Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tonyo


Tonyo
őstag

itthon mikor lesz kapható?

(#2) modd3r válasza Tonyo (#1) üzenetére


modd3r
őstag

Én hallottam már márciust és novembert is... :D

(#3) AMD Power válasza Tonyo (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Állítólag nem lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4) Tonyo válasza AMD Power (#3) üzenetére


Tonyo
őstag

egyáltalán nem lesz kapható?

(#5) Tonyo válasza modd3r (#2) üzenetére


Tonyo
őstag

ha november akkor nem érdemes várni rá.(jobb usaból vagy dealerektől egy feltörtet venni.)Max iphone 2 re lenne értelme várni(gps 3 g)...de az hol van még :(

(#6) m@xsys


m@xsys
senior tag

Na ugye, nem fogy a cucc!
Talán ha belepakolnák a 3G-t és a HSDPA-t akkor versenyképes lenne. Vinnék.
Feltőrve ugy is meg lehet venni, akinek meg ilyen kell az meg beszerezte.
Trémobil meg bizos ugy árazza be, h nekem nem érné meg.
Akinek halom beszámítható hülyitő pontja van annak talán megérné, HA majd lesz 1x.

(#7) Tonyo válasza m@xsys (#6) üzenetére


Tonyo
őstag

a világért sem lennék trémobilos...azért ez is kicsit bicskanyitogató üzletpolitkia,h csak egy szolgáltatónál lehet majd kapni(alma helyett T-mobil logó lesz a hátulján? :Y)Mit is mondjak nem esett messze JObs almája a Trémobil fájától :))

[ Szerkesztve ]

(#8) Gergőke88 válasza Tonyo (#7) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem tudom mi a bajod a trémobillal....megosztanád velem?

(#9) bolondember válasza Gergőke88 (#8) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

talán egy másik szolgáltatónál SOKKAL jobb tarifacsomagban van. vagy neki se tetszik, h az utóbbi időben a P és a T is nem kicsit belepiszkál az SE menükbe, míg a V meg nem annyira... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) Tonyo válasza Gergőke88 (#8) üzenetére


Tonyo
őstag

a te kérdésedben van a válasz:)mert "trémobil" Nem tetszik az árpolitikája,nemtetszik a logójuk amit minden telefonra rányomnak..

(#11) ZoZa™ válasza m@xsys (#6) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Olvasdd el figyelmesen a hírt. Ez a teleon produkálta a német T-mobile eddigi legnagyobb eladott darabszámot. Csak éppen nem annyit mint terveztek. Nem vert köröket a többi készülékre, csak egy felet..

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#12) orbano válasza ZoZa™ (#11) üzenetére


orbano
félisten

mármint a multimédiás/okostelefon katagóriában. ezt ne felejtsük el.

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) bolondember válasza ZoZa™ (#11) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Te olvasd el figyelmesen a hírt... :U
Orbanonál a pont...

idézet: "összesen 70.000 iPhone készülék talált gazdára Németországban" - 70k. Pár hónap alatt. Az semmi. Esküszöm kommunikátorból több ment el (ami pedig ritka)... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) ZoZa™ válasza bolondember (#13) üzenetére


ZoZa™
senior tag

A HSZ amire reagáltam:

"Na ugye, nem fogy a cucc!
Talán ha belepakolnák a 3G-t és a HSDPA-t akkor versenyképes lenne. Vinnék.
Feltőrve ugy is meg lehet venni, akinek meg ilyen kell az meg beszerezte.
Trémobil meg bizos ugy árazza be, h nekem nem érné meg.
Akinek halom beszámítható hülyitő pontja van annak talán megérné, HA majd lesz 1x."

A hírben ez olvasható:

"A T-Mobile vezetői hangsúlyozták, hogy mindezek ellenére az Apple iPhone az eddigi legjobb eladásokat produkáló multimédiás csúcskészülék a cég termékpalettáján."

Alulmúlta az O2 200.000-es tippjét, igaz közben rekorder lett eladásban. Akkor most a telóval van baj, vagy az O2 volt túlságosan bizakodó? Ha 700.000-t mondanak akkor az a hír cime, hogy csak a tizede fogy az előreirányzott mennyiségnek? Ez csak beállítás kérdése

Ettől függetlenül az is értelemszerü, hogy egy bizonyos készülék iránt csökken az érdeklődés. Ez is kapható fél éve már.. Aki ilyet akart, már réges-régen megvette.

Köszi, elolvastam mégegyszer.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#15) m@xsys válasza ZoZa™ (#14) üzenetére


m@xsys
senior tag

Nos,

Ha forcoastot csinálsz, akkor tervezel és megsaccolod az eladható db. számot és abból bejövő haszont. Ha alultervezed és többet venne fel a piac, akkor szívás, de legalább nem rohad rád. :) Ha túllövőd, akkor rádróhad és meg is k..ják a kis szádat.
Azért írtam, amít írtam, mert a tervezethez képest sokkal kevesebb fogyott.
Tehát nem jött be a várt haszon.

Doyouunderstand?

(#16) _Gomba_


_Gomba_
tag

Hali!

Én is megjelenése óta nézegetem a cuccot. De nem akartam venni törtet, mert T-s vagyok. De már annyira húzzák, hogy nézek valami mást vagy megveszem illegálisan. Amire meg bevezetik addigra meg kutyának se kell mert addigra a kínai ifón is többet tud majd. :D Ennyire vagyunk lemaradva minden országtól, hajrá! (Amúgy írtam T-nek mikortól kapható a készülék, sz*rtak visszaírni, a mactől is kérdeztem ők meg a T-t javasolták, mert ugye ők fogják forgalmazni)

[ Szerkesztve ]

(#17) CyDoN


CyDoN
senior tag

Nem biztos, hogy fogják forgalmazni. N.o-ba is csak addig pörgöt amig az Apple bele nem szólt az árakba!

Kizártnak tartom, hogy T-mobil feliratot engedne nyomni az Apple a cucaira!

Egyébként is sok átka van, hogy tört verziók futnak itthon (no MMS, 8Gb mp3 állományból nem lehet csengőhangot állítani etc...)

(_._)

(#18) nike_


nike_
addikt

Úgy se kéne ez a telefon, ha 10.000-ért lenne.

T-s vagyok, de nagyon sokat késik. Amerikai cuccok nagyon sokat késnek.

[ Szerkesztve ]

(#19) rdi válasza m@xsys (#15) üzenetére


rdi
veterán

Maradj már! Mi marad rajtuk? Te úgy képzeled, hogy ez a teló úgy mint az uborka meg a káposzta raktáron várja, hogy megvegyék? És ha nem veszik meg időben akkor rajtuk rohad?
:DDD
Ez egy jó telefon egy normális cégnél, oszt jónapot.
:)

Ja és nekem sem kéne, nem eléggé okos :))

[ Szerkesztve ]

Fej! Tor! Potroh!

(#20) CyDoN


CyDoN
senior tag

Üdv!

Iphone 8GB
Tegnap láttam egy vodafone boltba 129900HUF! Sztem egy kicsit bátrak mert még nem működik a hálózata!

Kíváncsi leszek mit lehet, majd ebből kihozzni!

(_._)

(#21) Lyoda


Lyoda
csendes tag

Helló!!

Nezegetem aziPhone-t és nagyon tetszik.Nekem nincs szuksegem GPS-re, 3G re.A GPS-t nem, de a Googlemaps -et tudnam hasznalni akár helyette is.A 3G MO-n ugyis draga meg.Szoval nekem eleg a tudasa.Annyit kampanyolnek mellette,hogy Apple termekben meg nem csalodtam.
Es az ,hogy mennyire nem megy arrol lehetne vitatkozni.Nezzetek meg az Apple.com-on volt egy marc.6-i event.Illetve a tobbit is.Nos a Nokianak eleg szeles palettaja van,de az internetezesre hasznalt mobilok piacat az iPhone vezeti.nem is kicsivel.Arrol ne is beszeljunk hogy a Nokianak egesz termekpalettaja van, az iPhone meg mindossze egyetlen modell.Es kinnt hiany is volt beloluk meg az elejen.Ezt nezzetek igy:egyetlen modell megszorongatott egy egesz modelpalettat.Szóval az eladassal nincs gond kinnt.MO-n meg:

1.,mindenki csoro MO-n, es, vagy nem mernek illegalis telefont venni, mivel egyik szolg sem arulja.Ha lenne elofizus valtozatban mas lenne a helyzet.(nezzetek meg milyen telefonokkal jarnak az emberek:K750,6300,6230).<-- nem fikazas keppen irtam oket, csak ebbol sok van.

2.,Kicsit konzervativok, lehet szinte fillerekert okostelefonokat venni, es nem nagyon van kereslet ra.Mondjuk ez a kereslet hala istennek no, de nagyon lassan.

3.,Sokan azt sem tudjak mi az az iPhone, ugyanis nincs reklamozva, mivel illegalis.

Ezek utan talan ertitek miert van keves eladva itt.Amugy volt olyan ,hogy hivtam (MO-n eleg keves telefonnagyker van) es egyik sem tudott volna szallitani ,mert mindet elkapkodtak.Hozzateszem ez decemberben volt, meg januarban.

Ami nekem hianyzik az a bluetooth, hogy nemtudo kommunikalni masik device-al.
Meg,hat ugye az iPod-ot is mindenki fikazta ,hogy szar meg minden, de a legtobbet eladott mp3 player a vilagon.Es eleg tartos is mert 2 eve nyuzom es semmi baja, se az akksinak se karcos, ezekrol volt sok pletyka terjengett,hogy szarok.
Rasadasul termekdijjat is nyert a telefon.
Elnezest ha kicsit hosszura sikeredett a hozzaszolasom.

(#22) CyDoN


CyDoN
senior tag

Na tessék a Voda is rákapott:

[link]

(_._)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.