Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Astroboy


Astroboy
őstag

A gyártó Kave fantázianevű 5.1-es "prémium" fülese 25 Mátyásért hasonló,bár az más réteget céloz.
Ahhoz volt szerencsém, sem minőség sem hangzásbeli kifogásom nem volt, kiváló termék.
Ezen látszik, hogy gondoltak az utcai viseletre a tervezők. Ráadásul ha csak fele olyan jó minőségű, mint az elődje, már jó vétel.
Az ára sajnos szerintem a Kave körül lesz belőve, hiába tud az többet ennek szélesebb vásárlói kört kell megfognia, többet el lehet adni, no meg jön a kari ergo nem lesz olcsóbb ;]

Címből hiányzik egy e

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Nagyon jo fekete haterrel fenykepezni egy fekete targyat. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nincs RGB led, cafrangos dizájn, és csak szaros sztereó? Hát mitől gémer ez? ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Astroboy válasza Dilikutya (#3) üzenetére


Astroboy
őstag

ez nem is gamer ez walker :DDD

(#5) SunMount3r válasza EczkE (#2) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Sajnos ezt mostanában egyre többet látom én is, főleg az ilyen gémőr, meg presztízs érás cuccoknál. Marketing fotó trend, vagy micsuda. Biztos csináltak egy olyan kimutatást, miszerint, ha termékből annyi látszik a fotókon, mint Darth Vader bizonyos micsodájából az alagútban, akkor még több vérp@stike, meg hippszter cuppan rá majd egyből... :D Sebaj, ha nem látom még azt se, hogy néz ki valójában, egyel több ok amiért -amúgy se- vegyem meg.... :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Lacok válasza Dilikutya (#3) üzenetére


Lacok
őstag

Lehet, hogy új trend van kibontakozóban. :U

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#7) 04ahgy válasza SunMount3r (#5) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Kerestem pedig a sajtóközlemény fotói helyett normálisakat, de hiába.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#8) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

Csak engem emlékeztet annyira a Hyperx Cloudra? Most olvastam egy dán tesztet róla, ugyanúgy kicsit túl van tolva a basszus rajta...

Jobbára ártalmatlan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.