Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

A Dragonban elég sok hely van. A winchestert a helyedben gumiszalagok közé tenném, mert akkor tutira semmiféle rezonanciát nem visz át a házra. Nem tudom, hogy mi annak a guminak a rendes neve, de azt tudom, hogy a postások használják. 5mm széles, és félbehajtva kb 10 cm hosszú. Nekem is Chieftec házam van és tudom, hogy a CD-ROM helyeken vannak olyan fülek, amikre rá lehet ezeket a gumikat fűzni. Szépen közéjük rakja az ember a vinyót és egy zajforrással kevesebb. Táp: abban a szériában amit írtál, feltehetőleg Yate Loon márkájú 12-es venti van. Na, az egy taliga fekál; morog, és hangos. Ha elég báror vagy hozzá (és nem vagy finnyás a garanciára - a Chieftec tápok nehezen hanak meg), akkor javaslom, hogy cseréld ki azt is minimum egy Coolink halk ventire (a típusszámuk jelzi a fordulatszámukat is, egy 800-as már elboldogul a hővel), de ha jobban el vagy eresztve, lehet Noctua is. VGA-kra pedig annyiféle megoldás van, hogy belezavarodik az ember (persze a többség aranyárban van - Zalman, Thermalright -, de vannak olcsóbbak is (Arctic Cooling S1)

Az alkatrészek egyébként tényleg minőségiek, kár, hogy VGA nélkül egy közepes laptop teljesítményét verdesi a konfig..

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.