Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

egyre normálisabb árat kezdenek ölteni az UHD tv-k, pár év és teljesen reális áron vásárolhatóak lesznek. csak terjedjen minél hamarabb és jöhet monitorokba is, no meg akkor a szolgáltatás kínálat is növekedni fog.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) gianni85


gianni85
veterán

Erősen gondolkoztam egy UE85S9 vételén, de akkor inkább ebből veszek 4db-ot...

(#3) Vikthor


Vikthor
nagyúr

jöhetne egy 70-80 inches fullHD sima kijelző is...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4) Segal válasza Vikthor (#3) üzenetére


Segal
veterán

75 colos FullHD tv-je már 2012-be is volt a Samsungnak....

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Érdekes a típusjelölés, ha tényleg 84 hüvelykes, akkor hívhatnák UE84HU7500-nek is.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#6) vimes


vimes
senior tag

Azta, már rohanok is...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#7) Vikthor válasza Segal (#4) üzenetére


Vikthor
nagyúr

igen, de nem 300 rongy körül... csak kijelző kellene egyetlen hdmi bemenettel fullHD és fullBUTA... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#8) Strezi


Strezi
őstag

Mediamarktban is lecsökkent már az S9 ára a kezdeti 9 999 000Ft-ról, a szinte megfizethető 7 499 000Ft-ra :D :)) :DD

Ami viszont a cikkben említett modellt illeti, Falra fel lehet-e végre szerelni ??? :W

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#9) Zimmy88 válasza Strezi (#8) üzenetére


Zimmy88
tag

Persze hogy lehet falra szerelni, csak előtte megfelelő falat kell hozzá építeni :) Ytong nem hiszem hogy bírja :)

FZR2000 ®

(#10) Vikthor válasza Strezi (#8) üzenetére


Vikthor
nagyúr

a kínai nagy falra max... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11) -=MrLF=- válasza -=MrLF=- (#5) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Akkor mégiscsak 85 hüvelykes. :)

#7 Vikthor: Ez jó lenne, én is támogatom.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#12) Duree


Duree
veterán

Egy jobb autó ára,kinek lesz erre pénze?Azért megnézem majd ha valahol lesz bemutatódarab belöle.

duree54

(#13) babkukta válasza Duree (#12) üzenetére


babkukta
senior tag

Ezt most komolyan kérdezted??? :D Szerinted aki keres havonta 1-2 millát, vagy még keveset is mondtam, az nem fogja megvenni ezeket? Csak itt van ilyen hozzáállás, ennyi fizetésből, ami természetes (számunkra).

Üdvözlettel, Tibi

(#14) lcee79


lcee79
őstag

Még 2x feleznek az áron és jó lesz :)

(#12) Duree: Magyarország 3. leggazdagabb emberének 2013-ról 2014-re 20 milliárd forinttal nőtt a vagyona
Neki ez lehet,hogy még túl olcsó is :))

Én ha jól számolom e 2 év közt nem is lett egyáltalán több a vagyonom, ha lehet ilyenről beszélni az esetemben :D

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#15) Kapanyél válasza Vikthor (#7) üzenetére


Kapanyél
őstag

A Sharp LC-70 sorozat vagy LC-80-ast nézd meg, $2-3000 körül mozognak. És nem is buták.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#16) Angel1981


Angel1981
veterán

Ezért a tudásért ez az ár tényleg ütős!
Persze, ettől még nem lesz tömegtermék. :)

(#17) hypno skate válasza Strezi (#8) üzenetére


hypno skate
senior tag

Ezt már a fal helyére kell tenni. :DDD

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#18) BatchMan válasza hypno skate (#17) üzenetére


BatchMan
senior tag

2 méteres szabad falfelület nem mindenütt van. Már a 42"-os TV-t is macerás letenni, hát még ezt.
Motoros vetítővászon, plafonra szerelt vetítővel - több macera, de nekem élhetőbb.

(#19) elefant válasza -=MrLF=- (#11) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

bocsi, elbénáztam a leadben.
köszi!

(#20) Gabir válasza BatchMan (#18) üzenetére


Gabir
aktív tag

Aki ilyet néz/vásárolni tervez, annak biztos, hogy van hozzáillő szabad felülete.
Illetve vendéglátó, szórakozóhelyeken is elférnek.

(#21) Garada


Garada
őstag

Nem kell sok, pár év és szerintem eléggé elterjedt lesz a dolog megfizethető áron is.

[ Szerkesztve ]

(#22) Strezi válasza Duree (#12) üzenetére


Strezi
őstag

Nézd, 1999-ban kezdő programozóként kerestem bruttó 800-at, kis szerencsével :K
2001-ben már nettó 2Mft volt a havi pénzem, kicsivel több szerencsével és pár jó döntéssel a hátam mögött ;) :Y

.. és én csak bérből és fizetésből élek. Hol vannak ettől szerinted a sikeres közép / nagy vállalkozók, pézemberek?

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#23) hypno skate válasza BatchMan (#18) üzenetére


hypno skate
senior tag

Billenő garázskapu módjára megoldható a dolog.
A mennyezeten van elég hely, csak a kábelezés macerás.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#24) azopi74 válasza Strezi (#22) üzenetére


azopi74
addikt

Nem túl életszerű. 99-ben kezdő programozóként 800 k HUF fizetés magyarországon? Ehhez azért nem kis szerencse kellett. Most, 15 évvel később annyi egy középvezetői vagy gyakorlott programozói átlagfizu Budapesten, pedig azóta azért elég nagyot nőtt a bérszínvonal.

(#25) BatchMan válasza hypno skate (#23) üzenetére


BatchMan
senior tag

Azért megnézném a szaki arcát, amikor rendelek egy garázskaput a nappaliba :)

(#26) hypno skate válasza BatchMan (#25) üzenetére


hypno skate
senior tag

Én is. :D

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.