Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Nem lesz több panasz.

Így legalább mindenkinek lesz Tuning kártyája. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) #21795072


#21795072
törölt tag

És a videokártyát egyszerűen csak Smart Card-nak nevezik el. Ja ez már foglalt, pff.

(#3) Yutani válasza akoska07 (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hali, te turingolod a kártyád? :DDD

#tarcsad

(#4) akoska07 válasza Yutani (#3) üzenetére


akoska07
nagyúr

Csak a turing,másra rá se néz....csak azt szereti ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5) Cassi


Cassi
senior tag

Most már más a fő célcsoport, át lehetne nevezni például Sztahanovra az architektúrát.

(#6) b. válasza Yutani (#3) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

Nagyon várom a GTC-t :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) flashpointer


flashpointer
őstag

kivancsi vagyok lesz-e oylan ugras mint a 9-10 szeria kozott volt, meg lehetne valami jo jatekmegjelenes is iden hogy legyen ertelme cserelni : )

(#8) Yutani válasza flashpointer (#7) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mondjuk HL3 vagy L4D3 NV támogatással? ;)

#tarcsad

(#9) core i7 válasza Yutani (#8) üzenetére


core i7
addikt

+ Portal 3 TF3 de jó is lenne :D

(#10) core i7


core i7
addikt

Egyébként akkor nem Ampere lesz végül?

(#11) Ł-IceRocK-Ł válasza Yutani (#8) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

És itt el is rugaszkodtunk a valóság szomorú talajától. :D
Sajnos :(((

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12) core i7 válasza Ł-IceRocK-Ł (#11) üzenetére


core i7
addikt

Nem nagyon értem miért nem csinálják meg még ha el is rontanák a játékot is lenne előrendelés bőven sok pénzük lehetne belőle :W

(#13) tailor74 válasza core i7 (#10) üzenetére


tailor74
őstag

Szerintem Volta helyett jön most az Ampere, és az utána következő lesz a Turing. Legalábbis én így értelmezem.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) MongolZ válasza core i7 (#12) üzenetére


MongolZ
addikt

Őket nem érdekli a pénz.

(Valahol mélyen kacarászást hallok)

(#15) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Jo kis szeria lesz erzem. 😀 Kivalo perf/w amire a masik oldal jo soka fog tudni reagalni. Valami kozep also vga jo lenne 8 gb vrammal toluk.

[ Szerkesztve ]

(#16) b. válasza core i7 (#10) üzenetére


b.
félisten

valószínűleg Volta nem jön le a gamer vonalba, az egyedi kialakítása miatt. Tensor magoknak játékokban sajnos nem sok szerep juthatna.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) Yodafon


Yodafon
senior tag

Hohoo akkor mar nem sok van hatra es Neumann kartya is lesz :D
Na azt tuti megveszem a gtx 460 helyere :V

I'm gangsta!

(#18) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Tensor magok nelkul jonnek a gaming kartyak ennek jo nagy az eselye mar. De a volta alapjaira epul majd jo nagy valoszinuseggel a grafikus chip ami a rop blokkok szamat vagy a cuda magokat meg az egesz chip design-et erinti. Hozza a volta ujitasait es lehet meg par hatranyra is reagaltak vele ami a pascal szeriat erintett.

(#19) Ł-IceRocK-Ł válasza core i7 (#12) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az én meglátásom hogy direkt szívatják a szerencsétlen közönséget akit érdekelne.
Az x meg y meg tökömtudja milyen gen már azt se tudja milyen egy jó játék. Nekik elég az esztelen lövölde meg hipermodern rgb ledes túróval vegyítve.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

vajon atmegy a Turing teszten ?

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#21) Televan74 válasza tailor74 (#13) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én meg úgy tudom az Ampere -ről sehol sem nyilatkozott az Nvidia.Már teljesen össze vagyok zavarodva. Március végén GTC, ott majd sok minden kiderül. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#22) Maelephant válasza Cassi (#5) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Hihihi! Az új architektúra 4600%-kal teljesíti túl a normát és még többet vállal a jövő hétre!

(#23) tailor74 válasza Televan74 (#21) üzenetére


tailor74
őstag

Jogos, itt már meg lehet kavarodni teljesen. :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#24) ->Raizen<- válasza Maelephant (#22) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Banyaszok 2x gyorsabban fognak majd vele keresni warning! Light speed confirmed! 😀

(#25) ->Raizen<- válasza tailor74 (#23) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Jaja tele is van neki rendesen! 😂

(#26) gbors válasza tailor74 (#23) üzenetére


gbors
nagyúr

Pedig egyszerű - ki nem sz**ja le, hogy hívják? :DDD Az egyetlen információtartalma a névnek annyi, hogy Volta vagy nem Volta, mert a Voltánál kb. tudni, mi lenne várható, a nemVoltánál meg kb. fogalmunk sincs.

Szerintem amúgy Randnek vagy Hubbardnek kellene elnevezni, az hatásvadászabb lenne ;)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#27) tailor74 válasza gbors (#26) üzenetére


tailor74
őstag

Vagy Bill Miner-nek, aki egy elég ismert rabló volt a vadnyugaton. Lehúzta a népet... :DDD

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#28) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

Neharagudjatok; de most a " VOLTA " vagy a " TURING " fog beköszönni márciusban ?! :F

huhh

(#29) Kristof93


Kristof93
senior tag

Remelem nem Paxwell refreshre pazaroljak el ezt a jo kodnevet.

(#30) berVi


berVi
senior tag

Volta, Ampere, Turing, kivalo, NV jodolgaban mar azt se tudja, hogyan rohogje pofan a piacot :)

(#31) Felhőtakaró válasza berVi (#30) üzenetére


Felhőtakaró
tag

A helyes sorend a:
-ampere
-volta
-turing

kicsit megkeverted.

naszóval akkor most márciusban bemutatják a Turing arhitektúrát; és majd csak ezután lessz kapható az üzletekben az ampere ? :DD Loll egy kicsit szét vannak csúszva a marketing managerek...

u.i.: (vagy én) :D

[ Szerkesztve ]

huhh

(#32) ->Raizen<- válasza Felhőtakaró (#31) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Meglepi lesz de sztem a gtx 1080 utodja jon elsonek.

(#33) gbors válasza tailor74 (#27) üzenetére


gbors
nagyúr

Nice catch :C Lehet, hogy egy hangyányit provokatív lenne?

(#30) berVi: ezt kifejtenéd bővebben?

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#34) Hg3X válasza akoska07 (#1) üzenetére


Hg3X
tag

:C

Jeff who??

(#35) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az se lenne baj ha nem 4 kilóba kerülne mint egy 1080Ti...

(#36) Dr. Akula válasza tailor74 (#27) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát a miner név az most nagyon aktuális lenne, kiknek szánják ennyi pénzért ezeket a vga-kat.

(#37) -Skylake- válasza Cassi (#5) üzenetére


-Skylake-
addikt

Monnnyon le az osszes csunya banyasz !!444negyesfelkialtojel

Eltalaltam?

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#38) #16939776 válasza Dr. Akula (#35) üzenetére


#16939776
törölt tag

Már Idő szerű lenne 30-50%-ot javítani a perf/W-on, alig lehet a 2GHz-en átkecmeregni, szánalom az egész. :(

(#39) -Skylake- válasza Ł-IceRocK-Ł (#19) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Az én meglátásom hogy direkt szívatják a szerencsétlen közönséget akit érdekelne."

Ja, latom magam elott ahogy ulnek a nagy valvos kerekasztalnal es nevetnek a sok hulyen aki mint a messiast ugy varja a HL3-at. Tok logikus. Biztos nem az van a hatterben, hogy kb 150 euro egy legalja kes skin a csgoban. Hidd el, nem lesz HL3. Se l4d3, se semmi ilyen jajjdevarjuk folytatas. Miota rajottek hogy minden tetves jatekba lootbox kell, azota teljesen egyertelmu hogyan kepzeli el a valve a jovot.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#40) #74018560


#74018560
törölt tag

Mármint a Volta vagy a Turing lesz bemutatva a GTC-n? :F
Egyik sem logikus, mert Volta már van "rég" felhőszolgáltatóknál, Turingot meg minek bemutatni, ha még nincsenek kint az asztali GeForce-ok.
Btw fszért nem jönnek :F :o

(#41) Nartaas válasza Yodafon (#17) üzenetére


Nartaas
tag

Én a Teller meg Szilárd architektúrát várom:D Na meg kíváncsi leszek megérjük-e a videókártyák Einsteinjét, annak azért már valami komolyat kell virítani.

(#42) GodGamer5 válasza Yutani (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

Felőlem Intel támogatással is jöhetne, csak jönne már! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#43) GreatL


GreatL
őstag

Ez évben kihagyom a cserét. De lehet hogy jövőre is. A játékok iszonyatosan gyatrák olyan szempontból hogy kb. 20 éves alapokon futnak, csak a grafika javul vagy változik. Már így is egy rahedli van amiket még nem játszottam ki, inkább nekiállok játszani a kártyacsere helyett :)

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#44) ->Raizen<- válasza GreatL (#43) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Meglátod az újdonságot úgy sem bírod ki csere nélkül. A hype cunami ledönt majd téged is a lábadról meg a főnök új bőrkabátja. ;]

(#45) GreatL válasza ->Raizen<- (#44) üzenetére


GreatL
őstag

Igen, ez a baj... 30%-ot mindig rádobnak a teljesítményre. Az meg mindig jól jön. De most a bányászárazás segít legyűrni a kísértést. :D

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#46) janeszgol válasza Felhőtakaró (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Az Amperet dobtak, nem?

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#47) ->Raizen<- válasza GreatL (#45) üzenetére


->Raizen<-
veterán

hát igen ha 450k lesz az újdonság itthon .. meg tudlak érteni ám. Ebből a pénzből autót is lehet venni átírással pici karbantartással együtt.

[ Szerkesztve ]

(#48) flashpointer válasza ->Raizen<- (#47) üzenetére


flashpointer
őstag

Repulogepet pl meg nem lehet belole venni, pici hangarral sem, es akkor mi van?

(#49) Lacc válasza tailor74 (#13) üzenetére


Lacc
aktív tag

A VOLTA mar kint van tavaly ota, TESLA V100-ra keres ra.

(#50) -Skylake- válasza ->Raizen<- (#47) üzenetére


-Skylake-
addikt

Igen csak videokartyak kozott ez a csucs lesz , autonal meg a 4 kilo... Egy komoly autonak egy kulonlegesebb, de gyari felnije mondjuk 1 milla. Szoval roviden : tevedsz.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.