Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) mephi666 válasza #56573440 (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

írni akartam én is, hogy a T-betűt felejteni kell :) meg a másik: a kocsi mérete is célponttá teheti az embert... teljesen máshogy állnak hozzám, ha a 23éves f astra-val megyek, vagy a nagy céges 1.9es octavia-val... pedig ugyanúgy főúton óra szerint 100ra szoktam beállni (ami mindkettőben gps-el mérve kb 90) ...az astra meg nem gyorsul úgy, de jól tartható vele ez az utazótempó... városban is körforgalomból kihajtva itt a tescotól a város felé tipikus, hogy a mögülem érkező azonnal megy a belsőbe, mert "kis sz@r astra, úgyse megy" (pedig fel lehet vele venni egy pillanat alatt a városi 50es tempót, erre azért elég még az a 60ló)

ui: városi vezetésnél oktató mindig mondta, hogy a belső sáv azoké, akik azt hiszik, hogy a b-s jogsijukkal csak ott közlekedhetnek... aztán volt, hogy a belsőben több schumacher is várakozott egymás mögött pirosnál, akik eltéptek korábban mellettünk, mi meg elcsorogtunk a sor mellett az üres külsőben és kaptuk is rendre a zöldet :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.