Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) homeless09


homeless09
őstag

kivizsgáláson nem voltál még?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2) ABal válasza homeless09 (#1) üzenetére


ABal
őstag

Remélem, nem gondolod, hogy rólam szól.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

:DDD

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hatalmas. :K :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Nem rossz! :D

Mentalita'

(#6) Z86


Z86
őstag

(#7) homeless09 válasza ABal (#2) üzenetére


homeless09
őstag

Éjjel fél kettőkor ezt elolvasva pedig arra gondoltam :DDD de akkor elnézést :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8) ABal válasza homeless09 (#7) üzenetére


ABal
őstag

Semmi gond. Ezek pusztán fórumos "élmények" némi fikcióval vegyítve.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#9) homeless09 válasza ABal (#8) üzenetére


homeless09
őstag

Értem. Egy kis trollkodás mindig belefér ;] , sőt elég sok trollal lehet találkozni a fórumon. Engem annyira nem is zavarna, csak egy olyan szakmai topikot amelyik érdekel ne offolják szét :N

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#10) Thunderzolee

Szeptember 8.
Rám szállt az egyik moderátor! Mit képzel ez?!
Zavaró, de hosszú távon lényegtelen, ugyanis éppen most alapoztam meg a hitelemet. Egyelőre kikezdhetetlen vagyok, de mostantól nem árt az óvatosság!

Dabadab? :DDD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) Huma


Huma
addikt

Nagyon jó írás. Hogyan trollkodjunk mesterfokon avagy a Trollok lélektana. :C

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#12) ABal válasza Thunderzolee (#10) üzenetére


ABal
őstag

Dabadabot nem ismerem.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13) ABal válasza Huma (#11) üzenetére


ABal
őstag

Bevallom, erre nem is gondoltam... remélem, nem adok ötleteket senkinek. :N

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14) Vakegérke válasza ABal (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

És ha igen? Hulljon csak a férgese. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) moonlight115 válasza ABal (#13) üzenetére


moonlight115
tag

Újonc vagyok, nekem adtál most egy pár ötletet..... :C
Van még mit tanulnom ! :K
Vakegérke meghívott az :L topicra, ott csak a humor számít, és a fantázia. Játszani jó ! :P

Ja, és ha nem tudnád, én találtam fel a trolltelcsit, még mielőtt ezt az írásodat elolvastam volna. A bolond hirdetések közt megtalálod. :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#16) ABal válasza moonlight115 (#15) üzenetére


ABal
őstag

Nos, ezek szerint nem vagy annyira újonc, ha már találmányod is született a témában. Ez megnyugtató. Nem szeretnék troll generációkat kinevelni az írásommal. :)

Az egy elég érdekes fórum (már a témaindító "írás" is az). Játszani tényleg jó! Úgy látom, te nem hagysz ki egyetlen lehetőséget sem. :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17) Dany007 válasza Huma (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Csak nem magadra ismertél? :DD

"Október 5.
Minden alkalmat megragadok, hogy az általa elmondottakat megcáfoljam vagy hiteltelenítsem, ráadásul folyamatosan követelem, hogy nevezze meg a forrást. Egyébként, nekem tökmindegy honnan van az info, mert kurvára nem érdekel. Én is olvastam már valahol, amit a srác állít, tehát valószínűleg megbízható az információ, de nem ez a lényeg."

:P

Amúgy tényleg k****va nagy az írás! :R

[ Szerkesztve ]

(#18) moonlight115 válasza ABal (#16) üzenetére


moonlight115
tag

Mivel kb. annyira vagyok hájtek, mint egy feszítővas, inkább humorizálni szeretek. A tökmagos telefont is én találtam fel, melyet old rocker igen nagyra értékelt Rekviem egy operációs rendszerért című, pár napja megjelent írásához fűzött hozzászólásaiban.
Ha felkelti a mű címe vagy a szerzője a kíváncsiságomat, pl. Miért nincs az állatoknak mennyországa ? ( szintén old rocker ) akkor előtérbe kerül filozofikus énem, és tökkomoly vagyok, már ami a hozzászólásaimat illeti. Ellentétek balladája. Villon. Ismered ? :B

Dany007 , egyetértek ! :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#19) ABal válasza moonlight115 (#18) üzenetére


ABal
őstag

Most miattad el kellett olvasnom. :) (Csak hogy igennel tudjak válaszolni) Utoljára szerintem 10 éve lehetett, hogy Villontól bármi a kezembe került.
Annyi mindent kéne tudni, vagy legalább megjegyezni, ha már egyszer az ember foglalkozott valamivel.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20) moonlight115 válasza ABal (#19) üzenetére


moonlight115
tag

Miért érzeted fontosnak, hogy igennel tudj válaszolni ? Megpróbálom kitalálni, jó ? :)
1. Azt gondolod, lány vagyok, és nem akarsz tuskónak tűnni, hogy még ezt a Villon balladát se ismered.
2. Fiúnak vélsz, ezért ...lásd mint fent.
3. Egyszerűen kíváncsi voltál a versre, mert sikerült felkeltenem érdeklődésedet. Bár nem vagyok tanár, szeretem reklámozni a számomra értékes irodalmat, zenét, mindent, ami túl mutat a hétköznapok unalmas szürkeségén. És én is nagyra becsülöm azokat, akik nekem mutatnak valami olyat, amit nem ismerek.

kedvencem
I'm gonna make you smile....if I can...... :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#21) Syl válasza ABal (#19) üzenetére


Syl
nagyúr

Hát ez qrva jó! Le a kalappal! :R

Egyébként végig olyan érzésem volt, mintha a kamionos Carlo írta volna :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#22) ABal válasza moonlight115 (#20) üzenetére


ABal
őstag

Az igazság a kettő keverékéből áll össze, kivéve a lány részt, mert valahogy nem látszol lánynak, de ez mindegy is egyébként, mert én meg földönkívüli vagyok és mi hímnősök vagyunk.
Rádöbbentem, hogy egyáltalán nem ugrik be ez a vers, pedig biztos, hogy olvastam már. (Az is igaz, hogy Villon sosem volt a kedvencem, mostanában meg egyáltalán nem olvasok szépirodalmat, verseket :B ) Ezért is írtam, hogy annyi mindent felejtettem már el, és ezek a pillanatok, amikor valaki szembesít ezzel, valahogy mindig kellemetlenül érintenek.

Köszi a dalt, meghallgattam, tetszik.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23) ABal válasza Syl (#21) üzenetére


ABal
őstag

Kamionos Carlo nem vagyok, nem is ismerem. Viszont eszembe jutott róla Bud Spencer az "És megint dühbe jövünk"-ből. :DD

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24) moonlight115 válasza ABal (#22) üzenetére


moonlight115
tag

Oh, egy valódi ufóhoz van szerencsém ? De jó, te talán tudsz válaszolni arra, ami már régóta izgat : Az ufók miért mindig a legbutább embereket rabolják el? :U

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ezt szépen összehoztad :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26) LadyLorien válasza moonlight115 (#24) üzenetére


LadyLorien
tag

Mert tudják, hogy nekik senki nem fogja elhinni, ha elmesélik, hogy mi történt velük... :DDD

Egyébként nagyon jó az írás. :R

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#27) ABal válasza moonlight115 (#24) üzenetére


ABal
őstag

Azt hiszem, (#26) LadyLorien már elvitte a legjobb választ. :C

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#28) moonlight115 válasza ABal (#27) üzenetére


moonlight115
tag

LadyLorien, kösz ! :C
Ennyit én is sejtettem, de egy igazi vérbeli profi ufo válasza meggyőzőbb lett volna ! :B
Mellesleg, ufóval még nem leveleztem. Ahhoz vagy butábbnak, vagy okosabbnak kéne lennem. ? :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29) moonlight115


moonlight115
tag

Ma jelent meg első szösszenetem. Csak szólok, hátha valakit érdekel. :B

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30) ABal válasza moonlight115 (#28) üzenetére


ABal
őstag

Megnyugodhatsz nem fogunk elrabolni és kísérletezni veled. Már mindent tudunk az emberiségről. Az intelligenciád pedig bőven elég az extraterresztriális élmények feldolgozásához. :P

Majd meglesem azt a szösszenetet, (csak most éppen két másik dolgot is kéne csinálnom) :D bár az eddig ide írt dolgaidból inkább úgy látszik, hogy belőled tódulnak a szavak.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#31) moonlight115 válasza ABal (#30) üzenetére


moonlight115
tag

Ha mindent tudtok az emberiségről, feltennék egy kérdést, ami régóta foglalkoztat :
Ki rakta sorba az ábécét ?

Ne félj, én se szoktam ufókat elrabolni. :B

Extraterresztriális élményeim azt hiszem, még nem voltak, csak tudnék róla, nem ?
Bár próbálkoztam, de nem tudtam olyan magasra ugrani, meg ez a fránya gravitáció is csak hátráltatott. De olvastam, hogy gyengül. A Hold évente 5 centivel távolodik a Földtől. Ez azt jelenti, hogy minden évben egy rósejbnidarab súlyával könnyebbek leszünk. :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.