Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a_nitto


a_nitto
csendes tag

Jó Reggelt!
Várom szeretettel a játékot. Ööö..nem is tudom, jött már ki gépigény? :B A 18 karika pedig butaság, úgyis az veszi meg és az játszik vele aki akar. Nem szokták elkérni a személyimet az üzletekben, ha egy 18 karikás játékot veszek :)

Az ember néha belebotlik az igazságba. Aztán feláll, leporolja magát, és tovább ballag...

(#2) iBlast válasza a_nitto (#1) üzenetére


iBlast
aktív tag

ez így van...max a szigorúbb szülőknek van ott, hogy lássák mit nyom a gyerek.
Egyébként jó dolgok lesznek ebbe:) várós.

(#3) Grifid válasza a_nitto (#1) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ne aggódj ez változni fog....

Amúgy érdekes játék, érdekes történettel. Várjuk :DDD

(#4) whited


whited
addikt

Nem olyan kicsit mint a half-life? :D
Amugy nem tűnik rossznak a trailer alapján :K

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Durván néz ki....

Thanos was right.

(#6) Sicilian


Sicilian
addikt

Várós a game...

nothing is true everything is permitted..

(#7) elithun válasza whited (#4) üzenetére


elithun
őstag

„Nem olyan kicsit mint a half-life? :D"
De kicsit olyan: tárgyak emelgetése gravitációs akármivel, zombik stb. Határozottan hasonlít a Half-Life 2-re.

(#3) Grifid: Szerintem nem fog változni. Biztosan sírnának a kiadók ha a 18- korosztály pénzétől elesnének. Egyébként én is támogatom, hogy a 18+ felettieknek szánt játékokat csak 18+ emberek vehessék meg. (Akkor talán nem akarnák beszüntetni az erőszakos játékokat amiért a 6 évesek játszanak vele.)

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem tudom, csak Nekem tűnik még mindig bénának a lőfegyverek találatának megjelenítése?
Ahogy eltalálja, folyamatosan fröccsen belőle a vér ,majd egyszer csak meghal. Már a Quake-ben is ilyen volt. Fröccsen a vér, majd mikor elfogy a HP-ja egyszer csak meghal, durvább esetben szétrobban. Vizuálisan nem tudnák megjeleníteni a találatokat? Szvsz ez már elvárható lenne 2010-ben. Biztos csak Én vagyok telhetetlen.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9) Tüzi

Híradókra miért nem raknak 18as karikát? :P Azt akármilyen "hardverrel" meg lehet nézni, olyan gépe meg szerintem kevés kölöknek van, aki ezt teljes grafikai pompájában élvezhetné :U De ennyi erővel 18as karika kellene a Pónika sóra, meg a Józsi barátra is, ahol az aberrált viselkedés-mintákat lehet nagyszerűen elsajátítani (megtaníttatni tudat alatt) a néppel.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10) Tomekk. válasza Tüzi (#9) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

5 éve nézett ki így egy játék :(

(#11) KG.


KG.
tag

Eléggé Bioshock beutése van de bízok a Ravenben, tudnak ők játékot csinálni, egy kis csiszolás még ráfér főképp a garfikára, és akkor egy maradandó alkotást kapunk!

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#12) HaZsolt válasza Tomekk. (#10) üzenetére


HaZsolt
őstag

Szerintem is. Első kép alapján Doomra emlékeztetett.

(#13) boeing


boeing
senior tag

Szerintem nem is olyan durva. :N

(#14) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Engem Übersoldier-re emlékeztet.... :)) De amúgy nem néz ki rosszul... :N

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#15) Grifid válasza Tüzi (#9) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ezt meséld el a sok álszent *aszkalapnak akik a gyermek/jog/rablóhad védő klubokban no meg a törvényhozásban ücsörögnek. :DDD

A sok időutazónak pedig akik szerint 5 éve néztek így ki a játékok ITT egy link lehet nézegetni a videókat is. :))

[ Szerkesztve ]

(#16) Gude


Gude
senior tag

Szinte mindenkinek más :DDD Nekem Bioshock jutott eszembe(bal kéz) :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#17) Kirrr


Kirrr
aktív tag

nemsemmi cucc. :Y

a korhatározás meg teljesen fölösleges énis 14 évesen gtaztam már ;]

(#18) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jónak tűnik! :) Én várom!

(#19) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

Várjuk várjuk!Nagyon brutál, amikor szénné perzseli az ellenefelet....+ tetszik az is, hogy nem csak hentelni kell! :C

[ Szerkesztve ]

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.