Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#205) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröltem pár hozzászólást.
Ne folytassátok!

Samsung Galaxy A54

(#206) floatr válasza kwzatz (#187) üzenetére


floatr
veterán

Amíg nyomoztál utána, 18k-ra zuhant a cucc, és a hashrate is 900 tajékán jár. Mondjuk én is hajtanám a bringát addig, amíg nincs rá vevő

(#207) kwzatz válasza floatr (#206) üzenetére


kwzatz
őstag

Törölték az előző hsz-eim, így nem láthattad, hogy:
1. Soha nem bányásztam.
2. Kereskedek vele, és igencsak vaskos profittal kiszálltam még januárban teljesen (mármint időszakosan várakozó álláspontra váltottam a hosszú távot tekintve, eladva a coinjaim), amikor a felépített tézisem végérvényesen megdőlt és most élvezettel nézem, ahogy ég az egész, és hízik a pénzem BTC-ben kifejezett értéke.
3. Nagyon nem kell nyomozni utána, mert szeret szerepelni és nem tudsz úgy benézni cryptós hír alá, cryptós topic-ba, hogy ne fuss bele a bölcsességeibe.
Mindenesetre köszönöm az észrevételt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#208) floatr válasza kwzatz (#207) üzenetére


floatr
veterán

Ez már inzultus, hogy valaki bányászik, vagy mi...? :)
Örülök a sikereidnek, és kívánok további frankó üzleteket, elvégre valakinek nyernie is kell a sok balek hátán.
Engem két dolog zavar benne. Az álszent relativizálás, illetve a gányászat és a kereskedelme okozta károk. Nem várom, hogy eltűnjön ez a retek, de ideje lenne a helyére tenni, szabályozni/felügyelni
Úúú valaki megint bevásárolt egy kicsit... 19k. Nemrég nekem is ajánlott valaki kereskedő botot, amivel tovább lehet ütni a döglött lovat

(#209) kwzatz válasza floatr (#208) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem, csak feltűnt, hogy bármit ír az ember, ami nem az, hogy "rohadt bányászok", "nincs videokártya", "lesz olcsó videokártya", "környezetszennyezés", akkor biztos bányász. :D Mint bármilyen topic-ban, témában, szinte mindenki azt feltételezi, hogy két oldal, véglet van, közötte semmilyen más vélemény, hozzáállás. Az álszentséget én sem kedvelem, ha megnézed, az előző hsz-em, amire reagáltál, pont erről szólt egyébként. :D

(#210) Donki Hóte válasza Noukoum (#188) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nagyon tévedsz, én pl. 1 éve és 1 hónapja is azt írtam, hogy aki kriptopénzbe fektet, az egy birka, pedig akkor még a tetőfokán volt az őrület.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#211) Cefet válasza Donki Hóte (#210) üzenetére


Cefet
aktív tag

Dettó...

(#212) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

;]

https://utdetailing.hu/

(#213) snecy20 válasza tibcsi0407 (#212) üzenetére


snecy20
veterán

A kripto-sok 90%-a amúgy inkább azt tapasztalja meg, hogy milyen az amikor a kockáztatott vagyonának a nagy része elpárolog, semmint azt, hogy csinál a pénzéből x100-ost.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#214) tibcsi0407 válasza snecy20 (#213) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ma már igen. Azért aki az elején befektetett, vagy bányászott BTC-t, az még ma is profittal száll ki belőle.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#215) dabadab válasza tibcsi0407 (#214) üzenetére


dabadab
titán

Ismét az a gond, hogy a kriptó nem termel pénzt.

Az van, hogy egyik oldalon a befektetők beletesznek X pénzt, a másik oldalon pedig X-Y pénzt (ahol Y a bányászat meg a hálózát működtetésének költsége) pénz jön ki belőle. Szóval csak úgy tud egy befektető pénzt keresni rajta, ha más befektető meg bukik.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#216) Hi!King válasza tibcsi0407 (#214) üzenetére


Hi!King
őstag

Ez minden hasonló őrületre igaz. Akik az elején befektettek, azok pénzéből gazdagodtak, akik most buknak rajta.

(#217) tibcsi0407 válasza dabadab (#215) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hát ez egy ilyen biznisz. Én személy szerint kockázatkerülő vagyok, szóval nem az én világom ez. :D

https://utdetailing.hu/

(#218) zizidor válasza dabadab (#215) üzenetére


zizidor
senior tag

Ez minden devizára igaz, ha csak az árfolyamnyereségre játszol.
Megveszed (=kifizeted), aztán eladod és más fizet érte.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#219) M@cika válasza snecy20 (#213) üzenetére


M@cika
őstag

Az lehet, de a 10%-ot aki nyer rajta ez nyilván nem zavarja. :-)
(Plusz nyilván mindenki a 10%-ba akar tartozni.)

Nasit a kis fehér medvének!

(#220) indigen205


indigen205
tag

mizu srácok? savanyú a szőlő? :D
zavar hogy valaki pár év alatt többet kiszedett ebből mint amennyit ti egy élet alatt összekapáltok? Nem értem az utálatot. Ha nektek nem volt, akkor nem is bukhattatok rajta, szóval tényleg nem értem mibajotok a kriptóval. Ahogy én látom, Itt az emberek legnagyobb részét az zavarja hogy nem vett BTC-t mikor 2000 FORINT volt darabja :D

Aki meg a videókártyák miatt sír: nyugi, nem lesz olcsóbb sokkal + most is tudsz venni ha akarsz. Ennyibe kerül és kész. Használtautó is drágul folyamatosan, az mégse zavar.

(#221) Donki Hóte válasza indigen205 (#220) üzenetére


Donki Hóte
veterán

2000 Ft az 6 dollár. a BTC árfolyama 2011 májusában volt 6 dollár, tehát több mint 11 évvel ezelőtt kellett volna valakinek megvenni a bitcoint.

Ha valaki volt olyan előrelátó, hogy 2011 közepén vett ilyet, azelőtt le a kalappal :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#222) snecy20 válasza Donki Hóte (#221) üzenetére


snecy20
veterán

A legtöbbje eladta már akkor, amikor nyomott egy duplát 6 dollárról.
Tipikus igehirdető bullshit.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#223) Donki Hóte válasza snecy20 (#222) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem biztos, hogy az.

Bár aki tényleg összerakott 200-300 millió Ft-ot pár év alatt (ahogyan ő írja), az már valószínűleg éli nagyvilági életét és nem kapkod a legyek után a PH! fórumán :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#224) t72killer válasza snecy20 (#222) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Háromfajta kriptós ismerősöm van - értelmesek, úgyhogy egyik se ment bele a csúcsok környéki csapból is folyó térítésbe:

1. régesrég, olcsó BTC-nél, shitcoin kilátásokkal bíró bitcoinból vett 10$ értékben (kb 300$ körüli árfolyamon, pontosan nem tudom) és aprópénz lévén nem foglalkozott vele évekig: 20k$-os árfolyamon eladta: csinált kb 700$ profitot. Szuper, de ebből nem lesz lambó...

2. bányász, valódi élettel (=nem a bánya az éjjele-nappala): 1-10 kártyás rigek, némelyik drágán beszerezve: a termés nagyrésze azonnal ment eladásra, hogy a hardver és villanyktg-ek esetleges árfolyamesésnél ne vigyék mínuszba a bizniszt. Közülük AKI SZERENCSÉSEBB IDŐBEN SZÁLLT BE tényleg érdemben keresett $$-t, de elszállt vga-árak, elszállt diff mellett már soványabb volt a profit. Lambó ezekből se lett, max egy lakásfelújítás.

3. A legutóbbi völgyben "nagy pénzzel" (3-4k$), kb 500$-os ETH-n, 10k$-os BTC-n beszállt spekik: ők kiszálltak 2-3k$ körüli ETH-n és 30-40k-s BTC-n. Ebből max profit: max 20-30k$. Ebből egy skoda kijön, lambó+balatonparti ingatlan továbbra sem...

#223: így van, itt nagyhallal tuti nem találkozol, vágyakozó kishalak vannak, esetleg minimálisan jobb statisztikával, mint a forexnél.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#225) tha_answer válasza t72killer (#224) üzenetére


tha_answer
őstag

Kb :C

(#226) tha_answer válasza Donki Hóte (#223) üzenetére


tha_answer
őstag

Nagyvilági élet nem 200-300 millió hufnal kezdődik... esetleg usdben.

(#227) arnyekxxx válasza indigen205 (#220) üzenetére


arnyekxxx
veterán

:)

(#228) dabadab válasza Donki Hóte (#223) üzenetére


dabadab
titán

Hát, 200-300 MHUF azért még nagyon kevés a nagyvilági élethez, az kb. egy lakás ára vmi jobb budapesti környéken.

DRM is theft

(#229) Donki Hóte válasza tha_answer (#226) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Pár év = 2-3 év. Tehát ha valaki 2-3 év alatt keresett 200-300 millió Ft-ot, az 30 hónapig havi ~10 millió Ft-ot keres. Azért ez nem rossz jövedelem.

Ennek a felét-harmadát kereső emberek már a bécsi Operabálba járnak :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#230) syberia válasza nihill (#27) üzenetére


syberia
veterán

https://wccftech.com/the-gpu-flood-is-here-crypto-miners-dismantling-entire-systems-selling-graphics-cards-at-dirt-cheap-rates-during-livestream-auctions/

Ajtókitámasztónak jók lesznek majd az elinflálódott téglák helyett. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#231) Cyberboy42 válasza syberia (#230) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

a réz arát figyelembe véve, meg kéne fontolni beolvasztani a hűtőket :D

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#232) t72killer válasza Cyberboy42 (#231) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így bizony, mondani akartam épp, hogy 20$-ért átveszek minden 10kilós pakkot :))

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#233) tha_answer


tha_answer
őstag

"Független szakértők szerint a DARPA kutatása lényegében arról szól, hogy elméletben milyen módokon vonhatná ellenőrzése alá a kriptopénzeket az állam. A szabad és független digitális fizetőeszközök és értéktárgyak világában nem sok jót jelent, hogy ilyesmin töri a fejét a hatalom."

https://index.hu/techtud/2022/06/22/blokklanc-kriptovaluta-kriptopenz-bitcoin-decentralizacio-centralizacios-tamadas-serulekenyseg/

(#234) t72killer válasza tha_answer (#233) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amíg az állampolgár mindenféle közteherviselés nélkül szeretné a fullos kórházi, iskolai, stb ellátásokat, infrastruktúrát, addig az állam is igyekezni fog kihalászni a potyautasokat.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#235) dvdbackuper válasza t72killer (#234) üzenetére


dvdbackuper
őstag

aze vonnak is erte rendesen adot

(#236) t72killer válasza dvdbackuper (#235) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ez már ellenőrzött környezet, nem a tumblerek, stb világa. pont az a lényeg, hogy kifehérítsék a kripto-zónát is, lehessen AML-checket csinálni, stb.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#237) Pityu. válasza tha_answer (#226) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Minek hatalmas lábon élni? Ez a baja az embereknek sok pénz magasabb életszínvonal több nyűg. Lenne 200-300millióm boldogan ellennék vele nem kéne a luxus se,meg ebből már befektetni is lehetne,hogy tovább fialjon.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#238) la_cc válasza Viktor0610 (#205) üzenetére


la_cc
addikt

Pedig elég epic "Mónika Show" megy, kár értük. :C :C :C

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#239) Donki Hóte válasza la_cc (#238) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerintem sem baj, ha látjuk, hogy milyenek az emberek, ha kimozdulnak a komfortzónájukból :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#240) Cefet válasza Donki Hóte (#239) üzenetére


Cefet
aktív tag

:C

(#241) vargazk válasza zerodot (#41) üzenetére


vargazk
csendes tag

Persze, mert te bezzeg milliárdokat kaszáltál mi?
Öreg, ha bejött volna neked az élet, akkor pont leszarnád, hogy mit okoskodnak itt a hitetlenek a kriptóról, nem kell a szar dumád.


(#242) vargazk válasza indigen205 (#220) üzenetére


vargazk
csendes tag

Na, mégegy okoskodó f*sz.
Arcod neked is nagy, de ha olyan okos lettél volna, akkor anno jól bevásárolsz ahogy mondtad és éled világodat, nem itt kommentelgetsz.
Szóval ugyanakkora "lúzer" vagy öcsém, mint akiket le szeretnél nézni, csak még le is égeted magad a kamu dumáddal.

(#243) podtibi válasza vargazk (#242) üzenetére


podtibi
senior tag

Te sem vagy jobb ha ennyire zavar hogy másoknak netán tán jobban megy az élet. Ha pedig nem érdekel, akkor ne csinálj úgy mintha érdekelne. Ja és természetesen ne velem akard megértetni mindazt amit értek felőled. Értem és felfogtam hogy nem kedveled őket. Ennyire ne cseszd fel magad feleslegesen. Nem egészséges.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#244) kymera válasza snecy20 (#23) üzenetére


kymera
senior tag

Ezen nagyon beröhögtem :DD

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#245) tha_answer


tha_answer
őstag

Vettetek mar porschet? :DDD

(#246) Viktor0610 válasza tha_answer (#245) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
De nem is szeretnék.
Egy autó néha hiányzik, de jól elvagyok a 9500 forintos bérlettel, plusz az egyéb tömegközlekedési eszközzel. ;]

Samsung Galaxy A54

(#247) Kiss4ever


Kiss4ever
csendes tag

[link]
Hopp, úgytűnik vége a rezsicsökkentett nagy bányászatoknak :DD

(#248) Goose-T válasza Kiss4ever (#247) üzenetére


Goose-T
veterán

Nem baj, nekem már úton van a napelemrendszerem a garázstetőre! Használt rigeket nyomott áron átveszek! :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#249) Cefet válasza Goose-T (#248) üzenetére


Cefet
aktív tag

Be is zuhant a kártyák ára... :D
De megy ez még lejjebb is, ki vesz meg ennyi használt sz@rt? :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.