Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) bencurio96


bencurio96
tag

Tyű azta mindenit! T-Mobile Vairy Text 2:D:D:D:D

Nagyon nagyon köszönöm Mobilarena és Alcatel!

Ilyen még soha nem történt velem:)

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#152) Klemice


Klemice
senior tag

Sose nyerek, bár most nem is sajnálom, ritka gagyi és ronda készülékeket lehetett nyerni.

(#153) S-eye válasza Klemice (#152) üzenetére


S-eye
senior tag

Ajándék lónak...

(#154) r4z válasza Klemice (#152) üzenetére


r4z
nagyúr

Szuvenír nyihaha nyet kukucska protkócska.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#155) knyitogato válasza Klemice (#152) üzenetére


knyitogato
őstag

De azért játszottál értük, mi? :))

(#156) B1T3 válasza knyitogato (#155) üzenetére


B1T3
addikt

Persze, hogy játszott. Arra kíváncsi lettem volna, hogy mit ír, ha nyer, illetve miért nem írta ezt a sorsolás előtt le; de én felfogom a pillanatnyi csalódottságból származó apró ingerültség folyományaként írt hozzászólásnak. :) Inkább örülni kellene, hogy van egyáltalán ilyen lehetőség. A mobilaréna emiatt is kiemelkedik a többi hasonló oldal közül, amelyeket szintén viszonylag rendszeresen látogatok, de nyereményjátékkal nem igazán szoktam találkozni.

(#157) ftc


ftc
nagyúr

Grat a nyerteseknek.... sajnos nem nyertem, pedig jól jött volna egy oylan telefon amit arra lehet használni amire kell egy telefont

(#158) knyitogato válasza B1T3 (#156) üzenetére


knyitogato
őstag

Hát igen, egyetértek. Amúgy szerintem az OT-800 az igazi főnyeremény ezek közül. Szerintem, amire képes, abban hibátlan, szuper a billentyűzete és az ékezetkezelése.
De kíváncsi leszek majd arra is, amilyet te nyertél, azt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#159) Klemice válasza B1T3 (#156) üzenetére


Klemice
senior tag

Persze, irigykedve epedezem minden nyertes után...

(#160) RaveForce válasza Klemice (#159) üzenetére


RaveForce
veterán

ilyen ez a szőlő :P

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#161) Inarus


Inarus
addikt

Grat a nyerteseknek! :)

(#162) bencurio96


bencurio96
tag

valaki nem tudja, mikorra várható az, hogy megkapjam az e-mailt, hogy küldjem a címem, hogy tudják küldeni a mobilt?

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#163) anatre1 válasza bencurio96 (#162) üzenetére


anatre1
tag

"A nyereményeket más termékre becserélni, készpénzre beváltani nem lehet. A nyerteseket a játék lezárulta után 1 hónapon belül e-mailben értesítjük. A nyertes felelős megadott e-mail címének valódiságáért. A nyereményeket - a nyertes sikeres azonosítása után - postán küldjük el a megadott címre, vagy időpont-egyeztetés után személyesen adjuk át." ;)

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#164) bencurio96 válasza anatre1 (#163) üzenetére


bencurio96
tag

köszi, ezt én is olvastam, azt hittem van valaki, aki tud egy körülbelüli értéket mondani, hogy mire számítsak, de azért tényleg köszi:)

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#165) B1T3 válasza bencurio96 (#164) üzenetére


B1T3
addikt

Ez elég körülbelüli érték. :D

(#166) bencurio96 válasza B1T3 (#165) üzenetére


bencurio96
tag

szerinted megkapjuk május közepéig?

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#167) B1T3 válasza bencurio96 (#166) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem igen, az kb. 1 hónap múlva lesz. :) Különben egy ismerősömnek van T-Mobile Vairy Text II készüléke (egy másiknak Vairy Text I), szép darab szép mérettel. :) Egyébként most milyen telefonod van, ha szabad tudni? :)

(#168) bencurio96 válasza B1T3 (#167) üzenetére


bencurio96
tag

nokia 5230 - remek telefon, de nincs Wifi, így valószínűleg megkapja tesóm...

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#169) Tonchi


Tonchi
aktív tag

tárgytalan :D

[ Szerkesztve ]

(#170) B1T3 válasza bencurio96 (#168) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem is, és egyelőre jól megvagyok vele, bár erősen szándékozok lecserélni, mert a telefonnak minden részét kihasználom, tehát tényleg indokolt. Viszont nekem fontos, hogy okostelefonról van szó, és kellőképpen tudom babrálni. :) A wifi nem gond, van mobilnet előfizetésem, Opera Minivel pedig szinte nem tudom kihasználni. :)

(#171) bencurio96 válasza B1T3 (#170) üzenetére


bencurio96
tag

nekem nem nagyon van zsebpénzem mobilnetre, a koliban van wifi, de gép csak nagyon lekorlátozva, emiatt jön jól ez a wifis szépség - remélem feketében - nekem, ki fogom használni:)

amúgy említtetted, hogy ismerősödnek van ilyen telefonja. Esetleg tudnál kérni tőle egy véleményt? Neked van saját véleményed?

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#172) B1T3 válasza bencurio96 (#171) üzenetére


B1T3
addikt

Egyébként emlékszem Rád, olvastam néhány hozzászólásodat korábban (az összeset elolvastam az 5230 témájában). Mobilnetre különösebben én sem költenék, de kedvező ez a díjcsomag, és eddig is ennyit fizettem havonta, csak most már mobilnettel is kiegészült a szolgáltatás. :)

Nem igazán olyan, aki a mobilaréna cikkétől részletesebben tudna szolgálni véleménnyel. De a külseje elég tekintélyes, nem néz ki kicsinek szerintem, ami pozitív. Az övé nem fekete, nem is tudtam, hogy olyan színben is van. :)

(#173) bencurio96 válasza B1T3 (#172) üzenetére


bencurio96
tag

örülök, hogy emlékszel rám :)

az ismerősöd meg van vele elégedve? Nem romlott el? Működik benne minden?

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#174) B1T3 válasza bencurio96 (#173) üzenetére


B1T3
addikt

Bizonyára nem romlott el, mert ma is láttam használni. Sőt ma egy másik ember kezében is láttam, bár őt nem ismertem. :) A többiről nem tudok nyilatkozni, de kétlem, hogy gond lenne vele. (Miért is kellene feltételezni, hogy van?)

(#175) bencurio96 válasza B1T3 (#174) üzenetére


bencurio96
tag

én nem feltételezem, mert általában a jó telefonok nem szoktak elromlani, de mivel remélhetőleg ilyen telefonom lesz, azért biztos ami biztos, megkérdezem :)

amúgy Bocha már írt nekem, gondolom te is megkaptad az üzenetet :)

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#176) B1T3 válasza bencurio96 (#175) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, természetesen. :) Reagáltam is már rá, bár arra visszajelzés még nem érkezett.

(#177) bencurio96 válasza B1T3 (#176) üzenetére


bencurio96
tag

nekem se, de nem vagyok türelmetlen, mert Bocha biztos elfoglalt, talán tesztel, kivárjuk :)

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#178) Tonchi válasza bencurio96 (#177) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Kikerült az eredmény az Alcatel Facebook oldalára is-link
Bár szerintem nem esett le nekik hogy ha rákeresnek fb a nevekre, háát nem sok minden jön eredményül. De ahogy írva lett itt is, említették ott is hogy lesz jövőhéten is :)

(#179) anatre1 válasza bencurio96 (#177) üzenetére


anatre1
tag

Megérkezett, a nyeremény? :)

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.