Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ody42


ody42
senior tag

és ez meglepő?

Mi vettünk már szobabiciklit, leg trainer-t, ilyen-olyan hasformalo cuccokat, de mindegyiknel elfogyott a lendulet az elso 1-2 het utan :)
de szerintem ezzel majdnem mindenki igy van...

A wii sports amugy nekem meg mindig a leggyakrabban elovett Wii-s jatek, a baratnom is azt szereti a legjobban, szoval lehet, h. meglepem magam egy balance board-dal is :D

(#2) bwoay válasza ody42 (#1) üzenetére


bwoay
nagyúr

Na igen, de ez egy konzol, tehát a WiiFitnek van "némi" konzoljáték vonatkozása.
A tartozék (BB) meg nem egy filléres dolog,
olyasmi, mint a GH vagy a RB hangszerek,
ezekre pedig nem jellemző, hogy pár hét után az ember kiviszi a fészerbe...

Az alapkoncepció az lenne,
hogy a Nintendo forradalmian új módon tudja megmozgatni az embereket,
de végül kiderül, hogy ez inkább csak a megszokott értékesítési módszer,
ami pont úgy működik, mint a legtrainernél.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3) huoc


huoc
csendes tag

Azt gondolom, hogy ha több BB-t használó játék megjelenni (sí, szörf, snowboard, skateboard, akármi) újra előkerül a kiegészítő. Sztem én is akkor fogok beruházni.

(#4) ody42 válasza bwoay (#2) üzenetére


ody42
senior tag

Persze, szerintem ugy is kell tekinteni ra, mint egy konzoljatek kiegeszitore, ami elvezetesebbe teszi a jatekot, lefogyni kb. annyira lehet vele, mint a legtrainer-rel :)

Azert nyilvan egy fotelban ulos konzol iranyitasnal ez jobban megmozgat, de azert ezt a fitness dolgot szerintem csak a marketingesek hiszik el, vagy meg ok se :)

(hozzateszem, hogy en pl. a Wii-s boxxal meg ma is le tudom farasztani magam, de a tobbibe nem elem bele magam annyira, hogy ugraljak is, azokat mar csuklobol nyomom :))

(#5) huoc


huoc
csendes tag

én a teniszt meg a baseball-t játszom teljes erőből, igaz már csak hetente, másfél hetente, nem minden nap, mint az első két hónapban (januárban vettem a wii-t).
de ha azt vesszük, hogy egy játékot általában meddig játszok - 1-2-3 hét - ez még mindig óriási eredmény.
Egyébként ez igaz a wii fit-re is, fél év után még mindig 22% használja napi szinten és 12% alkalmanként. Kevés játékot játszanak fél év után napi szinten...

(#6) profilum


profilum
tag

bár régi téma, most már elég sok játékot irnak balance board alá

eléggé dicsérik ezt a kiegészítőt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.