Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothl


tothl
addikt

Ja mindent megtesznek, a 2013as TV -men már lassan nem marad funkció....állandóan azt jelzi csak, hogy melyik szolgáltatás szűnik meg ekkor és ekkor.
Nem mintha használtam volna bármelyiket is, de azért nyaljanak sót.

(#2) SunMount3r válasza tothl (#1) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

+1 (az eddigi fórumos vélemények alapján).

Én még netre sem kötöttem a karácsony óta meglévő 2014-es H6400-ast (egyrészt mert nincs még router-em :U ), de azután is gyak. minek?! Én is ugyan ezt olvasom és mondjon már valaki pls valami olyan hasznos és az elvárásoknak megfelelően működő netes SMART funkciót, ami még működőképes az alig 2 éves modelljeikben? :F :(

(Amúgy meg még az firmware frissítéstől is félek, elég megoszlanak a vélemények, mit is csinálnak vele Samsung-ék a TV-ken...)

(Az adat gyűjtési hókusz-pókuszt meg sem említettem, ami szintén csípőből felháborító, hogy még ki se lehet kapcsolni, ha használni akarom a SMART funkciókat, e téren csak a Microsoft-nak sikerült beérnie őket újonnan, ami a pofátlanság határainak kitolását illeti.)

(De attól még a H6400 egy igen jó TV a maga "TV" minőségében, erre nem panaszkodom).

[ Szerkesztve ]

(#3) Daywalker válasza SunMount3r (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Panánál ugyanez. Képtelenek egy netflix appot csinálni a 2014-es tévére. Azaz van, de a magyar beállításokkal még mindig nem érhető el. Gondolom nagyon nehéz átfordítani, de még azt se kéne, csak két gombot megnyomni.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) elefant válasza tothl (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát gondolom azt akarják, hogy váltsál újabbra. az elavulás mesterséges siettetése.

(#5) Vertic válasza SunMount3r (#2) üzenetére


Vertic
aktív tag

Három dologot használok ki abból, hogy smarttvm van. HBO Go, Youtube (telefonról vezérelve), médialejátszó filmnézésre. Plusz az is nagyon jó (de ehhez nem hinném, hogy kell smarttv), hogy tudja vezérelni a thome iptv-s set top boxát, így elég csak egy távirányítóval hadonászni. A többi engem nem érdekel, de ezek a funkciók kifejezetten kellemes, hogy vannak.
Ja, és van netflix, amit jelenleg nem használok, de ha érdekelne, örülnék neki, hogy van :)

[ Szerkesztve ]

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#6) Gilberto válasza tothl (#1) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Nekem 2015-ös tv-m van Tizennel, és már közölték, hogy júniustól nem támogatja a Skypeot. Nem mintha használtam volna, de azért na. A lényeg, hogy a netflix ne tünjön el, a többi nem érdekel.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#7) GeryFlash


GeryFlash
veterán

,,A vállalat újdonságai tovább növelik az elérhető tartalmak körét."

Véletlen azt olvastam hogy növelik a tévéik élettartamát. Reggeli kávé hiánya, hisz a Samsunggal ilyenre mégis miért lenne szükség :B

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) MZperX75


MZperX75
addikt

Nálam az árak drasztikus csökkentésével teheti a Samsung vonzobbá bármelyik készülékét,mondjuk úgy kapásból féláron,mert még az is hasznot termelne neki.

[ Szerkesztve ]

(#9) dabadab válasza elefant (#4) üzenetére


dabadab
titán

Ezt szerintem ők se gondolhatják komolyan.
Ha egy kétéves Samsung tévéből kifogy az okosság, akkor nem az lesz a reakcióm, hogy elrohanok a boltba venni egy másik Samsungot, hanem az, hogy akkor ezentúl Samsungot még csak véletlenül sem.

DRM is theft

(#10) MZperX75


MZperX75
addikt

Egy jó tele szteroidozott Arm soc 8magos cumokával 4Giga Rammal frankó androidos OS-el simán vonzó is lehetne .......féláron :DDD

(#11) elefant válasza dabadab (#9) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát én is így gondolom, de más okot egyszerűen nem találok arra, hogy "nincs már működő app a 3 éves tévén".

(#12) #52815360


#52815360
törölt tag

Szvsz lassan dobhatnák ezt az okos-rendszert is. Sőt akár a média lejátszót is, ha jön egy újabb kódolási eljárás, egyből nulla lesz.

(#13) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Sonynál az a mázli, hogy például a Netflix app 99,9%-ban ugyanaz mint PS4-en, így valószínűleg nem kerül semmibe fejleszteni (mármint a nem andoriods 2014--es tévéken). Eddig nem is értékeltem eléggé, de ahogy olvasom itt hogy a Pana meg Samu mit művel... LG-Philips fronton mi a helyzet a nem Androidos tévékkel Netflix és más okosságok ügyében

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#14) proci985 válasza elefant (#11) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hja.

főleg, hogy ott a cast, tehát ha nem frissítenék pl a netflixet, akkor az ember max a telefonját használja távirányítónak. ha a TV nem tud castot akkor meg vagy az erősítő tud, vagy az erősítőre kötött chromecast.

ez tipikusan az a dolog, amit három irányból lehet megoldani, új tvt venni meg azért kicsit drágább, mint 10kért frissíteni a chromecastot az idei modellre.

nlpK: pedig jó dolog ám. főleg, ha a tv wifin keresztül is tudja és nem kell körbehúzni a kábeleket.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15) torma99


torma99
aktív tag

Én is beleugrottam ebbe a smarttvbe, aztáb szomorúan tapasztaltam, hogy lassú és iszonyat korlátolt egy pchez képest, így maradt a hdmi kábel, mint tuti felokosítás. A szokásaim is ehhez alkalmazkodtak, családilag nincs egy hónapvan 10 óra tvzésnél több. Már csak a netflix kínálatnak kellene jelentősen bővülnie.

(#16) boeing


boeing
senior tag

Szvsz a tv az legyen tv. :K

(#17) sugarforce válasza tothl (#1) üzenetére


sugarforce
őstag

+1
Igazából engem nem érdekel, amíg a youtube megy, meg a plex, addig nem érdekel, csak az zavar, hogy nem tudom kikapcsolni az értesítést a megszűnő programokról :D
De már firmwaret nem is merek frissíteni, mert egyre szarabb tőlük a tv

(#18) lalakov


lalakov
senior tag

2013-as a tv-m. Az HBO GO indításánál lefagy a tv, Netflix nem megy. :W Frissíteni nem merem, mert az itteni topikban nagyon nem ajánlják. Ebből idővel az lesz, hogy anyukám megkapja a tv-t, őt úgysem érdekli a Smart rész, én meg meg vehetek valami új, de biztosan nem Samsung tv-t.
A kérdés persze, hogy mégis melyik az a gyártó, amelyik nem szúr ki velem így még egyszer. Sony-t néztem az Android miatt, de nincs még elég információm róla.
elefant, ez a cikked 1 éves (Android TV: nagyon úgy tűnik, hogy idén is elmarad a forradalom), fejlődött ez a rendszer azóta valamit? Mi a helyzet a többivel, van köztük használható?

(#19) lalakov válasza lalakov (#18) üzenetére


lalakov
senior tag

Na, Netflix-re találtam megoldást, újra kellett indítani a programot.
Beírom, hátha másnak is sikerül ezzel. Nálam azt írta, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez (mivel Youtube megy, így net gond nem lehetett a hiba). A hiba kiírásánál a következőket kellett megnyomni a távvezérlőn:
Up, Up, Down, Down, Left, Right, Left, Right, Up, Up, Up, Up
Erre bejött egy oldal, ahol ki lehetett választani az újraindítást. Ezután kilépett és az újbóli indításnál végre eljutottam a bejelentkezési oldalhoz. :))

(#20) dabadab válasza lalakov (#19) üzenetére


dabadab
titán

Ha pedig azt írod be, hogy up, up, down, down, left, right, left, right, B, A, akkor örökéletet kapsz :DDD

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.