Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kíváncsi vagyok, működik-e nekik ez a taktika a felhasználók bevonzására.
Rajtam nem működik, nálam a digitális piac a Steam, de Originre sikerült még ezzel a taktikával becsalogatnia az EA-nek, mikor kijöttek az EA bundle-k, és azokkal sem játszottam szinte semennyit.
Plusz pár sor játékért egy másik accounton nem fogok regisztrálni sehová legyen akármennyire is "ingyen".

(#2) laceszgamer válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem hiszem, ahhoz azért kicsit komolyabb címek kénének. Amik eddig voltak, már mind az a kategória, hogy lehet jó játék de már vagy volt humble stb pár centes akcióban vagy akár ingyen osztogatva, az egyetlen ami így komolyabb volt a Subnautica, de ezt az elején lehetett sejteni, hogy az lesz a " csúcs " és utána csak gyengébbek érkeznek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3) wjbhbdux válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Par kattintas 2 hetente az ingyen jatekert a weboldalon is eleg, a kliens se kell a gepre. Kesobb meg jol johet 1-2 ezek kozul.

A hirhez, a World of Goo egy felujitott valtozatot fog kapni, ami ide lesz exkluziv egy ideig. [link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#4) Prof válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


Prof
addikt

lol, mert egy plusz parancsikont nem ér meg, hogy ne a lehúzós Valve-ot támogasd akik már játékot se fejlesztenek, míg az Epic nemcsak, hogy többet ad a fejlesztőknek egy jó kis Unreal enginet is hegeszt.

Valve csődbe ,egy az összes játékod rajta ugrott, mert egyiket se tulajdonlod!

(#5) KubanitoS válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


KubanitoS
veterán

Régen én is így voltam vele. Azóta inkább úgy gondolkodom, hogy én játékot akarok venni, nem pedig azzal foglalkozni melyik kliensen van, vagy nincs egy cím. Azóta egyébként jóval kevesebbet vásárolgatok. lol Annyiból jó az Epic, hogy így legalább lesz konkurencia és a Steamnek is lépnie kell valamit, mert elég szépen elkényelmesedtek.

Na meg egy World of Goo "remaster" azért már alapból megvett kilóra, pláne ingyen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6) Zoltn válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


Zoltn
senior tag

Stem, GoG, Uplay, Origin, Epic, battlenet mind fent van, minden van játékom, ott veszem meg ahol a legolcsóbb. Engem nem bánt, hogy ennyi helyen van, nyilván Te duzzoghatsz, csak nincs értelme. :U

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#7) wjbhbdux válasza Prof (#4) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Vannak biztonsagi intezkedeseik, hogy a Steam megszunese eseten is hozzaferhetoek maradjanak mindenki jatekai.

/s

(#8) SQX_Barto válasza KubanitoS (#5) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Metro miatt nekem is fent van az Epic, de utalom, hogy nincsenek achievementek...
Jovore valszeg megveszem majd Steamen valami akcioban, hacsak addig Epikek bele nem hegesztik az achievementeket. (nekem mindig plusz szorakozas osszegyujteni a cuccokat meg ilyenek, amit igy az Epic szepen kivegzett :((( )

Ha nem lenne exluzivitas, a loteri kutya se hasznalna se az Origint se a uPlay-t se az Epicet. Maradna a Steam meg a GoG (azt se hasznaltam kb sose csak par ingyenes jatekot beleraktam)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#9) Penguin95 válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


Penguin95
senior tag

Kezet foghatunk, engem sem tudnak rávenni, legyen szó ingyen játékról, vagy épp fizetett exkluzivitásról. Pedig a Metro Exodus-t nagyon vártam. Viszont eddigi tapasztalataim alapján többen vannak azok, akiket rá tudtak venni.

(#10) laceszgamer válasza Prof (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mellé egy vállalhatatlan, kémkedős kliens, köszönjük, de szerintem sokaknak ez nem kell. :D Az üzzletpolitikájukba meg kár belemenni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) tuki2200 válasza laceszgamer (#10) üzenetére


tuki2200
senior tag

Csak azért jöttem, hogy megnézzem, tényleg ott vagy-e minden Epic store-os cikk alatt lázadni. :DDD

(#12) SQX_Barto válasza Penguin95 (#9) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Valoszinuleg a Metro Exodus tobbeket ravett/rakenyszeritett, hogy Epiket hasznaljanak, mint a sok ingyen jatek egyuttveve.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

lol

(#14) laceszgamer válasza tuki2200 (#11) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem lázadás ha az ember a véleményét leírja. A lázadás az lenne ha írnám, hogy ne tegye senki, ne használja senki. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15) #04430080 válasza SQX_Barto (#12) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ez a 16000+ komment itt másra utal ;]

(#16) Prof válasza laceszgamer (#10) üzenetére


Prof
addikt

lol a Microsoft, Google, Facebook mellett labdába se rúgnak kémkedésben és gyanítom mindegyiket használod. Biztos olvastál valami bulvárhírt amit pistike xy siteon leírt és mivel az interneten van az az Isten szava :D

Mindent elfogadsz a felhasználói feltételekben amikor telepíted mindegyik kémkedős szoftverben mert így tudnak "magas szintű szolgáltatás" biztosítani.

(#17) wjbhbdux válasza Prof (#16) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Microsoft kemkedes ugyanolyan bulvarhir.

/s

(#18) laceszgamer válasza Prof (#16) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez csak az egyik része, de tényleg kár fejtegetni, amit rengetegen leírtak sok helyen, hogy mi még a gond.
Pont tegnap beszélgettük egyébként egyik ismerőssel aki használja aktívan, hogy mióta pár hete bankkártyával vásárolt a store-jukban naponta legalább két belépési próbálkozásról szóló mailt kap. Ez is fura, vagy csak a logikát nem értem én sem, hogy miért csak utána kezdtek el próbálkozni miután vásárolt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.