Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ott kezdeném, hogy kihajítom belőle a vinyót, nekem biztos feleselges lenne, arról nem is beszélve, h hangos.

Ezt a throttling-ot nem lehet valahogy kiküszöbölni :F

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) Daywalker válasza Scholes9 (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Én azért ezzel megvérnám a véglegest, mert lehet hogy a biosban tekergettek rajta. Ez egy sample gép, bármi lehet.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) nemlehet válasza Scholes9 (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

Az Acer-nél nem tudom, de nekem az Asus ROG-omban és a haverom Lenovo Y-ban is szar volt a paszta, plusz szerintem kevés is (bár ez csak vélemény). Újrapasztáztam egy mezei DeeCool Z5-el és -10 fok.

Én még kicsit játszottam az Intel Extreme Tuning Utilityvel azzal is sikerült kb 5 fokot nyerni a fesz csökkentéssel azonos órajelen. Így már az enyém tartja az órajeleket 40-50 perc után is.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) gerii


gerii
addikt

Nem is lett sok az ára a Ti-mal.

Ezt a 1050-es HP-t fogjátok tesztelni?

(#5) #74018560


#74018560
törölt tag

a processzor órajele 2,8-ról 2,2 GHz-ig esett vissza

:F azért ez abszurd mód gyenge :F

(#6) kromatika


kromatika
veterán

Végül is nem rossz ár ez.Bár a throttling az gáz.ha sikerülni ki küszöbölni akkor érdekes masina lehet.

(#7) painkillerx


painkillerx
tag

Pont ilyesmi gépet akarok venni nyáron főleg játszasra. Nem tudjátok kinek van a legjobb hűtési megoldása, hogy 2-3 óra játszás után se olvadjon le a kezem? Eddig ami legjobban tetszik az egy MSI, 1060as kartyaval 7700hq procival.

(#8) Eugene Roe válasza painkillerx (#7) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Egy-egy 2500ft-os billentyűzet sokat segít itt-ott (pl koli+szülők / lakás+munkahely) vagy abszolút ki van zárva a periféria?

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#9) Scholes9 válasza #74018560 (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Konrkétan vicc és még ezért pénzt is adni, nem véletlenül kérdeztem rá egyből erre... :DDD :U :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) buherka


buherka
addikt

Itt egy átfogó teszt róla.

Ahogy sok mai drágább notinál itt is a kijelzőt cseszik el. Ez az egyik leglényegesebb dolog szerintem egy ilyen gépnél. HCG (High Color Gamut) minősítést már nem erőltetik a noti gyártók.
Azért a előző szériás Nitro sorozatba sikerült normális IPS kijelzőt rakni...magas szín skálával. Itt már ez nem jött össze... :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#11) carbapenem válasza buherka (#10) üzenetére


carbapenem
tag

azért a nitros ips is fényévekre van egy 5-6 évvel ezelőtti xps 15höz képest (nitróról írok)

(#12) tothbe válasza buherka (#10) üzenetére


tothbe
addikt

ok, a kijelzőt abban a tesztben is a TN panelre vonatkozóan cseszegetik.
De itt a cikkben benne van, hogy:"Apropó, kijelző, a mi gépünkben TN panel dolgozott, de idehaza kizárólag Full HD IPS-sel lesz kapható.".
Bár az is igaz, hogy ott meg csak a Ti verzióra írják a jó IPS panelt:
"We really hope that the upcoming variant with GTX 1050 Ti will be equipped with a decent IPS panel as Acer promised. This will surely make it one of our top choices for an entry-level to mid-range gaming machine."

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.