Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Jó nagy darab, de remélhetőleg a hatásfoka is jó :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Brutálkodjunk...57 €-s fűtőtest ;] (csak kell alá vmi jó kazánproci, oszt passzívba lehet spórolni a gázt :DDD )

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) CHIPman


CHIPman
nagyúr

--Törölve--
MOD: WTF? 57€~15k :Y
MOD2: De csak 500g...

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#4) Thrawn válasza Bj Brooklyn (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Ehh, kiszerkesztetted :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5) Bj Brooklyn válasza Thrawn (#4) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

Igen, nagyon benéztem. :DDD Ezt hozza, amikor az embere a képeketnézi először és nem a szöveget. :DDD

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#6) kem


kem
addikt

Köszi!

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

hm, fél kilónyi színesfém :D jó nagy dög, az biztos... erre ha oldalról feltesz az ember egy ventit, akkor nem lehet megtanítani a fordulatszám állítgatásával pl az: "always look on the bright side of life" dallamára? :) komolyra fordítva a szót, a lamellák közötti vékony rések miatt nem fütyülhet a borda?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) .mf


.mf
veterán

Éééérdekes a lamella-elrendezése, a négy 8mm-es hozzáérős hőcső elég jó teljesítményre lehet képes... kíváncsi leszek a tesztekre.

(Mondjuk egy olyan se lenne rossz, amin szellősebben elosztott hagyományos egybe-lamellák vannak és csak a 4db 8mm-es hozzáérős hőcső, és mindez valamivel alacsonyabb áron.)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) Integra válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


Integra
titán

de talán ez is a lényege, nem?
passzívban viszi a mai erős cpu-kat, nem kell rá ventillátor, elég a ház elejébe meg végébe egy-egy scyhte venti és a gép leghangosabb zajforrása a hdd..
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) Hartmann


Hartmann
csendes tag

hmm, ha nem működne 100%osan a Coolink Bat-om, erre cserélném. azonnal :)
Lehet ez birná passzívban a 3.6GHz-s P4 560-at :)

(#11) _Orbi_ válasza kem (#6) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

ŁoŁ
Nekem is "ő" jutott először eszembe! :DDD

(#12) sanzi89


sanzi89
addikt

Erre csak annyit tudok mondani, hogy brutális. :Y

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#13) zsiga667 válasza Integra (#9) üzenetére


zsiga667
addikt

Ilyen sűrű bordákkal nem fog passzívan vinni semmit. :U

(#14) 14adam


14adam
addikt

Nekem nemtetszik,de biztos jól hűt :)

(#15) Gergő_


Gergő_
őstag

Igen ezt akartam kérdezni ez most passzív-fél passzív hűtő vagy tuninghűtő?

(#16) Nyugdíjas válasza zsiga667 (#13) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igy ránézésre nekem is túl sűrű, hogy passziv, vagy low-flow "módban" működjön normálisan.
Bár én lennék a legboldogabb, ha a HR-01 Plus-omat letaszitaná valaki a trónról.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17) Ayg0


Ayg0
senior tag

Uhh! Ha beszerezhető lesz itthon, rástartolok, mint Foxi a velőscsontra... Valami brutálisan jól néz ki!

Xigmatek :R

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#18) Hulk24


Hulk24
aktív tag

ez brutális! :Y :Y

(#19) engusz


engusz
veterán

A 15k-s végfelhasználói ár reális, viszont legjobb tudomásom szerint, a tényleges forgalmazás még odébb van.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#20) luw2win


luw2win
őstag

teszt teszt teszt :))

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#21) Thrawn válasza engusz (#19) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Thor "fegyverét" egyébként pörölynek hívták, nem kalapácsnak...

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#23) isgas


isgas
csendes tag

szép egy darab. viszont van egy aprócska technikai jellegű kérdésem. én nem nagyon értem ezt. szóval a hőcsövekben valami gáz van ami folyékony halmazállapotú. Viszont amikor ez felmelegszik akkor gáznemű lesz és feltódul a hőcső tetejébe miközben a lemezkék átveszik a hőt és visszahűtik azt folyékony halmazállapotúra. majd kezdődik elölről. Ha ez a tudásom stimmel akkor mindez, hogy működik mikor a hőcsövek vízszintes állapotban vannak ? (álló ház esetében) mert ugye ebben az állapotban a folyékony gáz nem ott helyezkedik el ahol a procival "találkozik".
A tudástáram kibővítése rajtatok múlik :D
köszi

(#24) #72042496 válasza Nyugdíjas (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Miért, nem elég jó? :)

A passzív kérdésével úgy vagyok, hogy sok esetben nem passzív az, max. másutt van a ventilátor. Azért célszerű lehet a CPU hűtőn is tartani egy légkavarót, mert úgy a memóriák erősebb légáramlatot kapnak, az pedig sosem árt.

(#25) isgas


isgas
csendes tag

például ha kb 45 fokban meg lenne döntve a kezdése a hőcsőnek majd utána folytatódna függőlegesen a hőcső akkor az nem lenne hatékonyabb egy álló házban ? Laikus vagyok csak feltételezgetek :) (hol tudom legyártatni már ki is dobom a piacra a Magyarok nyila névvel)

[ Szerkesztve ]

(#26) #72042496 válasza isgas (#23) üzenetére


#72042496
törölt tag

(#27) isgas válasza #72042496 (#26) üzenetére


isgas
csendes tag

és mindvégig itt volt a szemem előtt :D
nagyon köszönöm :)

(#28) P00By


P00By
nagyúr

Érdekes kialakítás, kíváncsi lettem... :B :D

(#29) #72042496 válasza isgas (#27) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nincs mit. :)

(#31) Metalfan


Metalfan
senior tag

Venti nélkül biztos jó szar lesz a hatásfoka :U Ventivel viszont jól fog hűteni szvsz

(#32) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Egynéhány múzeumi 20-30-40 éves forgókondi most mosolyog magában :D

...

(#34) Scalpel válasza Devid_81 (#32) üzenetére


Scalpel
senior tag

Igen, nekem is a kisgyerekként szétszedett Orion rádió forgókondija jutott eszembe... :)

(#35) Borgi válasza Devid_81 (#32) üzenetére


Borgi
aktív tag

hi

hehe olyat láttam még anno fizika órán a gimiben :) télleg hasonló kinézetü volt :)

amúgy brutál kis dög lehet

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#36) Neovenator válasza Nyugdíjas (#16) üzenetére


Neovenator
senior tag

Az SI-128 SE egy megfelelő 12cm-el letaszítja ha jól tudom... :)

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#37) FoxiestFox válasza Devid_81 (#32) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem is ez jutott eszembe... :D

(#38) sNORh


sNORh
addikt

elég érdekes... :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#39) .mf válasza Neovenator (#36) üzenetére


.mf
veterán

Ventivel a TrUE is, de Norbi sztem passzívra célzott ;)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#40) Neovenator válasza .mf (#39) üzenetére


Neovenator
senior tag

:D Hát az lehet, viszont ha passzívban elmegy 4.4-et, akkor menjen a sunyiba, irigy lettem... :P

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#41) Nyugdíjas válasza Neovenator (#40) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azért azt nem tudja passzivban. Csak 4.2-t :U
De egyébként nyilván passzivra gondoltam...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#42) Neovenator válasza Nyugdíjas (#41) üzenetére


Neovenator
senior tag

Nahát, csak 4.2... :U

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#43) Nyugdíjas válasza Neovenator (#42) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Aki ismer, tudja, hogy örök szerencsétlen vagyok proci választásban, egyszer nekem is lehet szerencsém :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#44) #72042496 válasza Nyugdíjas (#43) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha vártál volna egy jó évet a vásárlással, még szerencse sem kellett volna ugyanehhez! ;]

(#45) Neovenator válasza Nyugdíjas (#43) üzenetére


Neovenator
senior tag

Jogos :)

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#46) old gray


old gray
addikt

Koszos az alsó része az utolsó képen. Hirtelen ennyi jutott eszembe, unalmas már ez sok, kb. u.azt a hűtési teljesítményt nyújtó hűtő. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#47) littlelion21


littlelion21
addikt

Mikor a hírre kattintottam, komolyan megijedtem a betöltődött képtől... :B

(#48) Sanyix válasza Integra (#9) üzenetére


Sanyix
őstag

nekem aktív hűtőkkel is a legnagyobb zajforrás a hdd...

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#49) sz.j


sz.j
nagyúr

Örülök, hogy a sigma kijött egy igéretesnek tünő hűtővel, de egy dolog nem tiszta előttem ....

Jól látom, hogy a gumibakok hornyai nincsenek egysíkban és a borda egy része is mintha belelógna ebbe a síkba? (Vagy csak a fénykép "torzít"?)
Ha ez így lenne, akkor a venti felfogatásához két fajta, két rövidebb és két hosszabb, gumibak lesz ..., vagy mi?

:U

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#50) CséZé


CséZé
őstag

kíváncsi vagyok h hűt passzívan, mondjuk egy ninja2-höz vagy egy thermalright true-hoz képes. ugyanis ezekben a hűtőkben gondolkodom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.