Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Fecogame


Fecogame
veterán

Sikerült azóta valamit cserélni? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#52) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Sok sikert hozzá,énis hallottam már ilyenről ami sikerült is,és már autóknál meg házaknál tartottak :) :D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#53) Vakegérke válasza Fecogame (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, méghozzá velem. :K
Nem lövöm le a poént, Abotond7 barátunk majd beszámol róla, ha akar.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) Abotond7 válasza Vakegérke (#53) üzenetére


Abotond7
tag

elnézést az inaktivitásért nem volt netkapcsolatom...
ma frissitem a cikket!

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#55) 7


7
addikt

Szerintem jó ötlet lenne egy csere alkalmával mondjuk két cuccot beszerezni egyért -- egy kisebb és egy nagyobb értékűt. Ebben az esetben a kisebb értékűvel is van játéklehetőséged.
Aztán még lehet apellálni az emberek fantáziáira, vágyaira is:
én például simán megjátszanám azt a lehetőséget, hogy szerzek egy bugyit valami nőismerősömtől (cserével persze), aztán azt bocsátanám áruba. Hátha az a vonal is bejönne :K

Ja, meg értelemszerűen ha több ágon folytatod a biznict, többfajta érdeklődési kört tudsz lefedni. Például ha vannak jó női kapcsolataid, egy kis csecsét cserélhetsz nagyobb csecsére, meg ilyesmik. :)

[ Szerkesztve ]

(#56) Abotond7 válasza 7 (#55) üzenetére


Abotond7
tag

Íme a frissités!

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#57) EczkE


EczkE
addikt

Sikerült előre haladni? :)

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.