Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WiZARD


WiZARD
addikt

Szóval a kereskedelmi tárgyalás részeként a kém cuccokat is beengedi Trump?
Vagy szó sincs kémkedésről, szimplán kereskedelmi háború kérdése az egész.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2) #88470784


#88470784
törölt tag

Nah ma kit utáljunk valaki mondja már meg kétségbe vagyok esve.

(#3) Narancskoma válasza WiZARD (#1) üzenetére


Narancskoma
tag

Persze, ez színtiszta kereskedelemi háború, semmi más.

(#4) Vtwo


Vtwo
senior tag

„Ha megnézzük, mit tett a Huawei biztonsági és katonai nézőpontból, akkor igen, komoly veszélyt jelent”
„lehetséges, hogy a Huawei része lesz a gazdasági tárgyalásoknak. Ha megegyezünk, el tudom képzeli, hogy valamilyen formában részese legyen az egyességnek.”

Mi van itt emberek :F
Most ha kémkedik-kémkedett ki kell baxni,ha meg nem...áááá,hagyjuk.

(#5) fornettisuti válasza Vtwo (#4) üzenetére


fornettisuti
veterán

az usa altali koholt vadakra, nehez lenne bizonyitekokat felmutatni, tudja trump is, ezert nem tudja meg o sem, mivel alljon elo.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Rohadt jó a kép a durcás kisgyerek arccal... mindenki nevet vagy valami ő meg nem kapott a sütiből... :D

(#7) Postas99


Postas99
senior tag

Sztem.. csak az asszony nem furulyázott előtte nap este, erre bedurvult...

(#8) szkaroly válasza fornettisuti (#5) üzenetére


szkaroly
senior tag

Olyan ez mint a tömegpusztító fegyverek Irakban, azóta is keresik őket. Persze kinyírtak többszázezer civilt is közbe, de majd meglesz.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#9) Ixion77 válasza Vtwo (#4) üzenetére


Ixion77
őstag

Ó, te azt hitted érted mi történik a világban? De édes... Ne fáradj, emberek vagyunk, esélyünk sincs megérteni.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#10) petipetya


petipetya
nagyúr

"egyességnek"
egyezségnek

"nincs rá lezsóidő"

(#11) szkaroly


szkaroly
senior tag

Ebből is látszik egyébként hogy ez az egész feketelistázás csak a kereskedelmi háború következménye. Majd ha a két tökfej megegyezik, akkor megint legjobb barátok lesznek és jól kiröhögik azokat akik most jól felizgatták magukat. Senkit se fog érdekelni se az amerikai imperializmus se a kínai kommunizmus.

Poco X3 Pro

(#12) HarleyCustom válasza #88470784 (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:F
Nem unod?

cikkhez:
Meg fognak egyezni...csak színjáték az egész.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#13) AS


AS
félisten

Huawei azt hitte, hogy megtudja oldani Amerika nélkül, igy nem is próbál tárgyalni az amcsikal. De már olyan sok megszorítás érte őket hogy kénytelenek lesznek egyezkedni. Ha sikerül megállapodniuk, akkor tuti, hogy hátérben arra fognak törekedni hogy teljesen függetlenek legyenek, de ehhez legalább 2 év kellene még. (Saját os, alkalmazásbolt, cpu, gpu stb stb)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) #88470784 válasza HarleyCustom (#12) üzenetére


#88470784
törölt tag

Ne légy durcika.

(#15) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Az egész erőfitoktatás USA részéről.
A végén összeborulnak és minden megy a régiben....a google meg visszaadja a jogokat az androidhoz a huaweinek.
Erről az alábbi jut eszembe:
Ha vissza emlékezünk az emlékezetes mondatra amikor Trump és Kim Dzsong még egymással hencegett az atomfegyver indítógomja "az enyém nagyobb és még működik is" mondta Trump.
Évente legalább kétszer találkoznak,puszi,puszi.....
Azóta megkora haverok lettek.....a kameráknak..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) tibcsi0407 válasza AS (#13) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aztán saját CPU-t hogyan készítenének ARM utasításkészlet nélkül?
Konkrétan egy teljesen új architektúrát kellene tervezniük, ami nem lenne kompatibilis kb semmivel.
Én erre nem látok esélyt. Nincs más lehetőségük, mint egyezségre jutni.

https://utdetailing.hu/

(#17) forgonati válasza HarleyCustom (#12) üzenetére


forgonati
őstag

Bocs de én sem tudom épp kit utáljak, napról napra változik. Szóval nincs egyedül...

Keelah Se'lai!

(#18) dragonfx


dragonfx
veterán

Kene mar egy atom usa.nak helyberazzak oket.mocsok banda.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#19) bajusz15


bajusz15
senior tag

Az egész csak arról szól, hogy a US ( nem USA!!!!! ) megmutassa, hogy mekkora a f*sza és ha kell, oda fog csapni.

(#20) cuebler


cuebler
senior tag

amolyan "iraki vegyi fegyverek" utánérzése támad az embernek ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#21) Vtwo válasza Ixion77 (#9) üzenetére


Vtwo
senior tag

:DDD

(#22) overlord77


overlord77
újonc

Én drukkolok a Huaweinek.Unalmas és szánalmas hogy az amcsik beleszólnak-beleavatkoznak mindenbe..
Szúrja a szemüket ha valaki technológiailag fejlődőképes,fel tud mutatni valami jobbat,újabbat,mást...
Remélem a kínaiak nem hagyják magukat és mindenkitől függetlenül meg tudják oldani majd legyártani a saját cuccaikat,mert uyge manapság mi az amit kína nem tudna lemásolni-legyártani?
Értem én hogy az olcsót,a minőség nélkülit tiltani kell..de a jó cuccokat miért kell megvonni az átlag polgártól,illetve ellehetetleníteni,betiltani,elvenni?

(#23) joey04 válasza AS (#13) üzenetére


joey04
titán

Ha sikerül megállapodniuk, akkor tuti, hogy hátérben arra fognak törekedni hogy teljesen függetlenek legyenek,

szerintem is...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) nozs23 válasza forgonati (#17) üzenetére


nozs23
addikt

Nem az elso topic, ahova beirja ugyanazt a hozzaszolast, aminek raadasul ertelme sincs.
Mi valtozik naprol napra? Mondjatok mar el kerlek!
Es miert kene utalnotok barkit is? De segitek:
Ha Huawei fanok vagytok utaljatok az USA-t! Ha utaljatok a Huaweit, utaljatok a Huaweit!
Szivesen!

(#25) #22743424 válasza bajusz15 (#19) üzenetére


#22743424
törölt tag

United States of America azaz USA

(#26) Ixion77 válasza joey04 (#23) üzenetére


Ixion77
őstag

Évek óta arra törekszenek, nem is titkolják

"Zsen Csengfej még ennél is nagyobb önállóságot vetített előre 2012-es beszédében: „stratégiai megfontolásból fejlesztünk saját operációs rendszert, mert így nem lesz végünk, ha hirtelen megtiltják, hogy az Androidot vagy a Windows 8-at használjuk. Ahogy az amerikai csipek vásárlását sem ellenzem, miközben saját csipeket is gyártunk. Úgy vélem, addig kell használnunk a csipjeiket, amíg tökéletesen meg nem értjük a működésüket."

Amit talán páran nem tudnak, hogy a kínai gondolkodás szerint ez nem bűn, hanem erény. Vedd meg, fejtsd vissza, gyártsd olcsóbban, üsd ki az eredeti tulajt. Ez a nemzeti stratégia. Olyan cél, amely szerintük szentesít bármilyen eszközt. Környezetpusztítást, kémkedést, illegális állami támogatást, bármit.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#27) HarleyCustom válasza nozs23 (#24) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
Ja és nem bízik többé a Google-ben. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#28) #88470784 válasza forgonati (#17) üzenetére


#88470784
törölt tag

Szerintem kövessük a példájukat. :DDD

(#29) Noukoum válasza WiZARD (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Persze hogy az de muszáj valamivel indokolni. Más különben rosszul mutatna a világban. Így meg ők a "jók" akik megvédik az univerzumot a "csúnya" "rossz" Kínától:)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#30) gabesz839


gabesz839
senior tag

Reméljük szent a béka

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#31) Mik76 válasza Ixion77 (#26) üzenetére


Mik76
senior tag

Csengfej.

Ez hangzasaban emlekeztet valamire csak nem ugrik be... :DDD

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#32) Aprósólyom válasza szkaroly (#8) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Egy Iraki idős úrral beszéltem Svédben, aki kifejezetten örült, hogy jöttek az amerikaiak. Az erőszakos síták ugyanis nyomorgatják a nyugodt szunitákat, így valahol nekik reménység az amerikai katonai jelenlét, hátha normálisan élhetnek majd egyszer az országukban. Mert egyébként folyamatosanan megy a belháború az egyik iszlám irányzat miatt... (abban most nem vagyok biztos, hogy a két csoportot megfelelően használtam, már vagy 3-4 éve történt a beszélgetés...)

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#33) Cyberfaust válasza INGJOKE (#6) üzenetére


Cyberfaust
csendes tag

Vagy csak nem értette a viccet...

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#34) Šolaire


Šolaire
veterán

Már SD-t se használhatnak.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#35) #88470784


#88470784
törölt tag

[link]
NM kártyát használ a Huawei az SD kártya helyett a Mate20 és Mate 20pro is ezzel bővíthető tavaly óta éljenek a hülye hírek.
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#36) Noukoum válasza #88470784 (#35) üzenetére


Noukoum
veterán

A híroldalak örülnek mert van miért írni, a konkurencia meg szintén örül mert ezzel csak még jobban elveszti a bizalmát a vásárló réteg. És az nem gondolkodik, csak hallgatja a híreket tapasztalat...

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#37) #88470784 válasza Noukoum (#36) üzenetére


#88470784
törölt tag

De miért kell hülyeséget terjeszteni az a legjobb hogy egymást hergelik olyan hírekkel aminek utána sem néznek igaz-e.
:DD

(#38) Wesder válasza #88470784 (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted milyen szabadalomra épül a kàrtyàjuk? Attól hogy egyedi még mindig az SD szabadalomnak kell megfelelni. Ha ezt bukjàk tökmindegy minek hívjàk meg milyen formàjú az SD kàrtyàjuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) Noukoum válasza #88470784 (#37) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk több kattintás --> több pénz
És mivel ez most érdekel(t) elég sok embert ezért nyomták ki a cikkeket tucat számra.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#40) #88470784 válasza Noukoum (#39) üzenetére


#88470784
törölt tag

Nincs semmi információ arról, hogy az NM card ami amúgy befér a nanon sim helyére és a huawei saját fejlesztése a Toshibaval, meg kellene felelnie bárminek, de egyesek már most tudni vélik hogy az SD szövetségé ez is.
Kész.
Gyönyörű.

[ Szerkesztve ]

(#41) Wesder válasza #88470784 (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Jó oke. Legyen az övéké, de most komolyan àlljak àt egy új szabvànyra mert a Huawei úgy gondolja? Menjünk vissza 10-15 évet hogy megint minden telóhoz màs SD kàrtya meg töltő kelljen. Csudiszupi volt az is. Ja nem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) Noukoum válasza Wesder (#41) üzenetére


Noukoum
veterán

Mintha most olyan jó lenne... Ipadem lighting csatlakozós, telefonom usb C, de a külső aksim micro usb... Fantasztikus. De szidjuk a Huawei-t, most úgyis a földön vannak.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) Wesder válasza Noukoum (#42) üzenetére


Wesder
félisten

Az iPhone az évek óta lightning, ez màr kb megszokott, nem értem hogy ez miért akkora probléma. Ők mindig mindenben különcködnek mert a liszenszdíjakból is sok pénz jön nekik. A mUSB -> USBC àtàllàs sajnos időigényes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#44) #88470784


#88470784
törölt tag

Az az előnye az NM kártyának hogy a meglévő nanoSIM helyére betehető nem kell átalakítani
Mondjuk ez hamarabb is eszébe juthatott volna másnak is.

(#45) Noukoum válasza Wesder (#43) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem érdekelnek a licensz díjak. A gépjeiken usb C van, de nyilván nincs lájtning, szóval kicseszettül nem tudod vele összedugni, ja és az iPad pro-n meg usb c, az új ipadeken meg megint lájtning. Szóval ők sem 1 kábelen vannak, akkor meg mi okból kéne a többieknek is csak szabványt használni?
Én támogatom a szabványt, de megjegyeztem hogy máshol sem jobb a helyzet sajnos.

Szerk: és a töltő adapter meg természetesen usb-A, csak a poén kedvéért

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#46) chipesz válasza petipetya (#10) üzenetére


chipesz
őstag

"nem csak"
nemcsak

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#47) joey04 válasza #88470784 (#44) üzenetére


joey04
titán

jobb, hogy másnak nem jutott eszébe... a huaweinek meg ha minden jól megy vége lesz szóval velük hullik el ez a hülye megoldás is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) Wesder válasza #88470784 (#44) üzenetére


Wesder
félisten

Az eddigi összes telefon 2. SIM helyére betehető az SD kàrtya. Úgyhogy nem értelek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49) Carlos Padre válasza WiZARD (#1) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sehol nem jelentettek ki ilyet, továbbra is tiltó listán lesznek, az tárgyalás tétje, hogy kaphatnak e egyáltalán amerikai technológiát.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#50) #88470784


#88470784
törölt tag

Ez a nanoSim méretű kártya tényleg jó ötlet kiváncsi lennék mennyivel gyorsabb a régi SD kártyánál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.