Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Ez is oled verzió nélkül elég gyengécske egy ajánlat..
Kíváncsi leszek a masina ventilátorának zajára is, vállalható kategóriába esik e még vajon. A másik pc-s konzolgyártónak ez nem sikerült..

(#2) Busterftw válasza Farkassacred (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha a hardvert nezzuk akkor konkurenciahoz kepest kb felarban adjak. $649 (512GB)
ONEXPLAYER mini $1,259 (512GB)
AYANEO 2021 Pro $1,315.00 (1TB)

(#3) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Frankó. Most még a dokkoló megjelenését várjuk, valami csomagban lenne jó megvenni a legjobb verzióval.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4) vakablak93 válasza CPT.Pirk (#3) üzenetére


vakablak93
őstag

De ehhez minek gyári dokkoló?
Mármint, ez egy sima pc, ez elvileg kb akármilyen type-c elosztóval jó lesz nem?

Más: örülök hogy végre hírét halljuk.
Nagyon várom az első
komolyabb/átfogóbb teszteket hogy ne végre csak spekuláljunk a teljesítmenyéről ahogyan azt eddig tettük. :))

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#5) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A címben: "A Valve bejelentette mikor jutnak Steam Deckhez a foglalalást leadók" -- kicsit sok lett a lala :B

Biztos kelendő lesz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) CPT.Pirk válasza vakablak93 (#4) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mert megtámasztja. Praktikus laptop kiváltó cucc lenne nekem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7) vakablak93 válasza CPT.Pirk (#6) üzenetére


vakablak93
őstag

Vagy úgy, ez eszembe se jutott :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#8) kriszpontaz válasza CPT.Pirk (#6) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én is pont emiatt veszem meg (az 512-es előrendelve és én is a dokkolót várom). Veszek még hozzá egy hordozható monitort és ha kell ott a nagy képernyő. Remélem sokan visszamondják és Q2 előtt kapok belőle, mert előrébb sorol a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#9) vakablak93 válasza kriszpontaz (#8) üzenetére


vakablak93
őstag

Az első tesztek szerintem sokakat le fognak majd lombozni.
Majd jönnek a gondok a rendszerrel hogy a Linux így meg úgy, meg hogy a játékok többsége közel sem fut olyan szépen mint a Doom Eternal Linus videójában, azután sokan visszalépnek majd szerintem.
Én magam is ebben reménykedem hogy ez lesz, mert nekem is Q2 van írva jelenleg. :)

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10) CPT.Pirk válasza kriszpontaz (#8) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na extra kijelzőn én is gondolkodok még. Az az igazság, hogy ilyen hardverrel szerelt laptop bőven drágább mint az SD, miközben nekem meg csak 2 havonta egyszer kellene valami ilyesmi.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11) kriszpontaz válasza CPT.Pirk (#10) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Igen, a normálisabb kiépítésű, hasonló tudású notik sokkal drágábbak. Még külön képernyővel sem kerül annyiba mint egy hasonló notebook. Hordozhatóságban meg köröket ver rájuk. Én is inkább notebook helyettesítőként gondolok rá mint játékgép. Viszont legalább adott a beépített játékvezérlő ha mégis szükség lenne rá.

[ Szerkesztve ]

(#12) CPT.Pirk válasza kriszpontaz (#11) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah. Amúgy persze játszani is fogok rajta, a sok akciós GOG csomag miatt már akkora a Steam könyvtáram, mint ide Laccháza. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nagyon várjuk! :C

Én is Q2-ben vagyok, mert hülye fejemmel nyáron visszamondtam a rendelésem, hogy leadjem helyette a normál modellre, mert tartottam attól, hogy a tükröződésmentes maratott üvegnek lesz egy ilyen nagyon matt kijelzős életlen képe fakóbb színekkel, de aztán Linus videójában láttam talán, hogy igazából a maratott üveges kijelző inkább semi glossynak tűnik, ami szerintem a legjobb kompromisszum, szóval aztán mégis megváltoztattam a rendelésem a legdrágább modellre.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Remélem ez a steam deck beindít valami kütyüforradalmat, mert nagyon hiányzik egy kisebb, de jó teljesítményű számítógép a piacról, ami cserélhető rendszeres, openszószos és nem telefon.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15) Stormbird


Stormbird
tag

Azt hol látod hogy te Q2ben vagy?

(#16) kriszpontaz válasza Stormbird (#15) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Rámész a Store oldalra (fiókodba belépve) és a foglalásod alatt szerepel.

(#17) Stormbird válasza kriszpontaz (#16) üzenetére


Stormbird
tag

Zsír, reggel megnézem. Köszi szépen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.