Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xEon1337


xEon1337
őstag

Ami kimaradt a cikkből és szerintem még pozitívum, hogy ezekre a monitorokra az Acer 5 év garanciát vállal! :K

"Less but better" - Dieter Rams

(#2) Gilberto válasza xEon1337 (#1) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Érdekes ez az Acer meg a jó szókapcsolat...

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#3) szabonagyur válasza Gilberto (#2) üzenetére


szabonagyur
félisten

Miért is? Lassan nem ártana megtanulni az egyes márkákat típusonként kezelni és nem egy kalap alá venni az összeset. Mindenből van jó és rossz széria is bőven.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4) vinibali válasza Gilberto (#2) üzenetére


vinibali
őstag

nekem az e-sportoló szúrja kicsit a szemem.

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#5) fi:zi'k válasza vinibali (#4) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Érdekes dolog ez. Az e-sport még sokkal elfogadottabb, de az e-sportoló tényleg kényszeredett. Bár hirtelen nem is tudom mit mondanék arra, aki tényleg olyan szinten űzi, hogy komoly pénzt tud belőle csinálni a versenyek révén.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) GabeTheWhite


GabeTheWhite
tag

Jèzusom, már itt is fizetett cikkek kerülnek ki? Hol van szó a sok botrányról ami az iclen volt korábban? A gusztustalan körülmènyekröl ès a verèssel fenyegetözö tulajdonosrol? Ès ez csak az amiröl èn tudok... (Bocs tabletröl irtam)

(#7) Daywalker válasza GabeTheWhite (#6) üzenetére


Daywalker
addikt

Bocs, de erre nincs rálátásunk és nem is kívánunk vele foglalkozni. Ott voltunk, megnéztük, senki sem akart megverni és senki sem fenyegetett meg. Most minek írjak olyat, ami nem történt meg, vagy amiről nem tudunk? Ha pedig nem tűnt volna fel, akkor ez egy Acer blog, nem ICL blog. Ennek a cikknek a témája nem az ICL, hanem az Acer által adott eszközök, így nem is kívánunk az ICL ügyeivel foglalkozni sem most, sem később.
A cikkért kapott pénzt én nem találtam meg, de ha neked sikerült, akkor kérlek szólj, mert van elég adósságom amit ki kéne fizetnem, és jól jönne egy kisebb összeg.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#8) NewZoo válasza GabeTheWhite (#6) üzenetére


NewZoo
csendes tag

Szerintem akárki akármikor a hétvége folyamén kilátogatott, nem találkozott az általad említett gusztustalan körülményekkel... Rend volt, tisztaság. Egy takarító cég emberei gondoskodnak róla.
A veréssel fenyegetőzés kicsit durva, ugyanis az ICL vezetője jómagam vagyok, és mivel nem stílusom verekedni, nem hinném, hogy valaha is bárkit megfenyegettem volna:)
Kedves azt hiszem Wizard, aki logója épp kint van a rendezvényünk oldalán, mint partner?
Érdekes dolgok ezek...

[ Szerkesztve ]

(#9) janos1988


janos1988
addikt

Egy jó lan partyhoz egy nagyobb helyiség kell, 5-7 haver kávé, cigi, energiaital meg egy kis pálinka.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#10) b0rZ válasza NewZoo (#8) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Lehet, hogy nem a múlt hétvégi rendezvényről beszélt a kolléga. Valljuk be őszintén, láttunk már cifra dolgokat abban a csarnokban korábban, hogy csak az összeszart és/vagy összehúgyozott wc fülkét, vagy az ismeretlen összetételű fehér port admin pultról kéjesen felszippantó rendezőt említsem. Persze a fejlődés megkérdőjelezhetetlen, ezt tény. :)

(#11) NewZoo válasza b0rZ (#10) üzenetére


NewZoo
csendes tag

Még szerencse, hogy mióta az én cégem rendezi, azóta ilyenek nincsenek, és érdekes módon mindenki csak dicséri.. régen sok szervező volt, több cég és egyesület, ez már nem így van.
(halkan jegyzem meg, hogy a játékosok kulturálatlanságát írtad körbe, mivel 30 percenként ment régen is a takarító, és hogy utána ha valaki aki istállóban vagy barlangban nőtt fel, és nem tudja használni a wc-t, és azt hagyja maga után... nyilván a következő takarításig olyan. De azt hiszem ez egy munkahely kivételével mindenhol így van... A másik részére nem reagálnék, mivel a szervezők között egy sem iszik és drogozik... szóval a régmúltat ne keverjük velünk, köszönöm.)

(#12) NewZoo


NewZoo
csendes tag

Egyéb esetben a cikk a minőségi Acer termékek bemutatását hívatott leírni, kicsit eltértünk a témától. Egyéb, nem ezzel a csúcs szuper monitorral kapcsolatos megjegyzéseket várom privátban...

(#14) Daywalker


Daywalker
addikt

Megkérek mindenkit, hogy ne offolja szét a topikot a továbbiakban sem. A rendező elérhető privátban. A nem témához kapcsolódó kommenteket töröljük.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#15) sn4tch válasza NewZoo (#11) üzenetére


sn4tch
csendes tag

Megfelelőbb lett volna erre inkább nem reagálni. Hiszen a kft-k közötti váltakozás alatt a főszervezők és pár egyéb segítő nem változott, maximum a hozzáállásuk (és a lanon történő fogyasztásuk) és a visszajelzések alapján, ez szerencsére pozitívan, ami remélem töretlen lesz még jó darabig, hiszen van hova fejlődni. Az pedig örömteli, hogy mások is megadják a bizalmat!

(#16) b0rZ válasza sn4tch (#15) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Majd Te is mindjárt ki leszel moderálva igazmondásért.

Szerk.: Lesz akciósan ebből az Acer monitorból a következő rendezvényen?

[ Szerkesztve ]

(#17) NewZoo válasza b0rZ (#16) üzenetére


NewZoo
csendes tag

Most volt. A következő eseményről amint lesz infónk, publikáljuk a rendezvény oldalán. Én bízok benne, hogy lesz:)

(#18) b0rZ válasza NewZoo (#17) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.