Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Szándékosan van az, hogy a képre ráhúzva az egeret jelenik meg a szöveg az első oldalon? :)

Véleményem szubjektív...

(#2) FRENK1988 válasza hackeeeee (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

tényleg :)
De szerintem valami záró tag van kihagyva.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) hackeeeee válasza FRENK1988 (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, lehetséges, csak ráhúztam a képre az egeret, aztán néztem, hogy ez miez?! :D

Véleményem szubjektív...

(#4) planbmokus válasza hackeeeee (#3) üzenetére


planbmokus
senior tag

Sikerült megoldani, bocsi!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#5) hakos1987


hakos1987
őstag

helo!

Én is rendelkezem getwatch 2-vel, és a cikket olvasva sajnos azt látom, hogy azért a dolgok árnyoldala nincs leírva (persze nincs még tapasztalatod vele, megértem). Hozzátenném, két komoly hibája van:
1: a kijelzőre ha feldobod a lencsét, az csak szemből teszi olvashatóvá, azaz ha a vezérlő nagyjából egy magasságban van a szemeddel. Erre elég kicsi az esély, hacsak nem az asztalon tartod a gépet...
2: idővel a hőm. érzékelő szenzorok szívesen távoznak a túlvilágra.... ezt mondjuk házilag lehet orvosolni, anno utána jártam, valami thermoizét (nem jut pontosan eszembe a neve) kell venni, de a megfelelő hőm. tartományút, és azt beforrasztva a vezeték végére újra működni fog.

Ezt csak azért írtam le, hogy aki olvassa a cikket, tisztábban lásson, Nekem már két éve megvan (tesó gépébe már..). Mindemellett jó szolgálatot teljesít, de Nálam az értékelése úgy 10-ből 6-7.

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#6) Gál István


Gál István
senior tag

Nagyon jó ez az Aerocool kütyü. Az én házamon is egy hasonló kerek kijelző+ventiszabályozó van, de ez még profibbnak tűnik.

(#7) lizRRR válasza Gál István (#6) üzenetére


lizRRR
őstag

Jónak hangzik, nekem egy zotac nitro-m van.

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#8) Đ10Đ4


Đ10Đ4
aktív tag

Sziasztok, elszakadt egy hőmérő szál. Konkrétan a GPU -é.
Tudna ebben segíteni valaki hogy tudnám orvosolni a gondot?

Hálásan köszönöm!
Dió

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#9) pufuka


pufuka
csendes tag

Egy kis segítség kellene!Bekapcsoláskor hangosan sípol a ventiszabályzó,nem lehet ezt vhogy kikapcsolni.
Egy cikkben olvastam,hogy kikapcsolta,csak azt nem írta,hogyan!
"Első bekapcsoláskor sípolással jelzi, hogy készen áll a munkára, de ezt a funkciót szerencsére sikerült kikapcsolni, ugyanis igen komoly hangereje van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.