Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Router válasza AshA (#11) üzenetére


Router
őstag

Persze, mentsd el nyugodtan.

Így semmit nem nehéz megtudni, hogy osztálytársak vagyunk és persze az ex is az évfolyamba jár.

yetike:
A helyzetet súlyosbítja, hogy úgy ment vissza az ex-hez, hogy még mikor velem volt, az ex apja adott neki egy állásajánlatot mivel van egy kocsmájuk és nem volna-e kedve nyáron ott dolgozni? Persze, hogy volt, össze volt törve miattam és a skac természetesen pofátlanul kihasználta a helyzetet vigasztalgatásra aztán jajj de aranyos (ha nincs ló, jó a szamár is alapon visszament) - azóta is dolgozik néha hétvégén

A fej elcsavarással nincsen gond, mostanában hállisten elég sok bulifelkérést kapok mivel zenélek (Dj) és eredményesen is úgy tűnik, bulikra persze mindíg eljön de kotródik utána az ex is (vagyis a mostani barátja) természetesen, holott abszolut nem bírja ezt a zenei stílust, ül egész végig (gondolom azért hogy még csak véletlen se kerüljünk közelebb egy méternél egymáshoz a lánnyal)
Két hete volt egy nagyobb megmozdulás ahol a V.I.P kártyám az ex-nél kötött ki természetesen mert ahogy látta, hogy havernál van már húzta is be. Ezenkívül myvipen szoktunk levelezgetni de nem a "milyen idő van kinnt" témában hanem nagyon burkolva de minden levélben szó van rólunk. A minap felvetődött a kinek milyen szükséglete van téma és ez kerekedett ki belőle, hogy én nagyon is jól tudom, neki mire lenne szüksége de inkább hagyjuk... Köv. levélben: neked mik az álmaid/vágyaid - kérdezi (bár ezt kár volt kérdeznem mert úgysem fogsz rá válaszolni) nem is válaszoltam rá.

Még szeptember tájékán mondta, hogy igazán nyár közepén jött rá, hogy mit vesztett el velem amikor végre találkoztunk mert elmentünk egy második osztálykirándulásra a haverokkal (3 nap részegség, buli és állatság minden mennyiségben) + azóta is rettenetesen hiányzom neki.

www.reballing.hu/forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.