Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) DRB válasza krizmo_ (#30) üzenetére


DRB
senior tag

Leírtam a tényeket, azt is hogy miért követtél el logikai bukfencet, illetve azt is, hogy nem szeretném ha mégiscsak a valóban jó válasz lenne elfogadva, ha már így lett, hogy egy rossz válasz is jó, maradjon is így. Ebből megint kikövetkeztettél valamit ami nincs is ott. :D

(#31) kcsa: Az idézetedből még annyi sem következik, mint a cikkből amit krizmo_ fórumtárs belinkelt. Az idézetedben az is szerepel, hogy Bluetoot meg stereo, digitál, stb, akkor azok is lehetnek jó válaszok? Hiszen mindnek, szegről végről, van valami köze a minőséghez, pl. a Bluetooth ott is volt a válaszlehetőségek között. Könyörgöm, ez egy szakmai fórum akar lenni, vagy mi szösz, aki nem ért valamihez, az járjon utána, ha a nem értése miatt elnéz valamit, vagy esetleg félre tudták vezetni, az legyen az ő problémája. Sőt ha elírnak valamit valahol, aki ért hozzá az tudja, hogy elírták, aki nem ért hozzá de utánajár annak is lejön, hogy valamit elírtak, vagy netán meg akarják vezetni. De mindezektől függetlenül, és már leírtam vagy 3x, hogy nem azért írtam le ezeket, hogy változtassák meg a döntést, hanem csak kíváncsi voltam mi vezetett a döntéshez, mert van némi ellentmondás a dologban. És láttam mikor jelezték a két válasz elfogadását, azért nem írtam ellene, mert nem vagyok ellene, főleg nem utólag(függetlenül attól, hogy minek tartom), pont.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.