Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Remélem Diablo III-nál is lesz ekkora hájp, akkor ott lesz a helyem :B :K

nothing is true everything is permitted..

(#2) Mappa


Mappa
addikt

rohadt jó a zenéje ennek ..tisztára mint egy (animációs)film trailer :C

nem kötelező megadni

(#3) sanyi0321 válasza Sicilian (#1) üzenetére


sanyi0321
tag

Na ja, bár jönne már az is...

Go home... you're drunk.

(#4) kisfer válasza Sicilian (#1) üzenetére


kisfer
aktív tag

Hát ez überkirály lesz!!! :C

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#5) Gabr


Gabr
tag

Bizonyára egy kizárólag PC-re megjelentő játékra (amire mindenki megveszi, ugye) jó sokan elmennek, főleg a 30e-res gyűjtői verzióért. Úgy tízen. Összesen. Bizonyára megéri, bár érezhető a 576 törekvése is, hogy mennyire bízik ebben az egészben, hogy az egyik budai, városszéli boltjában ünnepel... Westend, vagy Aréna Pláza? Dehogy!

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#6) Chosen


Chosen
addikt

A végén vártam a kiírást, hogy "A mozikban 07.27.10.-én" :D

(#7) bigadam94 válasza Gabr (#5) üzenetére


bigadam94
tag

Azért a tombola, az ajándék pólók, poszterek sok embert fognak odacsalogatni (bár az már megint más kérdés, hogy megéri-e tízkor elmenni az Alleeba egy nyomorult poszterért.. :DDD )..

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#8) nkAAA válasza bigadam94 (#7) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Ahogy Piroska mondja az ózsdi viccben: Meg hát! :D

https://twitter.com/nkaaa

(#9) P00By válasza Chosen (#6) üzenetére


P00By
nagyúr

Jó lenne :)

(#10) nkAAA


nkAAA
aktív tag

A teljesség kedvéért álljon itt a trailer magyar feliratos verziója ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#11) edward2 válasza Gabr (#5) üzenetére


edward2
addikt

"egyik budai , városszéli boltjában ünnepel ..."
ember ha nem budapesti vagy megbocsatom de a moricz kosztolanyi goldmann 3szog neked miota varosszele... nezegessel google mapot.

(#12) mongoose123


mongoose123
aktív tag

ottan leszek :R

(#13) kovsol


kovsol
titán

ugye ha már lanparty nem lesz belőle akkor legalább launch partit rendeznek ;]
sry nem bírtam ki
amúgy én is rajongója vagyok a játéknak :K

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14) littlelion21


littlelion21
addikt

Ha kiegészítenék a programot topless-show ökörsütés sörivás kombinációval, még engem is érdekelne... :D

(#15) mephi666 válasza Sicilian (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, csak ott éjfélkor kiválasztanak egy szerencsés hajadont a közönségből, akit élő áldozatként bemutatnak a "terror urának" ;]

ui: d3 engem is jobban izgat, de sc2-re is benevezek, ha kicsit lecseng a hájp és jóárasítva meg lehet már venni :K azért 13,5k nekem kicsit sok egy játékért... még akkor is, ha 99.99%-ig biztos vagyok benne, hogy hosszú időre odaszögezne a gép elé...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kicseréltem a trailert a magyar feliratos verzióra.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Épp kétésgbe voltam esve, hogy ki vagyok fogyva a filmekből, és játékokból, amiket még nem fogyasztottam el, de érdekelnek. De ez talán érdekel (bár sohasem játszottam még egy játékukkal sem).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#18) GombócArtúr válasza Gabr (#5) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Igen, azért voltunk több mint 500an ott :D

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.