Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tailor74 válasza Lacc (#49) üzenetére


tailor74
őstag

Jogos. Úgy értettem, hogy a Volta nem jött gamer szintre, helyette volt ampere, most meg turing lett belőle. Vagy majd kiderül. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#52) ->Raizen<- válasza -Skylake- (#50) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A használt piacon szomszédom kifogott egy jó állapotú renault cliot 1.2-es 300k volt 450k-nál állt meg neki a történet papírozás stb után. Röviden: Te tévedsz aki 1 milláért vesz csak felnit és nem néz szét a használt piacon.

(#53) b. válasza berVi (#30) üzenetére


b.
félisten

mert ezek közül melyik volt hivatalos infó a köv gen nevéről, típusáról, amit NV adott ki?Ezek mind média szivárogtatáson alapuló pletykák voltak.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#54) dani993


dani993
senior tag

na és mennyit hashel? ;]

(#55) -FLY-> válasza dani993 (#54) üzenetére


-FLY->
őstag

Elővételben elkelt az összes (tesztpéldányokat is beleértve), ennyit! ;]

(#56) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Sziasztok! Erről tudtok esetleg bővebbet?
Kifejezettem a bányászoknak készül... Ami jó lenne mert, akkor a normál kártyák megmaradnának a játékosoknak. És talán az árak is mérséklődnének...

[link]

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#57) b. válasza Psychopeti (#56) üzenetére


b.
félisten

haha ez szuper hír :) csak kérdés mit kezdenek utána vele, ha jön egy gyorsabb, jobb.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#58) Psychopeti válasza b. (#57) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Hát ha tényleg csak a bányászoknak szánják engem a többi része már nem izgat :DDD

Csak a normál játékra szánt kártyákat hagyják már meg a játékosoknak.

Mostanában akartam volna gépet újítani de most olyan árak vannak hogy egyenlőre nem lesz belőle semmi :(((

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#59) dani993 válasza Psychopeti (#56) üzenetére


dani993
senior tag

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Én is jó ötletnek tartom a külön bányászhardvert, de ha nem lesz, muszáj hogy a GeForce-okat szerezzük be, méghozzá minél hamarabb.

(#60) Ijk


Ijk
nagyúr

Az AMD pedig hamarosan bejelenti a Sztahanov architektúráját. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#61) Ren Hoek válasza Psychopeti (#58) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Az a baj megveszik az összes Turingot, meg még a gamer kártyákat is.

Annyit vesznek amennyi van... mint a sáskák. és ne feledjük a gamer kártyákat még lehet értékesíteni a palimadár gamereknek, ha beüt a szar. Ez meg megy söralátétnek? Márpedig előbb utóbb beüt.

Ezt kb féláron kéne adni.

(#62) janeszgol válasza Psychopeti (#56) üzenetére


janeszgol
félisten

Itt is azt írják.

Én is már két éve halogatom az asztali fejlesztését, de szerintem nem is fogom már. Úgy néz ki, hogy albizgatnom kell és akkor veszek 100-150k között majd egy notit. Aztán ha 4-5 év múlva megdeglik, megint. Azzal könnyebb cuccolni. Szóval sajnálom az RR-t is, későn jött, pedig nem lenne rossz. Szemeim mobil architekre vetem már. A játékok, amikket játszani szeretnék, mint 2-10 év belüli. Szóval nem gépigényesek.

[ Szerkesztve ]

(#63) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ha nem determinisztikus Turing gep lesz, akkor erdekel. :D

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.