Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Ha itt nem mutatnak valami meggyőzőt, akkor a rajt megint bukta lesz, és megint megy majd a pislogàs hogy a PS jobban fogy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Hiú ábránd, de egy Forza új rész elő promót megnéznék. :))

(#3) wesder :
Azt tudom, hogy elmarad, de az új részből amit az új generációra heggesztenek 1-2 percet meglesnék, hogy megerősítsen a konzolváltásban. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Wesder válasza rdt89 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

A 8 idén elmaradt, szerintem Scarlet startra rakjàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) mike1334 válasza Wesder (#1) üzenetére


mike1334
veterán

Még addig azért lesz egy E3, szerintem ott lesz minden puskapor ellőve.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5) Wesder válasza mike1334 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Az idein is ezt hittük, az egyedüli meglepetés a flight simulator volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) GodGamer5 válasza Wesder (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Egyelőre behozhatatlan a Sony előnye, főleg exkluzívok terén, akármit is mutatnak...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) mike1334 válasza Wesder (#5) üzenetére


mike1334
veterán

Az még túl messze volt :)
Ez a generáció már "buksi", itt felesleges "virítani".

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Halo MCC release-t a népnek! Ha az nem is lesz remélem legalább egy dátumot mondanak végre.

(#9) Wesder válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Maradjunk annyiban, hogy max exklúzívok terèn van előnyük.
Nyílvàn azzal több gèp ment el, de az nem minden.

mike1334
Vègülis ja. Egy Horizon nekem màr eladja a Scarletet, meg az hogy az MS címek Scarlet vàltozatàt àllítólag megkapjuk ha a One verziót megvettük.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) Deck válasza Wesder (#9) üzenetére


Deck
titán

Meg az eladott darabszámban.. ;]

PS5

(#11) Wesder válasza Deck (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Szerkesztettem. Ha jó lesz a Xcloud sokan nem fognak konzolt venni, mondvàn a telómon is nyomhatom a Horizon 5-öt.
Elment kb 50 milla One, azt nehezen nevezhetjük buktànak mert a Classicból is kb ennyi ment el, mègsem húzta le a rolót az MS.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Deck válasza Wesder (#11) üzenetére


Deck
titán

Én drukkolok mindkét oldalnak. Max veszek mindkét konzolból.. :C

PS5

(#13) Wesder válasza Deck (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Ha PS5 rendes BC-t kap (meg SunsetOD2-t) akkor nekem is muszàj lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Stevenstyle válasza Wesder (#5) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Hittük? Kik? Aki legalább közepesen informált volt és reálisan nézte a közelgő 1-2 évet, az nem hitte... tudta, hogy a 2019-es E3-on kb. semmit nem fognak mutatni. Már az is meglepő volt, hogy egyáltalán bejelentették az új konzolt, meg azt az arena shooter szerű, lövöldözős cuccot. Meg lennék lepve, ha az X019-en mutatnának bármit is... max valami minimálisat... egy semmitmondó Forza vagy Halo Teasert vagy hasonlót.

Reálisan a 2020-as E3 lesz az ahol lehetnek új és/vagy nagy bejelentések az új gépre: Új Forza Motorsport, Halo (bár sok jó hír sajnos arról sem jött ki mostanában csak, hogy ez hagyta ott, az lépett le a projekt mellől, DE a remény hal meg utoljára. Nagyon jó lenne már egy új és jó Halo), talán a Playground Games készülő Nem Forza Horizon játéka és én speciel lassan várnék valamit a The Initiative csapatától is. Ott nagyon nagy a titkolózás és nagyon jó lenne valami új IP.

(#15) Wesder válasza Stevenstyle (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Kb mindenki, aki vàrta mert az MS azt mondta hogy most aztàn... A Scarletet meg màr a tavalyi E3-on is "bemutattàk".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) Stevenstyle válasza Wesder (#15) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Hát... sajnálom, aki így járt, De szerintem nagyjából pontosan tudható volt, hogy nem fogja másfél évvel a konzol megjelenése előtt elkezdni promózni az MS a készülő matériát. Jó oké, aláírom csináltak a Microsoftnál az elmúlt pár évben pár nettó f*szságot, DE sejteni lehetett, hogy ennyire még nekik sem mentek el otthonról. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.