Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Dany007 válasza ollie (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Lehetséges. Nekem lencsém van. Sok-sok sok éve nekem az iMax volt az, amire azt mondtam, hogy ez igen... Nem hogy 1500 forintot, de még 3-4 ezret is megérne.

Ilyenkor mindig elmesélem a kis példámat.: Első iMax filmem valami dínós volt. Mindegy... Addig sose értettem, hogy az amerikai filmekben mutatott 3D moziban mért húzzák el az emberek a fejüket, mért dülöngélnek stb... Hiszen én is voltam már piros-kék 3D-s moziban és kb ló...ar volt az egész... No, itt az iMax-ben bizony mi is húztuk a fejünket, nehogy bekapja a t-rex! Hihetetlen vizuális élmény volt...
Tengeres filmnél pl a moszatok ott úsztak el mellettünk... a cápa a fejünk felett és annak köszönhetően, hogy olyan közel ültem a vászonhoz - direkt - még fölfelé is néznem kellett mikor a cápa elúszott fölöttem. Tehát a fejemet is fordítanom kellett, hogy minden lássak... tényleg mintha a valóságban lenne. Jött felém, szemből, közeledett, majd elhaladt a fejem fölött én meg utánanéztem picit fölfelé és láttam! Tényleg olyan volt, mintha fölöttem úszna el...
Egy otthoni 3D vagy egy hagyományos mozi közelében sincsen ennek a vizuális élménynek.
Csak az a gond, hogy a legközelebbi iMax is 150km-re van. :D

Szerk.: persze ehhez nem csak iMax mozi kell, hanem eredetileg 3D-ben forgatott film is, nem csak konvertált.

@orichalcos:

No igen, ez már egy másik téma is lehetne... Én már évek óta csak látványfilmeket nézek 1-2 kivétellel. Egyszerűen annyira silány a felhozatal, hogy tényleg csak a látvány miatt nézem meg...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.