Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Kékes525 #151 üzenetére

    Teljesen igazad van. Én öregebb vagyok mint Bill Gates, így az én korosztályom nem a számítástechnika világában nőtt fel. Jómagam már elmúltam negyven éves amikor valamikor a kilencvenes évek közepén először ültem számítógép elé, mert az akkori munkahelyemen kötelezővé tették a használatát. A nyolcvanas évek C64-es őrülete átlagemberek közül csak keveseket érintett, többekközött azért is, mert azon az áron, már Skodát, Watrburgot, vagy Zsigulit lehetett vásárolni.
    Szóval a lényeg, van az ötvenes-hatvanas+ az afeletti korosztály akik közül azért sokan használnak számítógépet, és ugye Wint, úgy hogy annak a rejtelmeit alig ismerik, viszont potenciális fogyasztók vagyunk. Én már évek óta rendszeres olvasója vagyok a fórumnak, és bizton állítom, hogy a jelenlegi tudásom kilencven százalékát innen szedtem össze. Több füzetem van már teleírva az innen szedett okosságokkal. Ismerve a korosztályombelieket, 99%-uk fázik minden olyan újdonságtól, amelyik alapvetően felborítja a jól bevált, megszokott menetrendet. Én is pont emiatt hagytam a fenébe a Win 8 kipróbálását, mert épp elég videót láttam az új felületről, meg az ezzel való szívásról.
    A kedvencem az a videó volt, amikor egy korombelit leültettek egy bekapcsolt Win 8 elé, és a szerencsétlen semmit nem tudott vele kezdeni, még a kikapcsolási gombot se találta, mert valahol valamelyik sarokhoz kellet volna az egeret elvinni, hogy előjöjjön.
    Szóval a korosztályombeliek többsége köszöni, de az ilyen drasztikus újdonságokból nem kér, és bár az is igaz, hogy ez a vélemény különböző fórumokon nem nagyon jelenik meg, mert nem járnak fel ilyen fórumokra, de attól még van véleményük, amit azért valahol illene figyelembe venni, mivel mint már említettem ez a korosztály is egy komoly fogyasztói réteg, ráadásul itt azért a warez nem jellemző.
    Összefoglalva, szeretnénk élvezni az újdonságok előnyeit, de azt tegyék meg úgy, hogy ne kapjon az ember naponta idegbajt.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés