Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) skajwa


skajwa
senior tag

Már nagyon várom a tesztet! :)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#2) m@xsys


m@xsys
senior tag

Kb. mikor lesz ennek a tesztje?

(#3) tschyllagh


tschyllagh
tag

Valamiert nagyon bejon nekem a playbook.

Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

(#4) magnum_pi válasza tschyllagh (#3) üzenetére


magnum_pi
tag

Én pont kint vagyok Amerikában és elmentem egy bestbuyba megnyomkodni a cuccot. Maga az eszköz nagyon jó. A ui bámulatos. A legjobb amit eddig láttam. Viszont semmi app nincs hozza amit le lehetne tölteni, valamint csak 7 colos ami engem zavart. Persze ez csak az én dolgom. Abban az árban amiben merik szerintem nem éri meg, de amugy jó kis cucc lenne.

Gigabyte P55-UD3 F4, i5-750 @3.67 B1, ASUS ATI 6870, 2x2024MB Kingmax DDRII 1333Mhz, Samsung 245B, Chieftec 450W + FSP VGA Booster x3, Ninja Plus rev 2, CM 690

(#5) rep3at válasza magnum_pi (#4) üzenetére


rep3at
őstag

Nemsokára szerintem hatalmasra duzzad az appok száma. A tesztet én is nagyon várom (na meg azt is hogy a tabletek ára úgy általánosságban csökkenjen, itt volna már az ideje).

Forward thinking. كرر

(#6) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Csatlakoznék az előttem szólókhoz.Várom a tesztet:R:R:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#7) gybazsi


gybazsi
senior tag

Én is nagyon várom már a tesztet.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#8) plus44


plus44
veterán

Mióta várom! Csak jönne már, csak jönne már!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) daniel909


daniel909
addikt

hoppá. miért is lehet sikeres? 7colos méret ami egyedülálló.(galaxy tab régi már+android) új user interface ami nem akad nem laggol ráadásul még látványos is. Blackberry 9nmagában a név is sokat mond külföldön,+ akinek van BB telefonja annak egész kényelmes a szinkronizáció miatt.

szerintem ez jól mutatja hogy mennyire számít ha egy rendszer szépen folyamatosan fut. az androidnál a fő probléma az hogy nagyon szaggat szeglnykém, és az iPad mellet nagyon ramatynak hat. jön a webOS még arra is kiváncsi leszek...

mivan azzal h android appok fognak menni a playbookon? ha azt megoldják akkor már az appok is rendben lesznek és indulhat a bb szekere felfelé:D nagyon drukkolok!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#10) Gusztáv válasza daniel909 (#9) üzenetére


Gusztáv
addikt

Én nem látom ilyen rózsásan a helyzetet. Alapvetően nem nagyon tudom, hogy mire szánja ezt a RIM. App-ok terén mindig is a BB volt a legtrágyább, Magyarországon főleg, de nyugaton sem annyira jó a helyzet. A szinkronizáció sem olyan egyszerű ha a telefon BES-en van aktiválva.

Laci

(#11) magnum_pi válasza daniel909 (#9) üzenetére


magnum_pi
tag

Hát nem tudom mennyire fog számítani android compatibilitás.. Jelenleg az xoom-ra valami nagyon kevés app van, pedig android és kint van egy ideje.

Egyébként hihetetlen gyors a RIM. Ma megint megnéztem. Egy need for speed volt rajta alapból amit eliníditottam és mellé egy HD videót. Mind a kettő ment folyamatosan. Miközben az appok között váltogatsz realtime-ban mutatja kicsiben hogy ép mi történik és simán ment a film meg a game is egymás melett (még a motion sensort is érzékelte az nfs miközben háttérben volt). Szóval lehetőség van a cuccban csak kérdés hogy a fejlesztők ezt hogy fogják látni.

Sajna az androidos userek nagyon az ingyen akarok mindent irányba mentek el és ez látszik a marketen is. Sok az igyen app de cserébe szarok. (tudom hogy vannak jók is de nem ez a lényeg). Amig az emberek nem akarnak pénzt adni az appokért addig nem jönnek a fejlesztők sem. Ezen hátha segit majd a Amazon store-ja, de Magyarországon egyik marketen sem vásárolhatsz persze.

A lényeg a lényeg én csak egy iPad2őt vettem most $499+tax itt, mert szeritnem a RIM-nek még kell vagy 1év mire lesz mérhető mennyiségű app rá (most még egy nativ email kliens sincs :S ). 1 év mulva meg már RIM2 lesz meg iPad3

Ja igen a Flash támogatás: 3 oldalt néztem meg. A onemorelevel-ből semmi nem látszódott még a játék ikonok sem jöttek be. Felmtenm valami flash game oldalra is ahol már 100%-re betöltődött a játék de ott megált, nem indult el. Az sg humoros topikja megint nem jött. (ezeket az oldalakat naponta nézem ezért néztem meg). Szóval ezzel még valami bibi van

Gigabyte P55-UD3 F4, i5-750 @3.67 B1, ASUS ATI 6870, 2x2024MB Kingmax DDRII 1333Mhz, Samsung 245B, Chieftec 450W + FSP VGA Booster x3, Ninja Plus rev 2, CM 690

(#12) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A remek kezdés után ilyen hír is szárnyra kapott:

Problémák özöne az új BlackBerry táblagépnél
forrása: [link]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13) Tigerclaw válasza mrlujoak (#12) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha ez igaz, akkor remélem mindenki visszaviszi ezt a hulladékot és rájuk rohad. Egyébként sajnos ahogy nézem a visszajelzéseket, rengeteg tablet és okostelefon kapcsán a vásárlók egyik jellemző negatív tapasztalata az utólagos support gyengesége vagy hiánya. Beígért javítások, upgradek, oprendszer váltások maradnak el tömegesen, vagy nagyon sokat késnek.

Mindenki csak a hype-ra és a csalogató marketingre helyezi a hangsúlyt, és arra, hogy minél hamarabb a boltokba kerüljenek ezek a kütyük, a minőség pedig a háttérbe szorul. (nem a hardver, hanem a szoftver/oprendszer/appok minősége ami nagyon gyatra)

Olyan mintha az iphone és az ipad valami megoldhatatlan feladat elé állította volna a többi gyártót, pedig azoknak is van bőven hiányosságuk, sőt hibájuk is.

A iPad vonal jellemzően hardveresen gyenge (elavult, ahogy jellemzően szinte minden Apple termék), a többiek pedig hardverben frissek, de op.rendszerben, appokban, supportban és tartalomszolgáltatásban nagyon gyengék)

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) mrlujoak válasza Tigerclaw (#13) üzenetére


mrlujoak
veterán

...és csak további bakik...

Közel ezer PlayBookot hívott vissza a RIM

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.