Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Lehet, hogy majd a túlvilágon az elmulasztott lehetőségeket mind a fejemre olvassák?"

Vagy az orrodra húzzák. :)
Mondhattam volna többesszámban is. Férfi létemre bátortalan voltam, minden lehetőséget kihagytam. Két nő volt az életemben. Az első egy kedves lányka volt, aki bevezetett a szerelem rejtélyeibe, mikor 21 éves voltam. Ré két hétre repetáztunk, aztán vége lett a testi kapcsolatnak. A második a feleségem volt, őt ártatlanul kaptam, ami nagy szó volt már akkoriban is egy 18 éves lány esetében.
No, szóval az én orromon lesz egy szép sorozat. Sebaj, legalább kaján mosollyal nézem majd, hogy a fél pokol irigykedik. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Megfordult a fejemben, hogy ezt a megfogalmazást használjam ;)

(#3) Viszlát


Viszlát
addikt

Ideje jeleznem, hogy rendszeres olvasód vagyok. A tartalom mellett azt is érdekes látni, hogyan lendülsz bele egyre jobban az írásba és vagy egyre felszabadultabb. :)

Egyébként miért nem RM/9?

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4) petipetya


petipetya
nagyúr

Vártam már ezt a részt. :) Nem teljesen vagyok tisztában az idősíkokkal. Ekkor nem volt feleséged, vagy hogy volt ez?

"nincs rá lezsóidő"

(#5) potyautas válasza Viszlát (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A "lendületről" csak annyit, hogy ezt a történetet kb egy éve raktam össze egy kész könyvnek. Itt most csak szemezgetek belőle. A másik vonalat, ki is hagytam belőle...bár a korábban publikált kamionos részek is ide tartoznak.

Petipetya! Hamarosan magyarázatot kapsz ;)

[ Szerkesztve ]

(#6) petipetya válasza potyautas (#5) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor várok türelemmel. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#7) Viszlát válasza potyautas (#5) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem allt szandekomban semmi negativat sugallni, szimplan erzekelheto a valtozas, az mindegy, hogy mikor irtad es szamomra ez plusz erdekesseg. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) potyautas válasza Viszlát (#7) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem is sugalltál semmi negatívat.
Ha azt tetted volna, azt is köszönettel venném.
Tudod, szeretnék én úgy alkotni, hogy amikor ihletem van, leírni egy szuszra egy komplett történetet. Ehhez viszont túl lassan írok. Próbáltam diktafonra mondani, de nem működött. Sokszor hónapokig nincs semmi írnivalóm. Aztán összeszedek mindenféle témában írt epizódot, amit egybefűzök egy kerettörténettel. Megkaptam már, hogy nagyon hullámzó a színvonal. Mintha nem is egy ember írná.
Ezért ilyen.

(#9) fzoli15 válasza potyautas (#5) üzenetére


fzoli15
csendes tag

Nagyon tetszenek az írásaid. Bár még csak bő egy hónapja kezdtem követni őket, de igyekszem a régebbieket is elolvasni, ahogy időm engedi. Szívesen elolvasnám a könyvet, ha megjelenik. Vagy esetleg már meg is jelent? Kaphatunk erről valami infót?

(#10) potyautas válasza fzoli15 (#9) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az első 5 kamiontúrámról "megjelent" egy 468 oldalas könyv. Már letelt a kiadóval kötött 3 éves szerződés, de annyira túl volt árazva, meg nem is volt egyszerű hozzájutni, hogy szerintem nem is adtak el belőle. Azért tettem a megjelenést idézőjelbe, mert szerintem az én mintapéldányom az egyetlen. Annyi vigasz jutott, hogy ha nem is kaptam honoráriumot, de legalább nem került egy fillérembe se. Vannak már olyan kiadók, akik elérhető áron hajlandóak megjelentetni könyvet, s akár 1 példányt is kinyomtatnak. Talán egyszer rászánom magam, hogy az egyébként már összeállított anyagokat kinyomtattassam.

(#11) potyautas válasza fzoli15 (#9) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az első 2 kamiontúra: http://www.potyautas.blogger.hu/

(#12) fzoli15 válasza potyautas (#11) üzenetére


fzoli15
csendes tag

Köszönöm! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.