Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ha olyan lesz, mint a táblagépje, akkor kicsit félek :)

Ha működött, akkor jó vétel, de több olyan darabbal találkoztam, ami frissen kibontva be sem kapcsolt. :(

(#52) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Van itthon egy tablet Gigaset QV830 ,teljesen elégedett vagyok vele,de a terméktámogatás egy nagy nulla.Semmi frissítés nem jön,hónapokig a rendszerfrissítésre lépve kiírta hogy a szerver nem működik,ha néha mégis akkor sincs semmi.4.2.2 van rajta,gondoltam hátha legalább a 4.4 re frissítenek hisz a mai napig lehet kapni a tabletet,de semmi.Pedig találtam hibákat a rendszerben amit illene javítani.Ilyen támogatással kiadni egy telefont,és még megvenni,elég merész húzás szerintem.

Wasabi...

(#53) Haneto válasza che 1990 (#50) üzenetére


Haneto
tag

A telefonjaik annyira nem győztek meg de a logó nagyon tetszik. :))

Bár a storm végül is nem olyan rossz. Hasonló mint a moto x play de az 118! :W

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro

(#54) Jeanne d'Arc

Én is szerettem őket, milyen rég is volt már amikor menő volt a Siemens.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#55) viano válasza che 1990 (#50) üzenetére


viano
aktív tag

Asus Zenfone 2 különzöző változatai, (igény szerint)

Idol 3 (5,5) - egész nyáron 190-200 Eur volt Franciaországban és
az eladási listtát is vezette az Amazon.fr-en.
Biztos kerül(t) belőle az ebay-re is, jó áron.

(#56) viano válasza Kronos3000 (#52) üzenetére


viano
aktív tag

A KitKat mivel is lenne jobb?!
Talán, hogy nem tudnád normálisan használni az mikroSD-bővítést . . .

A Lolli dicsőséges pályafutásáról nem is beszélve.
Azért ezt frissítés- fetisizálást már a helyére kellene tenni.

Lehet, hogy érdemes lenne kicsit guglizni, én úgy tudom egész jó community-ja, a foorráskód nyilvános.
Nyugaton azért nem keveset adtak el belőle, különösen Németo-ban, ahol azért jó névnek számít a Gigaset.
Egy tabletre ettől függetlenül nem lehet fejlesztő gárdát fenntartani.

Biztos, hogy a teló is OEM lesz, Gigaset "szitázás" alatt és nem Siemens, mint egyesek gondolják,szeretnék, de sajnos ez a realitás.

(#57) nuke7 válasza embe (#4) üzenetére


nuke7
veterán

jaja, m35 meg 45 volt nekem is. :K
a 45-ön milyen jó játékok voltak :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#58) aelod


aelod
veterán

Első telefonom egy Siemens C55 volt
Nagyon szerettem, most is megvan, akksi kéne bele és menne...

Am. jól néz ki ez a cucc, kíváncsian várom mi lesz belőle.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#59) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Nekem anno még ez a kettő volt. Siemens c35i silver meg egy c75 mindkettővel nagyon elégedett voltam.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#60) Béééla válasza macskea (#16) üzenetére


Béééla
őstag

Lehetne, bármikor.
Csak egy normális felszereltségűt kell összerakni, príma kis támogatással, és onnantól igenis jön a mani. Annyi, hogy nem kell Lumia módjára ön-konkurenciát gyártani negyedévente és az aktuális hypevonat helyett esetleg a felhasználói igényeket kell szem előtt tartani. Például tud valaki normális, gyárilag unlockolt bootloaderes AOSP ROM-os telefont max a legszükségesebb Google Appssal a Nexus szérián kívül?

Bélabá

(#61) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Viano: Utànanéztem alaposan,rendszeresen nézem most is,rossz a support a honlapon is.Biztos fetisiszta vagyok de amikor majd a google sem tàmogat ezt azt mint a régebbi androidon a youtube-t,meg nem lehet rà alkalmazàst letölteni,mint ahogy màr belefutottam,mert frissebb rendszert kér....
Fetisiszta voltam amikor xp-ről W7-re vàltottam,és most is az vagyok mert màr azt is levàltottam W10-re.Fetisizmus az is hogy régebbi böngészőknek a webhelyek nem fogadjàk el a tanusítvànyàt,ergo hasznàlhatatlanok.Ők is mind fetisisztàk.Szóval minek frissíteni tiszta fetisizmus,az elavult és biztonsàgos rendszereket új rendszerre ami még sz@r is....

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

(#62) Halkow.


Halkow.
senior tag

Siemens C62 első mobilom 2004-ben

nagy csalódás volt mikor nem tudtam játékokat ingyen leszedni rá, mint bátyám Siemens c60-as telójára,de viszont gyorsabb és szebb volt.

(#63) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Nekem is volt S25-öm! 4 színes kijelzővel meg WAP-pal! Menő vótam vele a diszkaúba...

(#64) Stauffenberg válasza Halkow. (#62) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Látom nagyon megy a nosztalgia, akkor már én is megosztom. :D

Az első telefonom egy Siemens A40 volt (akkor még Pannon GSM-től vásárolva):

Vele együtt édesanyámnak vettünk egy Siemens C35-öt, de nem szeretett mobilozni, végül nekem adta:

De amire mégis sokkal jobban vágytam, az apám Siemens M35-ös készüléke volt. Ez ugyanaz volt belül, mint a C35, csak éppen csepp-, por- és ütésálló kivitelben:

Végül ezt is megörököltem. Akkor egy 3 éves telefon még szinte újnak számított. :D

(#65) Halkow. válasza Stauffenberg (#64) üzenetére


Halkow.
senior tag

Az én fateromnak is volt M35i-je :DDD cégtől kapta, emlékszem volt rajta jó kis labirintusos game.

(#66) gepardlacee


gepardlacee
tag

Nahát, mennyi Siemenses :) Nekünk a családban A40 nekem meg C60 volt :) 2004-ben orbitálisan menőnek éreztem magam a színes kijelzővel, meg az MMS küldés-fogadással (csatolható fényképezőm nem volt, mert az akkor drágább lett volna, mint a telefon maga)

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#67) Stauffenberg válasza Halkow. (#65) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ja, az a labirintusos játék nagyon menő volt. A haverok Nokián játszottak a Snake játékokkal és csak leszólták az enyémet, pedig sokkal jobb volt. :D

De aztán az M35 után én is Nokiára váltottam, de nem a játék miatt, hanem mert arra már lehetett operátorlogót telepíteni. :D Ezt leszámítva a 3210 nem volt okosabb.

(#68) embe válasza Stauffenberg (#64) üzenetére


embe
nagyúr

Az M35 ebben a színben vigyorgott nekem is.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#69) Fitzgerald válasza Stauffenberg (#64) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az első 4 telóm Siemens volt. Nekem is az A40 volt az első telefonom, 30 ezer forint volt kártyás csomagban Westelnél. Ez mai fejjel visszagondolva elég sok ahhoz képest, hogy gyakorlatilag nem tudott semmit, a rezgőmotorral hirdették. A második egy C45, majd C55, utána S55. Ez így nagyjából másfél év leforgása alatt.
Az utolsó Siemensem a C75v volt 2005 végén.
Azóta persze sok víz lefolyt a Dunán, de akkoriban elég erős ajánlatai voltak a Siemensnek.
De nekem is jó emlékeim vannak a márkáról, én is szívesen látnék Androidos Siemens-t a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#70) zombinyul válasza Stauffenberg (#64) üzenetére


zombinyul
addikt

En egy Ericsson A2618s-sel kezdtem, aztan en is A40-nel inditottam a Siemens vonalat. Joanyamtol orokoltem, mert neki nem volt szuksege telefonra, nalam meg mar akkor elindult a telefonbuzulas, az Ericssonom meg meghalt. :D Az osszes osztalytarsam rajtam rohogott, mert nekik 3310 volt. Joapamnak kozbe volt egy gyonyoru C35i silver, azt orokoltem meg masodik telefonnak... Majd soksok ev utan volt masodtelefonnak egy szineskijelzos, kameras, viz por es utesallo Siemensem, aminek betortem a kijelzojet. :D Megbizhato telefonok voltak, es gyakorlatilag elpusztithatatlanok (kiveve az utesallot :D). Egytol egyig imadtam mindet, meg az A40-et is... A mai napig jo erzes visszagondolni rajuk. :)
(Nem messze tolunk egy telefonboltos ablakat disziti egy C35i Silver meg meg par regi Siemens, kedvet kaptam holnap elmenni alkudozni, hatha van az a penz... :) )

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#71) tDr1v3r válasza Stauffenberg (#64) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Haha, nálunk anyumnak volt M35-je, apumnak meg C35. :D De vigyorogtam amikor megkaptam az M35-öt anyám flipes Sagem-re váltása után... :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#72) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Én is imádtam az összes siemens telóm.c 35,m 35 stb... Jók voltak.Ezt is bevállalnám.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#73) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na beszállok a retroba, 10 ezer kemény forintért volt egy Siemens A35-ösöm, még titokban vettem meg, mert az Ericsson GA628 kezdett bedögleni.

Természetesen kétféle előlap kerettel.

Azért váltam meg tőle / vette vissza az előző tulaj / mert votl egy olyan ficsőőőr, hogy néha a kijelző inverz módon jelenített meg mindent :D

Ennek legalább 14 éve volt, hát nem mostanság, amúgy szerettem, első telefonom egyike volt.

@zombinyul: Vennél pár dummy-t , azokra 500Ft-nál több pénzt ne szánj , mobilos kirakatba sosincs igazi telefon, általában mind dummy

[ Szerkesztve ]

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#74) Zeki


Zeki
nagyúr

Sokadik bika telefon a piacon...
Mondjuk ha tényleg csak 4.7" lenne... akkor egyedi lenne. A trendi az 5" meg 5.5" és abba 3 giga ram.
Lesz vagy 300 USD.

(#75) Stauffenberg válasza Fitzgerald (#69) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én messze nem fizettem ennyit az A40-ért (már csak azért sem, mert ennyi zsebpénzem nem volt), de arra emlékszem, hogy a Djuice elődjénél, a BEE-nél kötötte a szerződést édesapám. :D

Találtam is egy korabeli plakátot:

Még erre a reklámra is emlékszem gyerekkoromból: [link]

(#76) Fitzgerald válasza Stauffenberg (#75) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Komoly :C
Ez egyébként 2003-as plakát, rajta van a C55 ami 2003 elején jelent meg.
Az Árkádban lévő Westelben vettem talán májusban ha jól emlékszem.
Valószínűleg ezért is lehetett ennyire olcsó a te A40-ed, mert akkoriban már kifutóban volt.
Én az enyémet még 2002 első felében vettem.

(#77) hemaka válasza Stauffenberg (#64) üzenetére


hemaka
nagyúr

C35 es az M25 jo kis telo volt akkoriban.
Nekem sosem volt, Nokia parti voltam, azt a letrat jartam meg. :D

(#78) Goose-T válasza Stauffenberg (#75) üzenetére


Goose-T
veterán

Szerintem ez volt a mobiltelefonok sötét középkora. Akkoriban ment tönkre az Ericsson T20-am, és inkább vettem egy használt Nokia 6210-et, mint ezekből az ocsmány vackokból válogassak. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#79) zombinyul válasza Graphics (#73) üzenetére


zombinyul
addikt

Ennel siman el tudnam kepzelni... :D Egy arabnak max disznek jok ilyen rego telefonok, neki erteket nem kepvisel. Siman lehet valodi is. :) Mindegy, majd meglatjuk. Dummy nem kell, ha azok, ott hagyom.

Stauffenberg: de jo nezni ezt a kepet... Neha jo volna azokbol a telefonokbol valogatni. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#80) szupermacs válasza Stauffenberg (#64) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem is A40 volt az első. Ötödikes voltam amikor karácsonyra kaptam, de nem értettem minek vettek nekem telefont. :D Nem láttam értelmét és használni se nagyon akartam, nem tudtam mire. :D De mondták, hogy mindig elérhető leszek. Nekem ez nem volt túl bejövős. Emlékszem, hogy akkoriban a 3210-es volt a menő a Snake játékkal, így nagyon sajnáltam, hogy se csengőhangszerkesztő, se játék nem volt benne. (11 éves fejjel nekem az volt a vágyam. :D )

(#81) DooMbo


DooMbo
tag

Pont egy melegedési problémákkal rendelkező SoC-al akarják indítani a pályafutásukat? Én már megvártam volna a S820-at. Azért is mert nagyobb durranás lett volna ha élvonalban nyúlnak az új SoC-hoz. S810-ből már jó nagy választék van, aki akarta lecserélte a készülékét "gyorsabbra".

(#82) Graphics válasza DooMbo (#81) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mar kijott par revizio :)

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#83) Fitzgerald válasza Graphics (#82) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hát ja. Azért pl. egy G Flex 2 vagy egy One M9 nem egészen ugyanaz, mint egy Mi Note Pro.

(#84) zombinyul válasza DooMbo (#81) üzenetére


zombinyul
addikt

A 810 melegedesi problemaja kicsit felfujt lufi szerintem. Jo, igaz, ha nagyon forrosodik nem tud tobbet egy 808-nal (es a 808 ugye stabilan tudja amit tud), de normalis optimalizacioval es lejebb vett orajellel nincs vele problema. Kozel se olyan rossz a helyzet mint azt sokan beharangoztak. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#85) Stauffenberg válasza zombinyul (#84) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Csak éppen az a baj, hogy csökkentett teljesítmény ellenére is ki kell fizetned a csúcshardvert. Az a SoC nem lesz olcsóbb azért, mert a gyártó a túlmelegedést a teljesítmény visszafogásával és további optimalizációval éri el.

Az S810 egy elbaltázott dolog. Most már tényleg feljöhetnének az alternatív gyártók (mint a MediaTek), hogy ez a fenenagy Qualcomm dominancia megszűnjön és versenyre késztesse őket is. Legalább már meglépték évek után, hogy jól csengő nevet adjanak egy chipsetnek (pl. Helio X10, X20, stb). Nem csodálom, ha egy laikus ránéz egy adatlapra és megdermed attól, hogy MediaTek MTck826f999 Octa-Delta-Alfa Core 1.5 Ghz 88812. Átláthatatlan, beható ismeretek nélkül követhetetlen, hogy melyik mit tud, hol helyezkedik el a termékpalettán, stb.

(#86) zombinyul válasza Stauffenberg (#85) üzenetére


zombinyul
addikt

Itt mondjuk minden szavaddal egyetertek, de ezektol fuggetlenul a 810 tenyleg csucs cucc. Es mar azert hegesztik is hogy megfeleloen mukodjon, eleg sokan dicserik ujabb szoftverekkel.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#87) Stauffenberg válasza zombinyul (#86) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Újabb szoftver alatt a HTC-féle megoldást érted, amikor alacsonyabb órajelen járatják, kivéve benchmark alatt? Biztos jó dolog, hogy kifizeted egy S810 árát, hogy kapj valamit, ami végülis nem S810.

Amúgy igen, nagyon jó az S810, egy tabletben mondjuk még meg is lehet csinálni hozzá egy derekas hőelvezetést, de ez így akkor is gáz. Itt az idő, hogy legyen végre igazi verseny a piacon és a Qualcomm mérnökök odategyék magukat.

(#88) Fitzgerald válasza Stauffenberg (#87) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azért ennyire talán nem vészes a helyzet. Ahogy már itt az egyik szakértő fórumtárs is leírta:
azért a Qualcomm az elmúlt 5 évben lényegében húzta maga után a teljes piacot. Ok, a 810-el mellényúltak a gyártástechnológia miatt, szerintem ezt sokan aláírják.
Ettől függetlenül ha a Galaxy S6 nem saját chippel, hanem Snapdragon 810-el jelenik meg, akkor meg merem kockáztatni, hogy még a melegedés is bocsánatos bűn lenne, mert egyszerűen nem lenne mire mutogatni, hogy bezzeg a másik chip így jobb meg úgy jobb.
Kicsit túl van spilázva ez az egész én úgy érzem.

[ Szerkesztve ]

(#89) che 1990


che 1990
tag

Nekem is volt a35, de igazán szívesen a siemens m55-re emlékszem vissza (furcsa, hogy eddig senki sem írta ezt a típust) valamikor 2003-2004 környékén vettem a Pannon gsm-nél...
Kifutó darab volt, arra emlékszem, hogy olcsón hozzájutottam, strapabíró volt, nagyon bejött a design :)
2x2 db értesítő led volt a két oldalán, ezek piros színben világítottak, és állati jól nézett ki :)
Tele volt mindig letöltött játékokkal, prince of persia...stb
A hívás indító/befejező gombok eleinte kényelmeetlenek voltak, formájuk miatt, de csak idô kérdése volt megszokni :)
Ehhez is létezett csatlakoztatható kamera...de csak kèpen láttam olyat, mert számomra túl drága volt :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.