Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kétszer jelent meg, az egyiket töröld, légy szíves, mielőtt egy moderátor felfigyel rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) vladibence válasza Vakegérke (#1) üzenetére


vladibence
csendes tag

szia tudom de nem találom hol lehetne törölni :F

Edit: sikerült :DD eddig nem tudtam hol kell lenni de erre elkezdtem nézegetni a dolgokat :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) Vakegérke válasza vladibence (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerkeszteni utólag is tudod írásaidat. Ott pedig találsz egy opciót rá.

Jó, nem figyeltem. Látom, már sikerült...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) vladibence


vladibence
csendes tag

A történet még nem teljes tudom még csak most íródik. De ez az első része ha úgy tetszik. Majd egy hét múlva jön a folytatás, addig is vizlát. És jó szórakozást, ha tetszik :))

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha megengeded, felhívnám a figyelmedet valamire. Magad is elismerted, hogy nem erősséged a helyesírás. Van korrektorunk, és ha felveszed vele a kapcsolatot, segíteni fog.
Viszlátról van szó.

A történet egyébként nem rosz, csak a fent említett oknál fogva eléggé nehézkes dolog olvasni.
Remélem nem fogalmaztam nagyon keményen.

Még valami. Egyszerre csak egy írásod lehet a címlapon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) vladibence válasza Vakegérke (#5) üzenetére


vladibence
csendes tag

Köszi, nem nem kemény azt szeretem ha valaki tényleg megmondja a véleményét a történetről, és nem azért írja hogy jónak találja mert nem akar megbántani.

Írtam Viszlátnak,.

És köszi, majd jövőhét környékén jön a folytatás. Mert most egy hét kötelező pihi, ki kell olvasnom a kötelező olvasmányokat. :O

(#7) Vakegérke válasza vladibence (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bennem emberedre akadtál. Tényleg megmondom a véleményem. :K

Viszlát barátunkban bízhatsz. Segíteni fog. És ha tényleg ilyen (már bocsánat) pocsék a helyesírásod, minden további publikációd előtt kérd a segítségét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) vladibence válasza Vakegérke (#7) üzenetére


vladibence
csendes tag

Oké, kérni fogom. Igaz kb. 15en nézték még át miután átküldtem az MSN partnereimnek, és hála unokaöcsémnek csak nagyon kevés jutott el a végső verziókig :DD Meg amúgy is használtam Microsoft Office-t így csak gondolomerőteljes fogalmazási hibákat találtál, gondolom :F :DDD

(#9) Thunderzolee

Izgalmas történetnek leszünk újabb olvasói. ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Vakegérke válasza vladibence (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos barátom, az összes szűrő, mint barátok, meg Office ellenére akad jócskán hiba. Mondom ezt azért, mert úgy tűnik, hogy jószándékú bejegyzéseim miatt berzenkedsz úgy vélve, hogy birtokában vagy baráti, és Office támogatással a helyesírásnak.

Íme, tessék.

"...ez a történet amitt írtam mindenkinek tetszett..."
"ezt a történetet én (vladibence) találtam ki és íróm le."
Kis kitérő:
"Ennél kifolyólag, nevet sem adok a karaktereknek."
Inkább ebből kifolyólag, nem?

Innen kezdve ne feszegessük.
Mankót adtam a kezedbe, tessék megragadni. Aztán ha Te okosabb vagy, mint én, avagy 15 partnered úgy véli, hogy én volnék a butuska, ám legyen.

Bocsánatot kérek, hogy meg mertem szólalni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) vladibence válasza Vakegérke (#10) üzenetére


vladibence
csendes tag

hupsz... ezek benne maradtak, pedig úgy emlékszem kijavítottam őket. Úgy tűnik rossz változatot töltöttem fel, majd javítom amikor kiszűrtem melyikeke a legújabb részek :DD

(#12) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Rengeteg a helyesírási hiba, elég durvák is. Bőven akad szóismétlés. Sajnos valahogy a történet, az előszó megfogalmazása sem valami bravúros, lebilincselő, így az 5. sornál én már tovább sem mentem. Erre gyúrj még rá egy picit (ilyenkor jöhet jól pár legendás író tollából származó kötet olvasása), legyenek változatosak azok a sorok, így több látogató szeme akad meg majd az írásodon. Sok sikert!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.