ekkor bekapcsoláskor végzi el a kívánt feladatot.

[ Szerkesztve ]

(#28) disy68 válasza SkiDev (#25) üzenetére


disy68
aktív tag

Szerintem minden készüléket ki lehet kapcsolni valamilyen módon, anélkül, hogy a különböző védelmekkel kéne játszani (hosszan nyomjuk a bekapcs gombot, dedikált reset, akksi kikap, stb.). Általában úgysem az a cél, hogy a user adatait megszerezzék, hanem magát a készüléket; ilyen esetben a tolvaj csak kikapcsolja az eszközt, valami hozzáértőbb majd csinál rajta egy factory resetet és jóvilág. Ettől függetlenül jó, ha nem kerülnek akárki kezébe a saját dolgaink.

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#29) Lajkó válasza spawn21 (#11) üzenetére


Lajkó
őstag

Engem sem érdekel, mivel vagy 1000 éve létezik egy sokkal sokoldalúbb alkalmazás ami működik rendesen! A Cerberus! :B

(#30) Sofian válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


Sofian
őstag

A webes lassú mobil eszközön.. és mi az hogy nagyon akartad...? Még jó hogy nagyon akarod amikor eltűnik. Ha ennyire nem számít az elvesztés akkor tény hogy nem kell az embernek.. :)

(#31) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

hasznos apllikáció nagyon :K

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#32) Napster82


Napster82
tag

Üdv. Segítenétek abban, hogy mi az oka annak ,hogy a device manager már több mint 1 hete nem látja a fiókomhoz tartozó eszközöket. Se a telefonon, se a neten. A neten azt írja, hogy nincs aktív eszköz. Előtte nem volt ilyen problémám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.