Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Na,
Normálisan közlekedő rollerest még nem láttam. (Mondjuk az nem azt jelenti, hogy nem létezik…csak Én még nem láttam)
Viszont idióta sz@rokbele kihaénnem rollerest a járdán, cikázókat az autók között már egyre többet.
Az Én időmben úgy b@szott volna pofán a rendőr az ilyen viselkedésért, hogy egy hétig 8 felé rohannál!Te! Aki nem tud közlekedni normálisan ezekkel a sz@rokkal!
Viszont ma, mindenki azt csinál, amit akar. Még hogy ma diktatúra van Magyarországon? Lónak a f@szát! Aki ezt mondja, nem élt akkor, vagy egyszerűen csak hazudik…

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2) #21795072 válasza HarleyCustom (#1) üzenetére


#21795072
törölt tag

Akkor a te véleményed nem meghatározó, mivel vannak tök normálisan közlekedő emberek. Nem kéne kiragadni a rollereseket. Bringásból és gyalogosból is van rengeteg Taügetosz pozitív, autósokról nem is beszélve. Most nagy divat a rollereseket fikázni. Én pl. tök normálisan közlekedek kicsi és nagy rolival, gyalogosan, kerékpárral, kocsival egyaránt.

(#3) ZS3NI válasza HarleyCustom (#1) üzenetére


ZS3NI
őstag

Az a gond, hogy ahol nincs bicikliút akkor a rolleres a járdán életveszélyes, az úton, a kocsik között pedig életveszélyben van... :(

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4) Ezekiel Ston válasza HarleyCustom (#1) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Azok akik bérlős rollerrel rohangálnak teljesen zérók, szóval ne általánosítsuk a rolleres közösséget. Én is rollereztem meg is szívtam az autósok bunkóságát.

[ Szerkesztve ]

(#5) Schuler888 válasza HarleyCustom (#1) üzenetére


Schuler888
senior tag

Sztem szedned kene valamit.. :DDD vagy nem kozlekedni, mert lathatoan karos tuneti megjelenesei vannak a dolognak :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.