Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Azt hittem a Victorinox csak késeket gyárt, de már látom van minden parfümök, zsebkések, kések, karórák, táskák, szépségápolás, már mindenki el akar adni mindent amit csak tud. :((( (pl.: Tchibo)

Kést szívesen vennék tőlük, órát azt nem => ez a Acer cybertool se kéne.

Esetleg puskázni jó lehet, ha ki lehet rá küldeni szöveget a telefonról. :P

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) SQX_Barto válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Azert a svajciak nem benak orak gyartasaban, kesem nekem is van, oram meg nincs, annyira nem is tervezem.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#4) twollah1976


twollah1976
őstag

Van pár Victorinox bicskám és nagyon elégedett vagyok velük.
Mindig hordok magamnál egy pici zsebkés, sokszor jól jött, hogy van nálam csavarhúzó, pici kés vagy a olló.

Órát, egyéb dolgot nem vennék a márkétól, mert csak "átmatricázzák", ki tudja milyen a minősége és milyen áron kapnám meg ha megtalálnám az OEM gyártót.

A kiegészítő pofás, egyedül a lépésszámlálót kéne száműzni belőle, mert különböző tesztek alapán elég pontatlanok, néha már egy egyszerű rázkódástól elmászik a számláló.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Érdekes elképzelés,otromba kivitelezés..

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.