Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof


Prof
addikt

Ez valahogy sejteni lehetett, hogy előbb utóbb meglépik :) Bár szerintem hiba eladni teljes egészében.

[ Szerkesztve ]

(#2) nebulo


nebulo
tag

Nem úgy volt, hogy az LG-vel vagy a Samsungal paktálnak le?

(#3) csasaKKP válasza nebulo (#2) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Attól még, hogy felvásárolták, lehetnek partnerek. :)

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4) Munyos


Munyos
csendes tag

Nem kevés pénzért vették meg, és nem kis potenciált látnak benne ha megvették.
Ebből következik hogy nem kis pénzt akarnak ebből kivenni. Végleg búcsút inthetünk a dobozos játékoknak, és lassan már letölteni se kell ! Ha az árakkal ésszel bánnak akkor ám legyen. Milyen jó hogy itt is van konkurencia !

[ Szerkesztve ]

(#5) Prof válasza Munyos (#4) üzenetére


Prof
addikt

Tetszik, nem tetszik ez a jövő. Még fejlődnek kicsit a hardverek és a net, már fullhd-ban is megy majd a móka. Aztán meg majd 3D-ben hadonászva kinect módra.

Kiváncsi vagyok a Microsoft kivel áll majd össze, vagy esetleg gyártattja egybe TV-vel az új Xboxot.

(#6) Alchemist válasza Prof (#5) üzenetére


Alchemist
addikt

Érdekes lesz, ha közben meg az amcsi szolgáltatók nyomják a forgalom után fizetős netet...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#7) Prof válasza Alchemist (#6) üzenetére


Prof
addikt

Nem hiszem tönkremegy az amcsi a 30-50 dolláros korlátlan internet havidíjba 4000-5000 dolláros fizuból.

Amúgy meg ennek, meg az onlivenak valamint a microsoft leendő rendszerének egyesüléséből jön majd létra a Skynet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) lujó55 válasza Prof (#5) üzenetére


lujó55
őstag

sajnos igazad van. ez a jövő. a net lesz életünk központja, minden a netről jön és anélkül nem lehet már élni.

(#9) Alchemist válasza Prof (#7) üzenetére


Alchemist
addikt

Már amennyire korlátlan marad

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#10) ddekany válasza Prof (#5) üzenetére


ddekany
veterán

Még szerencse, hogy már voltam gyerek... Így én még játszhattam hálózati késleltetés nélkül. ;]

(#11) mzso


mzso
veterán

És mi lesz angry bird színtű játékokat fognak futtatni rajta? komolyabb játékoknál nincs a gomolyfelhő ami elég lenne.
És az meg kit fog érdekelni? Ott vannak a mobilos játékok. Max ha nagyon nem tetszik nekik hozzácsatolják a TV-hez monitorhoz valami tapicskolós hadonászós inputtal.

(#12) ddekany válasza mzso (#11) üzenetére


ddekany
veterán

Majd nem te veszed meg a gamer PC-hez a vasat, hanem ők kedvezményesebben, te meg kapsz egy buta terminált... ennyi. A hálózati késleltetés a fogós kérdés.

(#13) MPM válasza nebulo (#2) üzenetére


MPM
tag

Mire gondolsz? Én erről még nem hallottam, linket tudnál dobni?

(#14) mzso válasza Alchemist (#9) üzenetére


mzso
veterán

Minden faszságot azért nem követnek. Csak a lehúzós gyógyszereket veszik át egy az egyben az usákiai gagyi tanulmányok után.

(#12) ddekany
A koncepciót értem, csak normálisan kivitelezhetetlen. Jó nagy késleltetések vannak kontinensek között pl multi esetén. Egy köszponti gép meg az életben nem fogja nekem olyan késleltetéssel FullHD-ban küldeni a képet a 3d-s játékomról, hogy használható legyen. Arról nem is beszélve, hogy tuti tömörítenek is ami eleve rondít a megjelenésen.
Ha meg egyszerű játékokról van szó. Ott a market az okos telefonhoz/tv-hez és játszogathat hálózatban az ember ha akar.

Halott ötlet mint a Chrome OS.

(#15) ddekany válasza mzso (#14) üzenetére


ddekany
veterán

Ezt is mondtam, hogy a hálózati késleltetés amit a legnehezebb ebben kiküszöbölni, főleg a ping idő miatt. Hogy akkor bukott koncepció-e a késleltetés miatt? Attól tartok az átlagember majd megszokja és kész... úgy sem érzékeli tudatosan, csak valami furcsa neki elsőre. Meg persze olyan játékokat fognak csinálni, ahol ez nem jár elhalálozással. Causal játékokban elve nem nagyon lehet veszíteni...

A kontinensek közti multiplayer pont nem túl releváns, mivel ott felhő nélkül is van késleltetés a játékosok közt. Nyilván, itt még rájön a távoli virtuális géped és a terminálod közti is, az viszont egyjátékosnál is ugyanúgy ott van.

A felbontás/képminőség kapcsán meg szerintem még simán fog nőni a sávszélesség meg a képtömörítés sebessége, aztán ha eléri mondjuk egy normálisabb 720p-s TV közvetítés minőségét, onnantól kezdve ez emberek 99%-ának ez már nem gond.

Az meg, hogy egyszerű játék bármin elmegy... ha veszel egy Witcher 2-t (mondjuk), az összetömörített videó-folyammal is jobban néz ki, mint amit ma egy szottyadt vas ki tud magából izzadni. Kérdés persze, hogy 20 év múlva mekkora lesz a különbség...

(#16) Prof


Prof
addikt

A digi már hozza az optikát sok helyre, külföldön még elterjedtebb, nincs ott olyan nagy késleltetés, ha létrehoznak több szerverfarmot, szanaszét a gerinchálózatokra bigyesztve.

(#17) ddekany válasza Prof (#16) üzenetére


ddekany
veterán

Miért, optikai kábellel kevesebb a késleltetés?

(#18) mzso válasza ddekany (#15) üzenetére


mzso
veterán

Hát meg szerintem épp a játékosok akik minél inkább a látványra fókuszálnak.

Az alkalmi játékosok meg elvannak a flash/webes játékokkal meg az appstore-ból szerzettekkel.

(#16) Prof
Mint állat... Ide is az volt az eredeti terv aztán jött távközlési külön adó, utána úgy gondolták drága az. Lett modemes kábelnet. A büdös életben nem fogják lecserélni optikaira...

(#17) ddekany
Igen megnöveli a fénysebességet. :D

(#19) ddekany válasza mzso (#18) üzenetére


ddekany
veterán

Azért egy filmszerű látvány és valami sematikus közt megérzi az átlagember is a különbséget...

(#20) Prof válasza ddekany (#17) üzenetére


Prof
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.