Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Crystalheart válasza Иван (#38) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"dupla töri órán film, másnap megbeszélik." - Dehogy, a film házi feladat volna. :) Meg amúgy is mindenki megnézné egyszer. Mindenki szeret szuperprodukciókat nézni. :) Kicsire nem adunk. ;]

Amúgy nem, én nem ezt csináltam suliban, de tudom, belőlem nem jó kiindulni. Viszont néha vetítettek filmet pár óra helyett a díszteremben, pl. Jeanne D'Arcosat, vagy A vád c. magyar filmet (ajánlom) VHS minőségben, a sustorgás elmaradt. Sőt, A vádat némán és megrendülten nézte az egész terem. De egy közös moziba menetel is jó lehet, még a Sorstalanságot is csöndben ültük végig, amire ugye kötelező volt elmenni, pedig az aztán egy ritka rosszul sikerült film.

A tanulásról már általánosban leszoktatják a gyerekeket az órák érdektelenségével, gyermekidegenségével. Ha akkor, alsóban meg felső elején nem buli az iskola, már sosem fogja vonzani őket a tudás, hacsak nem eleve eminens gyerekek. Ehhez pedig olyan tanár kell, akire tényleg fölnéznek a diákok, aki szinte példakép a szemükben, nem egy baljós, a kárukra leső szörnyeteg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.