Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Wesder válasza #88470784 (#50) üzenetére


Wesder
félisten

A régi SD kàrtyànàl biztos gyorsabb. Az újaknàl nem hiszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#52) kali válasza #88470784 (#44) üzenetére


kali
legenda

Lesz még annak jövője és nem csak a későbbi Huawei telefonokban.

(#53) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Huawei tulajokat kérdezném ki adta már el és ki az aki vár van értelme egyáltalán?

(#54) #85619712 válasza Szilágyi84 (#53) üzenetére


#85619712
törölt tag

Minek kéne legyen értelme? Mert a kérdésednek nem sok van. :))

(#55) tibcsi0407 válasza #85619712 (#54) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A vesszőknek lenne értelme.

https://utdetailing.hu/

(#56) Szilágyi84 válasza #85619712 (#54) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Várni hogy mi lesz és megtartani a mobilt van értelme? Most még talán el lehet adni ár alatt de később lehet már esélytelen lenne

(#57) judas13 válasza Szilágyi84 (#56) üzenetére


judas13
addikt

Nem adtuk el és szándèkunkban sem áll eladni.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#58) Fall-N válasza Szilágyi84 (#56) üzenetére


Fall-N
veterán

Miért kellene eladni? Az eddig kiadott azaz aktivált telefonokra nem vonatkozik a tiltás. Esetleg a főverzió frissítés lehet kérdéses. De a telefon ugyanúgy fog működni a Google alkalmazásaival.

Egyébként nem kell látnoknak lenni, hogy az egész csak egy izmozás és valószínűleg a tilalom is vissza lesz vonva. USA is szívhat a keménykedéssel és a Huawei is válthat cég(neve)t vagy felvásárolhat másik akár nem kínai céget. De az is logikus lenne ha a jövőben kiszervezné a mobil gyártást a hálózati Huawei mellől.

(#59) Szilágyi84 válasza Fall-N (#58) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Na jó de ezek után már bármi megtörténhet nagyon bizonytalan így már sajnos. És mennyire biztos hogy a régi mobilok ugyanúgy fognak működni? Lehet az elején csak a frissitések nem jönnek de később akár a Google Facebook YouTube is megszünne ez teljesen elképzelhetetlen? Mert az egy dolog hogy mindenki találgat de szerintem hamár T úr elkezdte és utána hiába adta ezt a megegyezés haladékot valójában tudták ezt előre mire számíthatnak és nem fogják már hagyni érvényesülni hiába nyítottak a megállapodásra mind ketten.

(#60) dragonfx válasza Fall-N (#58) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintem is vissza lesz vonva.
kínának oda kéne kicsit pirítani amcsiknak.és egyből...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#61) cskamacska válasza Szilágyi84 (#56) üzenetére


cskamacska
addikt

" Most még talán el lehet adni ár alatt de később lehet már esélytelen lenne"

És ha te gyorsan feléért-harmadáért eladod most pánikolva, majd a Trumpli két hét múlva már nyelves puszival köszönti a kínaiakat, akkor ez neked hol érte meg? :F

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#62) redgreg válasza overlord77 (#22) üzenetére


redgreg
tag

Mármint? Hogy lopjunk el mindent, aztán a kínai állam pénzével hogy tegyük tönkre a fejlesztőket?

(#63) cog777 válasza redgreg (#62) üzenetére


cog777
senior tag

Mikozben egyetertek veled a kinaiak fekentartasaval, azert buksisimi ugyanugy jar a nyugati cegeknek is akik mindezt tudva amit elmondtal, ugyanugy legyartattak a maguk cuccait (letojva a kovetkezmenyeket) es nem hogy olcsobban adtak volna a cuccokat, hanem az extraprofitot zsebretettek, vagy azt felhalmozva tonkretettek/megvasaroltak a konkurenciat.

Amikor azt latom hogy mekkora haszonnal dolgoznak, eladva ugyanazt amit a kinaiaktol rendelek, vagy latva hogy milyen draga szolgaltatasokat adnak itt EU-ban a cegek, hat annyira nem tartom fekete-fehernek a dolgot.

Akartam rendelni 5 euros alkatreszt es a legtobb helyen 10-20 euroert szallitottak volna ki. Kb 1 helyen talaltam olyan angol ceget (thepihut.com) amelyik ugyanakkora haszonnal adta fel UK-bol mint a kinai.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#64) #85619712 válasza Szilágyi84 (#56) üzenetére


#85619712
törölt tag

Így már értem a kérdést. Ha venni akarnék ilyen telefont, azt mondanám szabadulj tőle már azonnal, ne keslekedj. De nem akarok, mert már van. :D
Szerintem várd meg amíg leszáll a lila köd, és minden megy a saját kerékvágásában. Nem tarom életszerűnek, hogy több millió huawei készülék pár hónap múlva már semmit sem fog érni.

(#65) Pirosász válasza dragonfx (#18) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Szerintem is. Pár millió ártatlan ember halála megéri. Te megvéded a Huawei-t. (Remélem ezek nem komoly gondolatok)

(#66) dragonfx válasza Pirosász (#65) üzenetére


dragonfx
veterán

nem atomra gondolok. hanem technikailag...
amugy megvédem.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#67) Pirosász válasza dragonfx (#66) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Gyakorlatilag részben, már most is megy át a gyártás Indiába. Egy beintés, csak felgyorsítaná. A kínai szellemi tulajdonról beszélsz? Na ne röhögtess!!! Kína a belterületén lesz.rja a szellemi tulajdont, akkor majd a világ nem fogja a kínait lesz. rni?

(#68) Parallaxis válasza overlord77 (#22) üzenetére


Parallaxis
addikt

Szúrja a szemüket ha valaki technológiailag fejlődőképes,fel tud mutatni valami jobbat,újabbat,mást...

Ha ez lenne a valóság, akkor a Huawei-nek nem lenne problémája ez bojkott.
De mivel mindenük amerikai technológiára épül, így pont, hogy komoly gondban vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.