Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Az Ubisoft érdekes döntést hozott, de talán már épp ideje lenne elgondolkozni azon, hogy egy teljes értékű Splinter Cell játékot szállítsanak le ahelyett, hogy folyton más programokba viszik el a karaktert.

Ja. Szégyen amit a frencsájzzal művelnek... :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) markknight válasza AxBattler (#1) üzenetére


markknight
veterán

Én már azon a véleményen vagyok, hogy jobb is, mert ez az ubisoft egy középszar splinter cellt se tudna összehozni.

[ Szerkesztve ]

(#3) AxBattler válasza markknight (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Adják oda a címet az MS egyik házi stúdiójának... mondjuk a Bungie-nak.
Két kézzel kapnának utána.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

A Splinter Cell single player, nincs season pass, nincsnek weapon meg operator skinek, nincsenek legendary csecsebecsék, nincs esport őrület, nincs more money...
Csoda hogy még az AC sorozatból jönnek új részek :D

[ Szerkesztve ]

(#5) k-adi válasza markknight (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

:DDD :U

(#6) Gery9112 válasza DiamondBack (#4) üzenetére


Gery9112
őstag

Azért van AC mert abban is van már season pass, skinek, time saver pack és ingame store. Plusz a fejlesztési időből maximum 45 percet vesz el a játék története és a játékmechanika. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Uborkáék s.arjanak sünt!

(#8) nubreed válasza markknight (#2) üzenetére


nubreed
veterán

Kirúgták a lead creative -ot, akinek hatalmas részben volt köszönhető az, hogy olyanok az ubi játékai, amilyenek. Túl nagy hatalom összpontosult egy ember kezében, hátha most tényleg magához tér az UBI és jobb játékok jönnek.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9) delta38boss válasza DiamondBack (#4) üzenetére


delta38boss
tag

De abbol tudsz venni deluxe edition season passt meg azt a szégyentelen xp boostot, szóval kimatekkozzák hogy legyen pénzük

(#10) k-adi válasza nubreed (#8) üzenetére


k-adi
nagyúr

jó lenne már ha új irányt venne az ubi játékai.. ideje lezárni ezt a korszakot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.