Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

az asusnak eddig az ares és mars sorozata volt ilyen, ráadásul azok limitált példányszámúak is voltak. kár, hogy felhagytak vele, nagyon jópofa volt.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) Goll-r


Goll-r
tag

Ez az albínó Galax remélhetőleg nem fog könnyen leégni, mindenesetre érdekes látványt nyújt ezzel a színnel. :)

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#3) F e Z o válasza Goll-r (#2) üzenetére


F e Z o
veterán

Van már deszka, ram és ház is fehér színben, nem kell ezen csodálkozni.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#4) KYZRR


KYZRR
őstag

Vajon a teljes TDP hány százalékát teheti ki a GDDR5 fogyasztása az ASUS kártya esetében? ;]

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#5) proci985 válasza velizare (#1) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

azok 2GPUsok voltak viszont.

meg volt a Matrix hasonlo kiepitessel, csak ott az volt a baj hogy a gyari hutonel kb a gyors cserelhetoseg volt a fo szempont (290Xnel pl nem volt memhutes!), ami mokat eleg jol megakadalyozta a leragasztott szerelo csavar.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6) Hannibhál


Hannibhál
őstag

nem is hallottam még olyan vga-ról amin 3 8pines tápcsati van O.o

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#7) rodrigez válasza F e Z o (#3) üzenetére


rodrigez
senior tag

"Van már deszka, ram és ház is fehér színben, nem kell ezen csodálkozni."

Ahogy mondod! :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8) SirCsimbók


SirCsimbók
tag

az a sok luk a nyákon szinte kiált az oszlopos fúrógépért

utána nincs is más hátra, mint kicsit forrasztgatni, majd kettétörni a kártyát, mint a nápolyi ostyát

[ Szerkesztve ]

(#9) #20655360 válasza SirCsimbók (#8) üzenetére


#20655360
törölt tag

LOL!

(#10) #65675776


#65675776
törölt tag

Az Asus kártya a házak hány százalékába fog egyáltalán beférni?

(#11) davidsone


davidsone
addikt

az a HOF-GÓC nyák jól néz ki

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#12) takacsbotond válasza rodrigez (#7) üzenetére


takacsbotond
őstag

:C :W

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#13) Hunter2 válasza #65675776 (#10) üzenetére


Hunter2
addikt

aki ennyiért vesz kártyát annak jó eséllyel be fog férni a házába mert nem egy 9000Ft-os CM házba teszi. ;)

(#14) thomeef


thomeef
őstag

Nagyon beteg megoldások, elfogadnám bármelyiket :C

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#15) #65675776 válasza Hunter2 (#13) üzenetére


#65675776
törölt tag

Lehetséges. Csak a vízhűtést favorizálók sokszor úgy vannak vele, hogy vízhűtéhez nem kell széles ház. És többnyire igazuk is van. De ha azt nézed pl a nem éppen olcsó Raven RV03 is 163mm-ben limitálja a CPU hűtőt. Szóval annyira nem széles az sem. És az egyik legjobban hűthető ház.

[ Szerkesztve ]

(#16) #45185024


#45185024
törölt tag

Na mostantól ez lesz összes sebesség tesztbe berakva mint 980 TI eredmény. :DDD
Aztán akinek ref van az is elhiszi hogy ennyivel megy :)

(#17) Olajka02


Olajka02
aktív tag

proci985:
Na azt én sem értem.
Van nekem is egy ROG 780 Ti-m és az is elő van készítve LN2 hűtésre, meg memori defroszter, meg ami annya kínnya....
Erre ott díszeleg a matrica a csavaron.
No komment.

Ez olyan mintha vennél egy Ferarit, de lenne benn egy fojtószelep, ami miatt csak 100-zal lehetne vele menni, viszont ha eltávolítod, akkor elvész a garancia.

Mindenki:

Kicsit nevetséges, hogy a vízhűtött megoldás milyen órajeleken megy, mikor léghűtéses változatban lehet olyat kapni házon belül, ami 1266 Mhz-ről indul és alapból (használat közben játékok alatt) 1450 körülre boost-ol.

(#18) ZaJanga


ZaJanga
tag

Lemaradtam! :DD
Hová tűnt az "Y" a Galax végéről?
:D

Ámítástechnika

(#19) Olajka02 válasza ZaJanga (#18) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Mán ipszilon nékű híják őtet!

(#20) davidsone válasza #45185024 (#16) üzenetére


davidsone
addikt

de aljas ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21) velizare válasza Olajka02 (#17) üzenetére


velizare
nagyúr

tipikusan a német sportautókban van limiter (250km/h-ra állítva), mert náluk még mindig vannak sebességkorlátozás nélküli szakaszok az autópályán (ezért sem menőznek ott a teslákkal, mert ha kimész a pályára, az első skoda octavia levillog a belsőből). ha ezt valami sufnituninggal bűvölteted ki, akkor ugyanúgy buktad a garanciát (a teljes autóra). ez alól csak az a kivétel, ha a gyártól vásárolsz olyan csomagot, ami tartalmazza a limit eltávolítását.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#22) Olajka02 válasza velizare (#21) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Én ezt értem...
De ha már az autós hasonlatnál tartunk.
A nem kevés felárral adott ASUS ROG gtx 780 Ti Matrix Platinum az nem a egy "limit eltávolított" darab kellene hogy legyen.
A limitált és matricázott darabok, mondjuk a sima DCU-k legyenek...
Szerintem ez így lenne logikus.

[ Szerkesztve ]

(#23) pomorski válasza Olajka02 (#22) üzenetére


pomorski
őstag

Szerintem is úgy lenne logikusabb.

(#24) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Nem sok a kártyákon a fázis? Mármint olvastam olyasmit hogy bizonyos szám felett már felesleges több, a 14+ szerintem már elég sok....

V6

(#25) tbotlik válasza Olajka02 (#17) üzenetére


tbotlik
újonc

Az EVGA árul olyan kártyákat, amiken nem vész el a garancia, ha hűtőt váltasz. Érdemes ezt a vásárlás előtt letisztázni, ha valaki hűtő cserén gondolkodik.

(#26) Olajka02 válasza tbotlik (#25) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Ez is jó opció.

Csak én az ASUS esetét nem értem.
Van egy kártyája, amit konkrétan tuningosoknak készítenek folyékony nitrogénes hűtéshez előkészítve, minden földi extrával, a csavaron matricával...

?????

(#27) thomeef válasza Olajka02 (#26) üzenetére


thomeef
őstag

Szerintem egyik gyártónál sem tartozik bele a garanciába ha nitro hűtéstől szétmegy a kártya :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#28) Segal


Segal
veterán

Majusba meg ha bejelentik a pascalt amirol este vagy holnap csak lehoznak itt is egy cikket akkor egybol semmit sem fog erni ez az agyondoppingolt verzio..

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#29) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hát ez nagyszerű, hogy mi értelme azt nem tudom, de ha benne akarnak lenni a tévében akkor inkább valami nextgen cuccot nyomassanak, ne +1 Hz "tuningot", meg átneoluxozott NYÁKot.

(#30) Milka 78 válasza #45185024 (#16) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Jaja...a leg antituningosabb ref. is megy 1400-en az átlag custom meg 1450-1500-on (alapfeszen).
Viszlát! ;]

(#31) Z10N


Z10N
veterán

A GALAX eleg massziv es kifejezetten jol nez ki. Mennyit lehet ezekbol kisajtolni?

Ui: Latom pont elottem valaszoltak meg. Ezekszerint az 1600 sem all tavol gyarilag.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#32) proci985 válasza Olajka02 (#17) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

viszont a folytoszeleptol megfol nyaron a palyan mert 100km/hnal nem kap eleg levegot.

btw, LN2nel forrasztani is kell, de pl vizre idealis a kartya a megerositett VRMhutes miatt.

na mindegy, ez kapott gyari blokkot, szoval max akkor lesz problema, ha esetleg ki kene takaritani.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33) jorgoszka


jorgoszka
tag

Pofás a fehér Galax.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#34) pomorski válasza jorgoszka (#33) üzenetére


pomorski
őstag

Igen, pláne ha a gép oldallemeze átlátszó, akkor még jól is mutathat...

(#35) schwartz válasza #65675776 (#10) üzenetére


schwartz
addikt

Akar filleres hazba is befer ha a gyarto gondolt a szoban forgo helyzetre.

If he dies, he dies.

(#36) westlake válasza schwartz (#35) üzenetére


westlake
félisten

Valahogy el kell passzolni a raktáron maradt GM200-as GPU-kat. ;]
Nincs ezzel baj, csak nagyon meg kell gondolni, hogy a Pascal "árnyékában" érdemes-e még Maxwell-t venni. Mindenesetre a Galax gyönyörűséges! Eddig is sokkal inkább vettem volna HOF-ot Classified helyett, de a GOC fényében végképp ez az álláspontom.
Érdekes, de szerintem a Galax kártyája 16+3 fázisú. :U

[ Szerkesztve ]

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.