Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyunyu


nyunyu
félisten

Mivel az elmúlt évek tapasztalatai alapján ezek szinte mind sikeresek voltak, így kíváncsian várjuk, hogy mivel készülnek az elkövetkező hónapokban.

Mint a nemrég megjelent Warcraft 3 Refunded?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2) oriic válasza nyunyu (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kakukktojas. :D Bar azt remasternek hivni sem lehet. :D

Live-Die-Respawn

(#3) #20411392


#20411392
törölt tag

CoD 2. Dedikált szerverekkel.

(#4) Scholes9 válasza nyunyu (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Refunded :C :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

THPS2,Tenchu,Blade,Soldier of Fortune...nem tudom ezek közül melyik maradt náluk

Life, Uh, Finds A Way

(#6) oriic válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tony Hawk-ról volt már pletyka. Meg ugye a Modern Warfare 2 remaster szóbeszéd is nagyon el lett felejtve. :D Pedig még korhatár-besorolás oldalakra is kikerült adatlap.

Live-Die-Respawn

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Crashből jöhet bàrmi, bàr ők remastereket mondanak és nem remake-eket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Wesder válasza Scholes9 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

[Warcraft 3 Refunded]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) saelin válasza Wesder (#8) üzenetére


saelin
veterán

De ez már a remake lenne és ahogy a neve is mutatja ez csak egy remaszti.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) oriic válasza Wesder (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosabban:

“remasters and reimagined experiences”

Szóval jön mindkettő típusból majd. (Kicsit pontosítottam a szövegen)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) olymind1


olymind1
senior tag

Pedig milyen jó játékot tudtak volna csinálni a War3-ból ha mondjuk a SC2 motorjára kalapálták volna újjá.

De ha ilyen félmunkát végeznek az ilyen felújított játékaikkal, akkor inkább csináljanak teljes erőbedobással teljes értékű War4et vagy SC3at. :U

(#12) nyunyu válasza Scholes9 (#4) üzenetére


nyunyu
félisten

Refund

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jöhetnek a COD remakek minden évben. Eddig azért sírtak, hogy nincsenek új ötletek, most meg jöhetnek az Cod újrakiadások is. ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) GodGamer5 válasza olymind1 (#11) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1 De akkor dolgozni is kellett volna a pénzért...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Egy Soldier of Fortune remaster de jó lenne :K

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) hogabesz válasza olymind1 (#11) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Majd kiadnak egy Reforged Remastered Editiont. :)

(#17) Dtomka


Dtomka
veterán

Interstate 76?

(#18) GreatL


GreatL
őstag

THPS 1-2 jöhetne újra... hihetetlen hogy az összes többi gördeszkás játékuk mennyire béna lett és a THPS 1-2 is csak Dreamcasten volt jó.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#19) fornettisuti válasza #20411392 (#3) üzenetére


fornettisuti
veterán

Amen!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20) laceszgamer válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az első rész UO kiegészítővel illetve a 2 simán jöhetne, esetleg még a 3 is. Bár valahogy kétlem, hogy ezek lennének, azért ezeket már totál a 0-ról kéne újrakészíteni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) l.skywalker


l.skywalker
félisten

The Last Ninja-t adják ki újként, és boldog leszek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22) BiP


BiP
nagyúr

Lost Vikings?
De én is örülnék egy Soldier of Fortune-nek vagy Interstate '76-nak. Ezeket mind imádtam.

(#23) l.skywalker válasza BiP (#22) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hát, ha kiegészítjük ezt az egészet még a Blizzard játékaival is, akkor elszabadul itt a pokol :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Crash Team Racing jöhetne már gépre

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#25) haiiro_o válasza #20411392 (#3) üzenetére


haiiro_o
tag

Igen. Akarom most azonnal.

(#26) Katorga12


Katorga12
csendes tag

Singularity 😀😀😀

(#27) GreatL válasza Corleone33 (#24) üzenetére


GreatL
őstag

Jön! Csak előbb keresnek rajta és bétatesztelnek.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#28) Wesder válasza GreatL (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Nap vicce.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) rdt89


rdt89
addikt

Egy jó kis Street Legal is jöhetne már :DD :DDD :D

(#30) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az Interstate '76-ot írták itt többen is, igaz, jöhet :).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#31) Chapel válasza tibaimp (#30) üzenetére


Chapel
addikt

:K :K :K

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#32) Silenzio válasza BiP (#22) üzenetére


Silenzio
addikt

Lost Vikings Interplay volt, erre tökéletesen emlékszem így majd' 30 év távlatából. A jogok nem tudom, hova kerültek.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#33) l.skywalker válasza Silenzio (#32) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Blizzard honlapjáról ingyenesen tölthető volt másfél éve, én akkor "lementettem"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34) oriic válasza Silenzio (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel benne vannak a Heroes of the Stormban, eléggé egyértelmű, hogy a Blizzardnal vannak a jogok.

Live-Die-Respawn

(#35) D.Va


D.Va
senior tag

Return to Castle Wolfenstein
Soldier of Fortune (1)

(#36) D.Va válasza rdt89 (#29) üzenetére


D.Va
senior tag

Amennyire én tudom a Street Legal-re nem volt szüksége a kiadónak, így a jogok a debreceni Invictus Games-nél vannak. Ők 4 éve folytatni akarták a Street Legal-t de nem jött össze pénz a kickstarter-en, így nem lesz folytatás.

Szerencsére (?) A STEAM-es Street Legal él és virul.

[ Szerkesztve ]

(#37) szupermacs válasza oriic (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha a THPS2-t is a Robomodo csinálná akkor inkább ne.

(#38) BiP válasza Silenzio (#32) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, az Interplay adta ki, de Blizzard cucc. (ill. még korábbi néven, de ők fejlesztették).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.