Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Elég nem szép tőlem, hogy nem a témával kapcsolatosat írok. Gratulálok, szép piagyüjtemény:D Nekem is olyan a flaskam ;)

Mostmár csendben piálgathatsz :DD

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#2) Fuck3r válasza bejmuller (#1) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

jah asszonnyal nyomatjuk :)) :))

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#3) tkazmer


tkazmer
addikt

107k? nem vagyok teljesen naprakész árak tekintetében, de ez ajándék

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4) FPéter


FPéter
aktív tag

Lehet, hogy én voltam figyelmetlen, de úgy láttam,hogy a HDD elektronikával lefelé van fektetve a szivacson. A vezérlő IC így elég hamar tönkremehet, persze ezt is csendben. Az elektronika alatt mindenképpen kellene hagyni legalább fél centi távolságot, hogy valamerre eltávozhasson a hő. Gyakran mondják, hogy "pedig a szenzor azt mondta, hogy csak 50 fok, ezért nem hűtöttem....", de attól még a motorvezérlő IC vagy a többi beadhatja a kulcsot, mert ezek hőmérsékletét konkrétan semmi sem méri. Szerintem próbálkozz gumitalpakkal vagy valami mással, mert ez a megoldás biztosan nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#5) Fuck3r válasza FPéter (#4) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

Köszi a javaslatot, elgondolkodom rajta és a megvalósításán!
Amúgy ez nekem is eszembe jutott, csak gondoltam nem lesz belőle baj, ezek szerint tévedtem! Intézkedek! :R

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#6) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Gratulálok a cikkhez, nagyon olvasmányos, és informatív, tényleg grat hozzá :R
Öszintén szólva én azt a vinyót megfordítanám, mert az elektronika megfő a saját szivacsában szvsz. Legalábbis én amikor a VGA ugyanilyen szivacsára helyeztem a dögöt, kb fél óra után nagyon forró volt, mefordítottam, azóta minden oké :D A Ninja passzívban bírja a kiképzést? Szóval a screenshot, amit lőttél Everest memória- olvasással, meg CPU-Z- vel (3GHz), azok mind a passzív működéssel készültek? Ha igen, az szép teljesítmény, le a kalappal :K Egyébként szubjektív megítélésem, hogy ha multimédiás gép volt a cél, akkor egy ideje az AMD a legjobb ezen a téren, leginkább a most megjelent 780G, megdobva mondjuk egy 4400+- al, az simán meg 2600-2800MHz- et, és helyben vagyunk. Én most fogok downgradelni, és venni konzolt + kisgépet + iPhone- t (majd egy hónap mulva az utóbbit persze, ennyire nem volt atom gépem), és a kecske is megmarad, és a káposzta is jól lakik :DDD 70-80K a gép, 65K a konzol, és az iPhone 90K. Szóval szvsz most már tényleg nincs sok értelme a PC- be áldozni, kb egyszeri befektetés egy halk, avagy néma dögre, és max majd memóriát vagy procit cserélsz benne, de az állandó VGA cserélgetés, jajj, 2 havonta lehet fogni a fejed, hogy nem a legjobb teljesítményű géped van :( Bocsi, kicsit belelovaltam magam :B Szép írás, grat megintcsak :R

Üdv,
Mákos7észta

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#7) Fuck3r válasza FPéter (#4) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

Mákos7észta javaslatához mit szólsz, miszerint meg kellene fordítani a HDD-t így az elekektronika szabadon lehet...?

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#8) vally válasza Fuck3r (#5) üzenetére


vally
tag

Csináld úgy, hogy 90 (45?) fokkal elfordítva álljon a vinyó. Akkor a hő is el tud áramolni, és a rezgések is csillapítva vannak.

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00

(#9) Mákos7észta válasza Fuck3r (#7) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Túl sokáig írtam a postot, előttem leírták a problémát. Nos, olvastam olyasmiről, hogy nem tesz jót a vinyónak a fejjel lefelé való használata, van aki szerint semmit sem jelent, én az utóbbi mellett döntöttem, kb fél éve semmi rendellenesség. Hozzátenném, hogy a szivacsos megoldást nagyon régóta használom, van egy kb 10 éves Quantum Fireball vinyóm nevetséges 2GB- al, de az első gépemben (98') is ez teljesített, és kb amikor csak félkonfigjaim voltak, akkor ezt vetettem be átmeneti megoldásként, mondanom sem kell, nagyon, tényleg nagyon régóta használom fejjel lefelé szivaccsal, és ma is tökéletesen működik :U

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#10) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szellőztetés nélkül egy passzív videokártya megsülne bent.
Egyébként jó cikk, ügyesen összeraktad a számítógéped!

(#11) Fuck3r válasza Mákos7észta (#6) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

Köszi az elismerő szavakat, igazán jól esik mivel ez volt az első írásom.
Amúgy én is hasonlóan gondolkodtam downgrade ügyben, rájöttem, hogy felesleges tövább pénzt ölni a számítógépbe, inkább hosszabb távra terveztem és befektettem PS3-ba, amiben a legújabb technológia van és nem kell azon aggódnom, hogy esetleg nem indul el egy játék és ez még így is lesz min.5 évig! Ráadásul mindezt egy 40"-os full HD TV-n élvezhetem, szemben a számítógép 19"-osával! :B :DD

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#12) Fuck3r válasza Mákos7észta (#9) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

Őszintén szólva eredetileg úgy raktam be (fejjel lefelé) de spanom beparáztatott (köszi Oppi!) :DDD fél nap után, hogy úgy nem lesz jó. Akkor ezek szerint attam egy pofont a sz#rnak ;]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#13) Fuck3r válasza (Kolombusz) (#10) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

Az lehet, de mindenre lehet találni megoldást! ;]
Köszi az elismerést! :B ;)

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#14) (Kolombusz) válasza Fuck3r (#13) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Full passzív gépet csak vízzel lehet építeni. :)

(#15) 7


7
addikt

Nekem nem jönnek be a képek. Milyen kiszolgálóra tetted fel?

Olvasgass itt

(#17) Fuck3r válasza 7 (#15) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

extra, hmm, ha továbbra is fent fog állni a probléma akkor holnap átpakolom meg átszerkesztem a képek hivatkozásait
Köszi, hogy tájékoztattál a problémáról, meglátom még mennyien jelzik ezt, ha többen is akkor orvoslom a problémát, de ma már túl fáradt vagyok ehhez, na meg holnap meló, jó éjt mindenkinek, megszüntem mára lenni

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#18) Fuck3r válasza Kalandor (#16) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

általános iskolai fizika:

"A frekvencia mérésekor megszámoljuk, hogy egy adott időtartam alatt hányszor ismétlődik meg az esemény, majd elosztjuk az illető időtartam hosszával"

És nem csak a Hertz azaz Hz lehet Frekvencia hanem minden ami a megfigyelt időtartam alatt ismétlődik, így például a fordulat per perc is ami ahogy Te is írtad "rpm"...

Szóval nincs azzal a meghatározással semmi baj, mivel nem azt írtam, hogy Hz-en működik hanem, hogy Frekvencián... :R

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#19) Fuck3r válasza Kalandor (#16) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

amúgy az ötlet nem rosz, lehet belerakom a hdd taró box középső rögzítésébe és azt rá a szivacsra, viszonta ventillátor tökre felesleges... :DDD :R

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#20) hcl válasza Mákos7észta (#9) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azon tuti Panasonic motorvezérlő IC van, és/vagy iszonyú mákos vagy. Bár már a Pana motorvezérlős quantum is mák.

90%-ban TDA-val készültek, és az 90%-ban túl is melegszik. Bár ha miután beadta a kulcsot, hűtve van, akor még sokáig elmegy a winyó.
Én nem egyet használok így (hűtéssel), és 1-2 darabon motorveztérlőt is cseréltem, így elég sok ingyen kapott döglött Quantum gazdagította a gépem (perzse működőképesen ;) ) egy időben :-)

Egyébként semmi baja nem lesz a winyónak ha 90 fokban elforgatva ven, és jobb is úgy neki mert jobban hűl. Elég sok márkás gépben is meg van döntve gyárilag.
Én oldalára állítanám a szerző helyében a winyót, és lemezből hajlítanék neki 2 lábat, amivel a házra támaszkodhat. Persze a ház aljában a szivacson állna. Így nem dől el (működés közben az gáz) és jól szellőzik.

Mutogatni való hater díszpinty

(#21) hcl válasza (Kolombusz) (#14) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És a szivattyú az vajon aktív alkatrész? :) ;] (Csak gonoszkodok) Amúgy levegővel is lehet :
Kipakolod az asztalra ház nélkül, és szépen hűl. A tápól meg levenni a tetejét vagy rácsra cserélni.
Na jó, házba is lehet, csak akkor a ház teteje vagy rács legyen vagy nyitott.

Mutogatni való hater díszpinty

(#22) hcl válasza Fuck3r (#18) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azzal hogy a rpm = körfrekvencia, semmi gáz, csak így megfogalmazva nem láttam még. először bután néztem aztán vigyorogtam :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#23) jerry311 válasza Mákos7észta (#6) üzenetére


jerry311
nagyúr

Megfelelő szellőzéssel és hűvös processzorral elmegy passzívban is a Ninja, meg az Infinity is. Nálam pl. Infinity megy "passzívban": mögötte a házventi, felette a táp.

(#24) Csoky


Csoky
csendes tag

"...de mivel nekem sem kiapadhatatlan a pénztárcám (bazz... sajnos...) "

kösziiiiiiiii,ezen behaltam... :DDD egyébként szerintem fantasztikusra sikerült az írás,gratulálok!!! :C
üdv

Legalábbis én így gondolom.

(#25) hcl válasza Csoky (#24) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sajnos én csak elolvastam a mondatot... nem újdonság :( :O :O :O :W
:DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#26) Solten


Solten
addikt

Hehh, te jóég mekkora ez a cpu-kúler... :C

Saor Alba

(#27) jerry311 válasza Solten (#26) üzenetére


jerry311
nagyúr

És kisebb mint az Infinity :DDD

(#28) FPéter válasza Fuck3r (#7) üzenetére


FPéter
aktív tag

Megfordítva sem jó, mert akkor a fémfelületet szigeteled a szivaccsal, ami a lemezeknél meg a fejnél keletkező hőt vezeti el. Szerintem neked a gumitalpas megoldás kell, alul van is csavarhely amibe bele tudsz gányolni valamit.

(#29) Bici válasza jerry311 (#27) üzenetére


Bici
félisten

Ja, de az Infinity asszem nem olyan jó passzív módban, mert sűrűbben vannak a lemezei.

Fuck3r: Javaslom, hogy a hűtőt, valami hőt jól tűrő dróttal rögzítsd a felső fémkonzolhoz, mert a súlya egy idő után elgörbítheti a lapot. Nekem egy Albatron s478-as lapot görbített el, és akkor halt meg a lap, amikor kivettem a gépből. Kontakt hibás lett, és csak akkor volt hajlandó újra elindulni, ha az új proci hűtőjét nyomtam lefelé az ujjammal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#30) hcl válasza Bici (#29) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igen. Ilyenkor kell megpróbálkozni azzal hogy megküldöd hőlégfúvúval, és a szerencséd van, csak forrasztások törtek meg rajta, azok újraolvadnak, és működni fog. Ha nincs szerencséd, akkor a NYÁK egyik rétegében halt meg 1 fólia.

Mutogatni való hater díszpinty

(#31) HavocS


HavocS
senior tag

Atyaég, hogy nem tépi ki a procit keretestül az a hűtő? :D Nem lenne érdemes alátámasztani?

(#32) Thunderzolee

Jó lehet egy ilyen csendes ház. :R
Nekem olyan zúgás van a gépem körül, h ihaj! :P
Egy venti előlapon szívja befelé a levegőt, kettő a házból hátul kifelé tolja, egy tetőn kifelé fújja, plusz tápegység ventije, plusz procihűtő, videokártya-hűtő, rendszer hdd-n hűtő, mobil rackeken elől hátul hűtő...tiszta horror, mi? :D

Az italok mellett az egy multifunkciós nyomtató?
Na hallod, képzelem mikor scannelsz, borsózik a hátad a zajtól rendesen, mi? ;]

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#33) Bici válasza hcl (#30) üzenetére


Bici
félisten

Akkoriban azt sem tudtam, hogy mi az a hőlégfúvó. :D
Ma már tudnám.
Végül hibásként eladtam olcsón.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#34) moma válasza FPéter (#28) üzenetére


moma
őstag

én ezt úgy oldottam meg, hogy két sín szerüséget alakítottam ki a puha szivacsból plusz a tetején pár keményebb rétegből (konkrétan ez az a gumi amiből az egéralátét van.) és ezeken a síneken fekszik hanyatt a két vinya.

szerintem ez a gumi talpas megoldás is csak úgy működhet jól, ha szivacson van, mert amúgy szerintem át fogja adni úgy is a rezgést (regalábbis nekem amikor ilyen habgumiból csináltam a két sínt szivacs nélkül akkor azért rezgett a ház).

egyébként nekem nagyon szimpatikus az élére állított ötlet, mert így egymás mellett férne el a két vinya és mindkettőt jobban érné a ventiből a levegő, mert így az ami hátrébb van melegebb picit. Csinált már valaki ilyet meg konkétan?

ja és akkor most az árt vagy nem árt, ha fejjel lefelé van a vinya? mert ebben a topikban is mintha lene egy kis bizonytalanság ezzel kapcsolatban...

cikkhez: érdekes volt olvasni. különösen azt, hogy neked full terhelve is elviszi a procit passzívan a ninja. nekem 4000 x2-vel ez nem megy, pláne nem zárt házban (bár kisebb házam van). egyébként te tényleg semmi zajt nem hallasz ki a házból? úgy értem, hogy tényleg nulla, éjszaka is? Mert nekem pl hiába van hasonló módon szivacson a vinyám, de azért halkan hallom.

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#35) hcl válasza moma (#34) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az újabbaknak (elmúlt 10 év :) ) de már a korábbiaknak sem lesz bajuk tőle.
Általában rájuk van írva hogy hány G-t visel el menet közben és kikapcsolva károsodás nélkül.

Mutogatni való hater díszpinty

(#36) Fuck3r


Fuck3r
aktív tag

Naháát, Top irás lett, köszönöm mindenkinek!
Tetszik a kép is! :R Franya, nagyon :C
Szépen indul a hetem, szépen indula reggel csak kár, hogy ilyen korán... :o

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#37) Fuck3r válasza moma (#34) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

azok a hőmérséklet eredmények valóban passzív eredmények :K melyek zárt házban készültek :K
A winyó hangját csak akkor hallom, hogy odatartom a fejem a ház mellé 20-30cm-re, amúgy semmi :DDD

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#38) Fuck3r válasza Thunderzolee (#32) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

régen nekem isilyen volt, venti ahova csak néztem :)

Poén, hogy mondod a nyomtatót:
Asszonynak tegnap poénból mondtam, hogy most már a leghangosabb eszköz a nyomtató, úgyhogy az is cserélve lesz vagy legalábbis némítva... :DD
Amúgy multifunkciós, jah, scannelés még hagyján de amikor elkezd nyomtatni az asztal is beleremeg, rázkódnak a piák is, de azért szeretjük, sok ZH-n átsegített már... :))

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#39) nLali


nLali
senior tag

Tetszik az írásod. :R
VGA dolgot nem fogod jobban megrágni? Nekem kicsit úgy tűnik, hogy még játszanál :DDD

(#40) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

sajnos tapasztalat alapján a 400W-os csifik (legalábbis ez a vonal) elég hangos, szóval ilyen táppal sosem lesz tökéletes csend.

gottagofast

(#41) Fuck3r


Fuck3r
aktív tag

HDD probléma orvosolva
Na mentem dolgozni, szép napot mindenkinek :C

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#42) hétalvó válasza Mákos7észta (#6) üzenetére


hétalvó
addikt

Ebben igazad van, de az Intel procit könnyebb passzívan hűteni és gyorsabb is.

Azt nem értem a író miért nem egy Zen-t választott?

A HDD-hez pedig vehetett volna 1 keretet. És olyan nincs, hogy nem hallja a HDD-t így, mivel nekem hanszigetelt dragonom van teli oldallappal és bizony még abból is kijön a hang ha csak így hátra teszem a hdd-t. ( BEcool kátrány+habszivacs zajszigetelés)

De tény hogy a Samsung-ok a leghallkabbak. Spinpoint 321KJ-m volt, most pedig 501LJ dolgozik.

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#43) karyo válasza Fuck3r (#2) üzenetére


karyo
senior tag

Azt ugye tudod, hogy a cpu burn-in test-et nem 1.5 percig kell futtatni. ;)
( Gondolj csak bele, ha másfél percig kell fuss maxi gázon, ugye nem fogsz annyira megizzadni, mintha 1 órán át folyamatosan kellene tenned mindezt. )
Szóval ez az eredmény így irreleváns, futtasd az orthost 1 órán át, és azokat az eredményeket közöld szvsz.

Erről kb a K&H aranyos reklámja jut az eszembe, kissé elferdítve:

"Kicsi munka , kicsi hő..." ;)

( és ha a szobahőmérsékletet is megadnád, úgy még fincsibb lenne... )

[ Szerkesztve ]

Enjoy the silence.

(#44) karyo


karyo
senior tag

Egy kis magyarázat a fenti hsz-hez:

Nekem az a tapasztalatom, hogy teljesen passzívan 10W alatt disszipáló CPU-t lehet hagyni nagy bordával, minimális ( pl 1 db d=8 cm venti alacsony fordulaton ) légárammal.

A fenti proci TDP-je 65W, valós fogyasztása kb ~30W(eredeti órajelen,feszen).
Ugyan nem ismerem ezt a Scythe hűtőt, de azt kétlem, hogy egy forró nyári napon, amikor van 27-30 C a szobában, az a konfig így biztonságban használható. Szerintem azért nem árt, ha futsz egy kört ezzel. Én pl úgy szoktam az aktuális silent konfigomat tesztelni, hogy 1 napra magára hagyom orthos + atitool burn-in testre, és ha 24 h-n át biztosan elmegy, és a lap illetve cpu(k) package hőmérséklete nem megy 50 C fölé ( a szobahőm. = 23-24 C ), az a rendszer atombiztos lesz nyáron is.

Enjoy the silence.

(#45) windoki


windoki
csendes tag

Azért a HDD hűtésének van már "kényelmesebb" megoldása is. :P
Az én halk rendszeremben egy "ZALMAN NP Heatpipe HDD Cooler ZM-2HC2" fogja közre a winyót (500-as samsung). Halk (mivel passzív), hűt, és a gumilábakkal megfogja a rezgést. (5.25"-ös helyre való) :D
Passzív VGA-val tényleg óvatosan. Inkább rakj rá egy 12cm-es alacsony fordulatszámon működő légkeverőt cérnás függesztékes megoldással. (passzív 7600GT - 60°C helyett 40°C lett, a hangját meg még így se hallani.)

AMD rulez

(#46) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Durva ez a vörös fal a fekete parkettával. Maga a cikk tetszik, kiderül belőle, hogy nem kell vagyonokat költeni a gépre, hogy normális teljesítményt tudjon és csöndes is legyen.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#47) csabicsepp


csabicsepp
aktív tag

Grat a cikkhez!

Én a winyót úgy oldottam meg, hogy az alsó 4 csavarhelyre becsavartam 4 alaplap távtartót, majd azokra tettem 2 oldali szivacsos ragasztót, ami a rezonálást elnyeli.
Így hely is marad alul szellőzni, valamint az esetleges szállításkori elcsúszást is megakadályozza.

Ahh, látom közbe megoldva :) :C

[ Szerkesztve ]

(#48) Fuck3r válasza hétalvó (#42) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

Igazad van, valóban nem rossz termék a Zen, én is azt szerettem volna eredetileg, csak hát a körülbelül a 4 szeres ára a Chieftec-hez képest (400W-os Zen : 35.000Ft) sztem nem éppen kifizetődő (valakinek biztos az, de én nem tartozom ezen emberek közé...)

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#49) Fuck3r válasza karyo (#43) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

1,5 perc vagy 1 óra, A lényeg a körülbebüli érték ;) 9-es prioron 100%-os terhelés mellet fél perc alatt eléri a processzor hőmérséklete a maximum körüli értéket, és ezzel a körülbebüli értékkel csak azt szerettem volna szemléltetni, hogy passzívban nem 70-80fok körül mozog hanem még a 45-öt sem éri el, pedig tegnap eléggé jó idő volt itta szobában ... Futtathatnék akár 1 órás vagy akár 24 órás tesztet is akkor sem vagy csak minimálisan mászna 50 C° fölé, de ez megint csak szemléltetés értékű...

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#50) L4mie


L4mie
veterán

Jagermaister HMMM yammmmmi

GZ a cikkhez :) jók a megoldások, következő gépemben lehet felhasználok néhányat!

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.