Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iSonic


iSonic
addikt

Hehe nem rossz :D

(#2) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Ááá, képekről nem akartam véleményt megfogalmazni, ingame videóból meg ez az első, hát sajnos ... költenem kell a gépre 1000rel ;] ;] ;] Ez már most MUST HAVE! kategória!

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#3) lordovravens


lordovravens
tag

Hát az első rész irtó parás volt. Szerintem jóval ijesztőbb volt, mint a második.

Halhatatlan lélek acél testben. Ez vagyok én, a Cseléd Srác.

(#4) mv


mv
aktív tag

A látvány rendben lesz, remélem a régi hangulat is megmarad.

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#5) ]Phobos[ válasza lordovravens (#3) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Igen, de csak mert egy kicsit "világosabb" volt a 2. rész. Csodálom is, hogy kihagyták a videóból, mert koránt sem volt ronda a maga korában.
Mindezzel együtt, nekem a 2 jobban bejött.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#6) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Szerintem jó lesz az új AVP :U A demónak már meg kellet volna jelennie nem?vagy tévedek :F

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#7) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Egyetértek az első rész ijesztőbb volt, viszont ugye a 2. részben sokkal jobban ki volt dolgozva a predator és az alien is a kampámyban, én baromira élveztem mind2 részt, a mostanit is nagyon várom, azt hiszem szorítok is pénzt rá :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Az első 2 nagyon fosatós volt, az első olyan játék volt számomra amivel félve játszottam, és futkosott a hideg a hátamon nagyon sokszor.
Viszont van egy olyan érzésem, hogy ezzel az új résszel nem váltják meg a világot a srácok. Biztos szép lesz, meg fosatós, de semmi újat nem fog hozni. Egy remakelt AvP 2-re számítok. Ettől persze biztos élvezni fogom.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9) Gbi82


Gbi82
tag

Az első résznben az volt a kihívás, hogy nem lehetett a pályákon menteni, én is végigrettegtem párszor :D

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#10) ]Phobos[ válasza PAtr0n (#8) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Én őszintén szólva örülnék, ha "csak" "remake" lenne. Kicsit unom már a világ megváltós folytatásokat, kezdve a sort az Unreal2-től a HL2-n, a Quake4-en, a C&C3-mon keresztül át az UT3-ig, hogy csak néhány "remekművet" említsek, a celséderes, onlánj autós-tps-rpg-rts-fantasy-horror-kaland-szájenszfiksön multiplatformos szaggató gigafosokat meg ne is említsem. Sosem értettem, hogyha valami flottúl működik és mérföldkövet teremt, miért kell piszkálni??? Persze senki ne húzza fel magát, ez egyéni vélemény.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#11) Archer


Archer
őstag

Ha jól hallottam a videóból, az M41A visszakapta az eredeti fegyverhangokat az Aliens-ből, nem azokat a prüntyögéseket mint ami az AvP2-ben volt. Ez dicséretes :) Remélem a jó öreg Predatorból nem csinálnak istent mint szintén az AvP2-ben.

#10: mondjuk nekem az Unreal2 akkor kifejezetten tetszett, nem értem miért húzták le annyira. Jó, a forradalom meg a többi amit beígértek elmaradt de azért nem lett az olyan siralmas.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#12) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Igaz ,hogy i7-esem van de egy 4870 számolja a grafikát, remélem elég lesz neki... :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#13) Scholes9 válasza Törzsúr (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha igaz a gépigény amit egy másik topocban olvashatsz akkor nem lesz gondod :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) aram01


aram01
nagyúr

az első részt fülessel nyomtam egyedül otthon este,sötétben.Soha nem fogom elfelejteni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Hát ez az összehasonlítástól messze volt... :N
Na de gyorsabban telhetne az idő, hogy lássuk mi is lesz belőle.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#16) sz.mich


sz.mich
tag

Ejj azok a régi szép idők. Emlékszem, mikor megkaptam az első részt... nyár volt, a folyosón bontottam ki... mindegy is, van mihez kötnöm. Viszont várjuk az újat csak jönne már! :DD

Csak kp., az ár fix.

(#17) doddy


doddy
tag

MI az AVP el, és a kettővel is sokat játszottunk lanon, emlékezetes élmények fűződnek hozzájuk. Remek kis játékok. :R

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#18) New Life


New Life
aktív tag

Ohh, a régi kedvenc!
Most érzem, hogy milyen gyorsan elment ez a 10év... :(

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#19) mephi666 válasza sz.mich (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

az első részről én a jubileumi 100. 576-ban olvastam... (az volt az első példány, amit meg is vettem) már akkor odavoltam a játékért... amikor meg kijött a marine demo, nyomtam ezerrel a 4megás voodoo-val :K alig győztem kivárni a teljest... 1-2óránál viszont nem tudtam többet játszani marine-ként, mert stabilan kb. 140 fölött lehetett már olyankor a pulzusom :B (persze sötétszoba+fejhallgató alap volt hozzá) azóta nem készült ilyen parás játék...

attól félek, hogy egyedül a rush-al tudják elrontani ezt a részt: jönnek az alienek tucatjával, lősz ezerrel és nem jelent majd úgy kihívást, mint az első rész mentés nélkül... ott tényleg átéreztem, hogy: ha 1 dög elkap, akkor végem... minden egyes alien-nél megvolt a para, hiába volt 100hp+100armor... a második rész nehézségileg sokkal könnyebb volt... reflexből easy-n kezdtem, mert az első részben a legkönnyebb fokozat is brutál volt marine-nel és talán 1szer haltam meg a 2.-ban, mert véletlen leugrottam jó magasról :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Baboon


Baboon
senior tag

Emberek!

Tudunk vmit hogy ez el lesz-e rontva vmi winfos live-hoz kötött reggel és ahhoz kötött multival?
Csak azért kérdezem mert tervezem a megvételét de csak akkor veszem meg ha utána nem lesz egy merő görcs neten tolni.

[ Szerkesztve ]

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#21) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Ez alapjan tuti nem vennem meg.... :U

(#22) csaabz válasza mv (#4) üzenetére


csaabz
őstag

A hangulat most lesz csak igazi! :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#23) Ari18


Ari18
őstag

Nem játszottam az előző részekkel, de ezt mindenképpen kipróbálom.

(#24) PAtr0n válasza ]Phobos[ (#10) üzenetére


PAtr0n
addikt

Osztom a véleményedet teljes mértékben. Ami jó azt nem kell piszkálni.
Én csak attól félek, hogy nem kapunk mást mint egy szép grafikával megvalósított AvP2-őt (idáig rendben is lenne), de nem lesz igazi a hangulata, és nem fog fosatni annyira.
Bár ne legyen igazam.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25) JoolsNOS válasza PAtr0n (#24) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát a hangulattal biztos nem lesz gond. Hacsak nem rontják el marhára az irányítást (ezt fpsnél nehéz) vagy a hangulatot esetleg azzal, hogy a tojásokból gumimacik ugranak ránk. :DD Minden adott, ha ezt elrontják akkor igen "ügyesek".

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#26) sz.mich válasza JoolsNOS (#25) üzenetére


sz.mich
tag

Való igaz, hogy minden adott egy akár felejthetetlen játék megalkotásához, de ne feledjük, volt a múltban elég borzalom aminek meg sem kellett volna jelennie...

Csak kp., az ár fix.

(#27) Gergello


Gergello
addikt

Az első rész szerintem is parásabb volt mint a második.
Arról volt már valami leírás, hogy milyen multiplayer módok lesznek?

(#28) Findzs válasza mephi666 (#19) üzenetére


Findzs
addikt

volt ugyanilyen fosatós ha nem fosatósabb játék mégpedig az undiyng

olvasd el az utolsó sort :)

[link]

kár hogy nem folytatják egy mai grafikával nagyon jó lenne :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#29) Törzsúr válasza Findzs (#28) üzenetére


Törzsúr
senior tag

kb. egy éve elővettem újra az Undyingot, 1600x1200-ban maxon még most sem csúnya, érdemes kipróbálni! :K

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#30) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag


Üdvözletem,köszöntök mindenkit!
Zoli vagyok és van némi gondom a játékkal! Legalábbis az indítással!
Megvettem az AVP 2010-es játékot! Nos nem vagyok otthon ebben a STEAM rendszerben de nagy nehezen csináltam egy fiókot és használni is tudom a steam-et! A játékot online akarta letölteni és telepíteni ( játék termékkulcsot hozzárendeltem a fiókhoz ) de én a 2 db. DVD-ról telepítettem. Bemegyek a steam menüben a játék könyvtárba és ott látom az AVP-t melette 0% és,hogy a 16 gigás telepítés után még frissíten akar! Nagyon lassú a netem ezért nem vártam meg még frissít! Ez normális,hogy frissítgetni akar? És egyáltalán mit akar frissíteni rá? Mert ha elindítom a játékot akkor kiírja azt,hogy játék indításának előkészítése azt a nagy semmi! ..frissítés frissítés....

A segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#31) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Köszönöm a nincsmit!
Megoldódott a probléma,a net sebességemet beállítottam minimumra,azaz modem-56k-ra és így szépen elindúlt a frissítése a játéknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.