Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) modeart válasza wwenigma (#47) üzenetére


modeart
tag

OT-995-öt ismerem. Nem vettem meg, mert én is sok problémát olvastam a fórumokon.
Egyébként írtam: Alcatel M'pop-om van, korábban egy 918-ast használtam nagy megelégedéssel. Az online update tökéletes.
Amúgy kézséggel elhiszem neked bármit írsz, csak az a baj, hogy itt van egy fél éve használt teló nálam és bár lehet hogy belül a rendszer egy hulladék, de kívülről - ahogy írod tán a hardver miatt - ebből semmit észre sem venni. Ha a felhasználói élmény tökéletes, érdekel mi van belül? Ne légy olyan, mint aki hánykólódik éjszaka ha nem a legutolsó firmware van a telóján, van netán kevés a ram. Most a használhatóság a lényeg, vagy a műszaki paraméterek, vagy a márka/felirat???
Igazából két megjegyzésem lenne még: ha azt hiszed hogy a Samsung nem egy ipari hulladék, nagyon tévedsz. Tele van az is szeméttel, volt Samsungom. Többet nem vettem, mert drága és nem jobb egy kommerszebb márkánál. (A Sony tetszik, de túlárazzák, ahogy a HTC-t is).
Kínai telókkal és árukkal példálózni itt már kicsit sem elegáns, tkp. troll téma. Ha nem volt szétdumálva a téma milliószor hogy egy itthon forgalomban lévő (netán szolgáltatónál is kapható) teló egy kínai teló beszerzése között mi a különbség.....És pont az Alcatelt vádolni nagy árréssel? A Samsung miatt miért nem mégy egyenesen a Dunának?
Tudom, az Alcatel az TCL, de ez kicsit sem érdekel, a hardver és a szoftver paramétereket lesz@rom, csak és kizárólag a használhatóság és a felhasználói élmény érdekel. Az megvan, hiába próbáltak itt már többen meggyőzni, hogy biztos csak azért működik jól az Alcatel telóm, mert "rosszul tartom". ;]
Egy kicsit olyan az érzésem, hogy téged baromira nem érdekel ,hogy egy teló jó-e, csak a saját előítéleteid igazolását szeretnéd látni mindenhol (az Alcatel szerinted ipari hulladék, akkor tehát biztos én vagyok a hülye, vagy csak alaprendszert használok.... :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.